Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
Ja tam mam pełne zaufanie do kliniki Dermed i dr Doroty Żukowskiej, idealnie mi nos poprawiła, a miałam paskudny szeroki nos. dzięki niej w końcu moja buzia wygląda normalnie a nie tylko widac ten nochol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyelk
Jeśli o mnie chodzi to operację nosa robiła mi doktor Żukowska z Łodzi i z efektu jestem bardzo zadowolona. No i do tego bardzo ciepła z niej osoba, ma dużo empatii, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żukowska jest reklamowana na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala doktorke. Nie dajcie sie nabrac! To najgorszy partacz w tym kraju!! Zrobiła mi koszmar z życia. Oszpeciła mnie i jeszcze stwierdziła że ona nie odpowiada za to co robi tylko zakład pracy w którym pracuje, żeby roszczenia kierować do zakaldu pracy. A przecież operacje byla prywatnie, wzięła za nią duże pieniądze. Ostrzegam Was przed nią. Nie chcecie tego przechodzić co ja!! Omijajcie ją z daleka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glimmerka shine
Nie znam tej lekarki. Ja byłam na konsultacji u Wacławowicza we Wrocławiu, chyba się zdecyduję. Wydaje się rzeczowy i konkretny. No i mam wrażenie, że dobrze rozumie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognaaa
@glimmerka shine Dr Wacławoicz to chyba ten sam u którego byłam w Orthos w Komorowicach. Rzeczywiście specjalista - magik! Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i fach w ręku! Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glimmerka shine
Tak, to w Orthosie, dla uproszczenia już mówię we Wrocławiu, bo każdy pytał gdzie te Komorowice, a to rzut beretem od Wro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognaaa
Haha jasne dzięki :) kiedyś szukając znalazłam więcej podobnych nazw dlatego znajomym wysyłam info o Komorowicach. Teraz do Dr Wacławowicza wysłałam kolejną koleżankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczuch
do dnia dzisiejszego byłam przekonana, że chcę zrobić nos u dr Szczyta... po przeczytaniu opinii zwątpiłam :-( Proszę Was o opinie i ew. fotki Waszych zrobionych nosów. Zasadniczo jest mi obojętna lokalizacja, bo do dobrego specjalisty warto dojechać. Ale jeżeli będzie super chirurg w Warszawie lub Wrocławiu, to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu klinika Knack Clinic jest nowoczesna i dobrze wyposazona co zauwazyłam od razu po wejściu do gabinetu. Doktor Knakiewicz przywiązuję wagę do szczegółów i na konsultacji 'zaprojektowaliśmy' mój przyszły, mały nos bez garba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Jadczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis o godz.02:06 to nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znacie nazwisko Osuch, znany chirurg plastyczny, chciałam u dr się zoperować i dopiełam swego, nie załuje. Polecam, operacja nosa udana, bez komplikacji, warunki w klinice Dr Osuch Clinic super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara123567
A polecicie kogoś we Wrocławiu? Potrzebuję chirurga, który zwęzi mi nos, górną wargę i usunie blizny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polecicie kogoś z Krakowa? Dobry specjalista od nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna jest też pani dr Dorota Żukowska z łódzkiej kliniki Dermed. Polecam ja, operowałam u niej odstające uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam doktora Lubicza z klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Najlepszy jest doktor Rafał Pabiańczyk. Operowałam u niego biust i spisał się świetnie! NIe tylko doskonale doradził mi rozmiar i kształt implantu, ale także bardzo dobrze przeprowadził operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Michał Knakiewicz jest renomowanym chirurgiem w branży. Od jakiegoś czasu przyjmuje w swojej nowej klinice Knack Clinic więc wydaje się że działalność wchodzi na kolejny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie Mea Clinik Jadczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaaa

Ja wyprostowałam przegrodę i pozbyłam się paskudnego garba w doktora Pabiańczyka w Krakowie.  Na konsultacji doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, a miałam ich dużo 😄  Był miły i nie ściemniał z niczym . Żadnych komplikacji nie miałam i jestem szczęśliwą posiadaczką zgrabnego naturalnego nosa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela

Ja polecam chirurga plastycznego z Warszawy z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Chęcińskiego na Kazimierzowskiej.  Operowałam u nich nos bo miałam w dzieciństwie złamany i dość krzywo się zrósł.  Po operacji nos nabrał kształtów i poza usunięciem krzywego zrostu nosek  został zmniejszony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna

Z czystym sumieniem mogę polecić klinike z Łodzi Dermed i dr Dorotę Żukowską, mnie ona operowała nos kilka lat temu, efekt bardzo dobry, nawet lepiej jak sobie wyobrażałam. To swietna chirurg, smiało do niej mozesz jechac, bez obbaw żadnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justya

Naprawdę świetne opinie słyszałam na temat dr Anny Olender, więc ja też u niej zdecydowałam się zoperować swój nos. Jestem po wizycie konsultacyjnej, zabieg odbędzie się w klinice w Żarkach Letnisko. Dr Olender wzbudziła moje zaufanie, odpowiadała cierpliwie, konkretnie na wszystkie moje pytania 🙂 A efekty zabiegów miałam okazję widzieć na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Słyszałam że jest dobry Dominik Boligłowa, macie z nim jakieś doświadczenia, bo nie ma za wiele o nim w internetach. Wiem że przyjmuje w kilku klinikach w Polsce siostra u niego robiła nos i nie mogła się go nachwalić i w sumie nosek ma teraz mega, ale to było jak przyjmował w Niemczech. Czy któraś robiła coś u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 24.02.2019 o 01:30, Gość Kaja napisał:

Słyszałam że jest dobry Dominik Boligłowa, macie z nim jakieś doświadczenia, bo nie ma za wiele o nim w internetach. Wiem że przyjmuje w kilku klinikach w Polsce siostra u niego robiła nos i nie mogła się go nachwalić i w sumie nosek ma teraz mega, ale to było jak przyjmował w Niemczech. Czy któraś robiła coś u niego?

Prostowałam przegrodę u Boligłowy w Art Clinique w Krakowie. W sumie złego słowa nie mogę powiedzieć, jest bardzo specyficzny, ale konkretny specjalista. Cena za zabieg ok i jak do tej pory wszystko przebiega prawidłowo. Jestem po drugiej wizycie kontrolnej, opuchlizna już zeszła i mogę oddychać obiema dziurkami. Klinika pierwsza klasa i przede wszystkim pielęgniarki przemiłe babki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U Pabiańczyka w Krakowie poprawiałam nos po innym chirurgu i nie bardzo chciał się tego podjąć. Ogólnie to poprzedni chirurg usunął garbka ale na tyle niedbale że zostawił mi coś na kształt ostrego kantu wzdłuż grzbietu nosa. Niby było ok, ale nie do końca. Pabiańczyk tutaj się wykazał, bo rentgen wykazał że miałam też krzywą przegrodę czego poprzedni chirurg "nie zauważył"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Miałam przegrodę robioną u Pabiańczka w klinice w Krakowie. Zabieg bez komplikacji, minęło co prawda dopiero pół roku ale nos wreszcie nie wygląda jak u boksera i lepiej mi się oddycha. Nie wiem czemu tyle z tym zwlekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Decyzja o operacji plastycznej nie jest łatwa, a wybór odpowiedniej kliniki może przysporzyć wiele kłopotów. Dlatego warto skorzystać z portalu www.klnikiurody.com.pl, gdzie znajdziecie profesjonalnego lekarza oraz szczegółowe opisy zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×