Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
Jasne, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka8721
Polecam Dr.Tomasza Dębskego z Warszawy klinika Lasermed swietny chirurg plastyk jestem 2 tyg po operacji calkowitej nosa nosek jest śliczny ☺ jeden z lepszych chirurgów w Polsce . Też myślałam o Dr. Szczycie ale jest mocno przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry chirurg jest tu www.lekarze-kolber.pl ale nie mam pojęcia, czy nosem również się zajmie, musisz sama prześledzić i dopytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly1m
A ja polecam klinikę Elite. Moja znajoma robiła tam korekcje i bardzo sobie chwaliła. Mili ludzie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
odnośnie dr Debskiego można na priv? kasiakur@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja odnośnie operacji u dr Dębskiego można priv kasiakur@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamdobrego
Witam szukam dobrego lekarza z Łodzi. Planuje pełną korektę nosa. Proszę pomóżcie. Już gubię się w tych wszystkich ofertach z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam dobrego chirurga z Łodzi ale wiem na pewno że nie jest nią pani Żukowska, na Twoim miejscu udałabym się do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi dobry jest Michał Krawczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o dr. Pawle Piserze z Łodzi? miał ktoś u niego operację niską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam miało być noska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobra klinika na Rydygiera we Wrocławiu, robią tutaj w zasadzie wszystko jeśli chodzi o chirurgię plastyczną. Swego czasu prostował mi tutaj przegrodę nosową Mateusz Knakiewicz i w końcu swobodnie oddycham, żałuję że tak późno się na zabieg zdecydowałem bo poszło dość gładko i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkagr
polecam dr Wacłowicza przyjmuje w Orthosie w Komorowicach doktor z poczucie humoru, wszystko wytlumaczy krok po kroku, pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolaah
Wspanialy lekarz to Dr Mariusz Wysocki z Polanicy Zdroju, ktory operowal mi lydki (mialam krzywe, chude, straszne lydki) oraz nos (Dustina Hoffman'a). Aktualnie mam sliczne nogi oraz nos, ktory aktualnie, kilka tygodni po operacji, wyglada z profilu cudnie (z przodu widac jeszcze lekka opuchlizne, ktora jest normalna). Goraco polecam, doktor Wysocki jest serdecznym, niezwykle utalentowanym, cierpliwym, kochanym lekarzem i czlowiekiem, ktory nie tylko zamienia defekty w atuty, ale dba o pacjenta przed, w trakcie i po operacji jak o czlonka wlasnej rodziny. Cudowny lekarz. Pozdrawiam, Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolaah
No i nie wiem, czy moja odpowiedz zostala opublikowana, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolaah
O, jest. No to swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podzielisz się zdjęciami o pochwalisz się jak Twój nos teraz wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam opinie z godz 22:22 dr Mariusz Wysocki to świetny chirurg i świetny człowiek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolaah
Oczywiscie, ze moge sie podzielic, prosze podac adres mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yola123321
Prośba do Yolaah : Odezwij się proszę do mnie na e-maila : lb73@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilka8721 2017.10.20 Polecam Dr.Tomasza Dębskego z Warszawy klinika Lasermed swietny chirurg plastyk jestem 2 tyg po operacji calkowitej nosa nosek jest śliczny ☺ jeden z lepszych chirurgów w Polsce . Też myślałam o Dr. Szczycie ale jest mocno przereklamowany X Toten który zepsuł twarz dziewczynie z Beauty? Wyciał jej jakieś ogonki na policzku przy plastyce powiek,laska załamana,na leczenie blizn wydała już 100 tys. zł a one nadal sa na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolaah
Wyslalam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaciaQ
A czy ktoś z Was miał robioną plastykę nosa w Orthos w Komorowicach? Szukam opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyinPink
DaciaQ, sprawdź, kto u nich robi te operacje, potem sprawdź opinie samego lekarza na necie. Ale nie na gazeta.pl czy jakiś innych śmieciowych forach, tylko zapytaj na wizazu (tam konieczna rejestracja) oraz na forum medycyny estetycznej estetyka.net Nie ma najlepszego, idealnego speca od nosa itp. Każda operacja jest inna, każda pacjentka jest inna. Uważam osobiście, że ważne by między lekarzem a pacjentem była "chemia" wtedy oboje wiedzą że mogą sobie zaufać i dobrze siebie wzajemnie rozumieją. O Orthosie pisali w wątku o powiększaniu piersi. Mają dobre opinie bo mają dobrego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaciaQ
@LadyinPink o samej placówce wiem już sporo bo to były 4 intensywne dni na szukanie informacji :) faktycznie opinie robią wrażenie więc łatwiej jest mi podjąć decyzję. Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka wro
To ja tak tylko dodam, chociaz już podjęłaś opinię ;) Ja jestem zadowolona, operację miałam w listopadzie. Zabieg przeprowadzał dr Wacławowicz, jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekDS
Dr Wacławowicz to mistrz mistrzów! Zajął się tematem od A do Z za co jestem mega wdzięczna i szczęśliwa! Nowy nos - nowe życie! :D w Orthos poleciła mi go sąsiadka, która teraz sama mówi, że zaczęła wierzyć w cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alatenika
Ja mam doświadczenia tylko z jednym chirurgiem, jednak bardzo pozytywne. Mówię o dr Olender. Jestem rok po operacji, wszystko świetnie się wygoiło, bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malwina
Moja kuzynka robiłą sobie tzw "nos kostny",czyli operacja całego nosa.Robiła go na chirurgii plastycznej w Szpitalu św.Elżbiety na Mokotowie .Powiem tak rónica jest ogromna ,bo miała go taki orli a teraz jest zgrabniutki. Ona sama jest zadowolona zarówno z opieki w szpitalu,jak i z powodzenia całego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×