Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
gość Ja też widziałam ten nosek Dr Małka na beauty bo to jedyny jego nosek tam zamieszczony na zdjęciach i jest po prostu naturalny taki jak ma być i ważne że właścicielka tego noska jest zadowolona z efektu, poza tym z tego co wiem Dr Małek przeprowadza dużo operacji nosa i prawie w ogóle nie ma w sieci negatywnych opinii na jego temat a to chyba o czymś swiadczy.?Widać że Dr poprawia tylko to co jest do poprawienia, nie wycina Bog wie ile chrzęści tylko to co konieczne no ale jak widać każdy ma inne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
Mysle, ze masz racje! Mam zabieg ze Dr.Malkem nastepny tydzien, mam nadzieje, ze nie bede miala problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyj nos na beauty w dziale czy moj nos jest do operacji -jakos tak kartofel zmasakrowany na maks w zyciu do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na beauty nie spotkałam się z zadnym innym noskiem, prócz jednego może to było na estheticonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdd
Ale kobieta nosa jest ladny, nie? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.estheticon.pl/contentimgs/orig/580061.jpg&imgrefurl=http://www.estheticon.pl/zdjecia-przed-po/korekcja-nosa-rhinoplastyka?doctor%3Dmalek-robert&h=150&w=225&tbnid=m-z7H0l5c9NbWM:&docid=WuTdDhToSlDYUM&ei=ukY6Vs2qNIj5ywOd7L7IDA&tbm=isch&client=tablet-android-tmobile-pl&ved=0CBsQMygAMABqFQoTCM3vgs6r98gCFYj8cgodHbYPyQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dopiero przymierzam do operacji, na pewno wasze odpowiedzi pomogą mi w tym, żeby podjąć najlepszą decyzję. Dużo dobrego słyszałam o doktorze Osuchu, więc pewnie do niego się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem zainteresowana doktorem O więc jak ktoś cokolwiek wie niech pisze, zwłaszcza jeżeli ktoś słyszał coś niepochlebnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
prosze informacje o Dr. Malka, mam operacje nosa po jutrze i bardzo martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że się martwisz w jego przypadku to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAngel89
Dziewczyny ja miałam w tamtym roku wykonywany zabieg u dr Małka. Powiem tak - jeżeli ktoś chce żeby nie było widać aż tak wielkiej różnicy i żeby nos wyglądał bardzo naturalnie to jak najbardziej polecam bo Doktor jest profesjonalistą. Niestety ja muszę poprawić ponieważ mam wygórowane wymagania w tym temacie i mój nos ciągle wydaje mi kiepski, chociaż to co było w nim najstraszniejsze zostało poprawione. Poza tym wydaje mi się, ze to bardziej wina mojego organizmu bo strasznie odrzuca wszelkie zmiany i korekty. Możecie mi za tem polecić Doktora, który jest gotowy na dość drastyczną zmianę i cięcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co miałaś robione czy CkN czy tylko chrzęstna była. A swoją drogą nos powinien być poprawiony w tym miejscu w którym występuje patologia i tyle w temacie. A jeśli chodzi o poważne cięcia to można się ostro na tym przejechać. Jest tutaj taka jedna osoba, ktorej wycieto za dużo. Nie da się z naturalnego nosa wyciąć Bog wie ile tylko to co jest rzeczywiście niepotrzebne. Nie dajmy się ogłupić trendom, które w naszym przypadku wiążą się z ryzykiem i mogą osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAngel89
Zapłaciłam za całkowitą korektę, a wydaje mi się jakby tylko część chrzęstna została poprawiona.... Nie jestem lekarzem, cięzko mi to ocenić. Ze swoimi watpliwościami zamierzam sie udać do innego chirurga. Wtedy będe wiedziała czy da się zrobić coś jeszcze w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćd 2015.11.17 Bylas na tej operacji u MALKA, jakie so efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efektów pracy Dr Małka nie można zobaczyć po miesiącu a nawet po 3. Trzeba czekać conajmniej 6,8 miesięcy bo dopiero wtedy się wszystko układa. Mam na myśli oczywiście ckn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
Jestem goscd J, jestem po operacji, już 2 tygodnie, jestem wciąż opuchnięta, teraz nie mam cast i widziałam moje ładny nowy nos, aż do teraz jestem zadowolona, mam nadzieję, że z czasem obrzęk bedzie mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksssss
Zostały mi dwa tygodnie do operacji u Dr Dydymskiego i przyznam szczerze ze dopiero zaczynam sie martwić. Zastanawiam sie czy ryzykować i jaki procent jest zadowolonych osób? Czytałam opinie i noe są za dobre ale przecież tych opini jest 5,Max 10 a operowanych osób dużo więcej. Próbuje sobie to tłumaczyć tak, ze osoby po nieudanej operacji po prostu z rozżaleni próbują ostrzec a cała reszta zadowolonych nawet soe noe wypowiada. Co myślicie? Mam operacje 23.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Solumedzie masz lepszych i bardziej doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak po zabiegu u doktora małka do gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o zrobieniu noska u Dr Macieja Kuczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co sądzicie o dr. Skupinie z Poznania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie tak naprawdę nikt Wam nikogo nie poleci, sami musicie zdecydować bo jak coś nie pójdzie tak to będzie hurra na osobę, która poleciła. W Polsce jest co najmniej 5 bardzo dobrych chirurgów, którzy nie spartaczą Wam nosa, wystarczy poczytać i poszukać i udać się na konsultację. Nikt za Was nie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllee
przeczytałam chyba cały dział o nosach na beautywpolsce i zauwazylam, ze chyba każdy ma poprawki i wpadki albo go po prostu tam nie ma. konsultowałm już u jednego i okazało się, że jest tylko laryngologiem więc nie chcę ryzykować. bo z tego co napisali mi lekarze na estheticonie to mój nos jest szeroki i dlatego trudny bo i resekcja skrzydełek mnie czeka. na mailu jestem z dr Dębskim i brzmi rozsądnie, on wlasnie mi napisał że resekcja jest konieczna dla efektu który chcę osiągnąć. konsultację mam dopiero za prawie 3 tyg więc zobaczmy co powie live. Liczę że będzie na tyle ok i mu zaufam że zdecyduję się na operację. A jak nie to planuję Wójcickiego choć podobno nie chce w razie czego poprawiac więc to trochę mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Debski wydaje się Ok Byłam u niego z moim nieudanym nosem, po operacji u znanego z tv Dr Sz Dr Debski zdziwił się że takie coś mi zrobiono metodą otwartą, że tak można w ogóle zepsuć nos metodą otwartą :/ Dr uważam jest godny uwagi i na pewno zna się na rzeczy, od razu zaproponował mi przeszczep grzbietu i inne rozwiązania mające na celu naprawę nosa po SZ. Rozważam jednak jeszcze kilku innych Dr, także trudno powiedzieć czy to będzie akurat Dr Debski w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos robil sobie nos u Mariusza Wysockiego? szukam informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka była u dra Osucha po operacji wygląda naprawdę super, nie ta sama dziewczyna. Jej nowy nosek naprawdę mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go znowu zaczynacie reklamować to nie piszcie samych pochwał jedna pod drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o kontakt kogos kto robił nosek u Robert Małek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie noskowi wojownicy ! Ja zamierzam poddać się zabiegowi rchinolastyki. Rozmawialam z dr. Mazanem i można dużo zrobić z moim nosem.Mam termin w klinice dr. Szczyta . Operacja nosa to wielkie wyzwanie więc szukam najlepszego specjalisty. Nos to nie pierś którą wypchasz. Nos to wielkie wyzwanie dla chirurga! Mam nadzieję ( matka głupich) ze mój operator będzie odpowiedzialnym fachowcem.Nic więcej nie trzeba w działaniu w kazdej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się relacją z procesu poszukiwania specjalisty.Liczę na Wasze wsparcie co do rekomendacji bajeoszych fachowców od chirurgii .... Nos to naprawde trudne zadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×