Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
16:38 miał. Jak narazie wszystko ok ale jak dla mnie o wiele za wcześnie na finalną ekscytację jako że pełen efekt bedzie dopiero po kilku moesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2B
Dziewczyny, operacja plastyczna nosa tylko i wyłącznie w Art Medical Center! Wcześniej czytałam mnóstwo na ten temat i napotkałam na wiele negatywnych opinii na niektórych lekarzy, dlatego byłam bardzo zdenerwowana i nieufna, ale o tej klinice były same pozytywy i rzeczywiście przekonałam się "na własnej skórze". Czuwał nade mną sztab ludzi, operacja trwała godzine, a do domu wróciłam po dobie. Nos wygląda teraz prześlicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japotie
A ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu u dr Olender. Lekarz kompetentny i zabieg wyszedł naprawdę świetnie! Takiego efektu właśnie oczekiwałam i teraz (po niespełna roku) mam nos o jakim marzyłam przez większość swojego życia. Mogę w razie potrzeby przesłać zdjęcia. Moim zdaniem, chirurg godny polecenia, bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak robić nos to tylko zagranicą u nas na pewno unikać sankowskiego i jeszcze paru innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. U nas w Polsce jest wielu wspaniałych chirurgów plastyków jak również wielu takich, którzy chirurgami plastykami nie powinni w ogóle być a powinni piec chleb w piekarni a w wolnym czasie bawić się plasteliną. To od każdego z nas zależy kogo wybierzemy jako operatora i w razie czego to bedzie tylko i wyłącznie nasza wina bo to my decydujemy się na lekarza a nie odwrotnie a w dzisiejszej dobie technologii i internetu nie powinno to stanowić najmniejszego problemu. Tak że trzeba wybierać z głową i nie decydować się od razu bezmyślnie, przemyśleć dokładnie sprawę i wybór lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks2901
Mam operację planowaną na 23.12.2015r (tak chciałam bo przez święta ma się kto mną zaopiekować :P ) Aczkolwiek obawiam się dni po operacji. Czy możecie opowiedzieć jak to było dzień po? Czy kolacje wigilijną będę musiała dostawać ze słomki? :P Zdecydowałam się na Dr. Dydymskiego. Ma całkiem niezłe opinie na znanylekarz.pl ale na forum mało o nim widać. Podobno był wcześniej w Polanicy . Czy coś tu o Nim wiadomo? Będę miała robioną plastykę nosa części chrzęstnej więc mam do wyboru znieczulenie miejscowe albo ogólne. Zdecydowałam się na miejscowe ( a co! Odważna jestem!) . Czy miałyście tak wykonywany zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski to najgorszy chirurg w Polsce i dużo kosztowały mnie poprawki po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks2901
Poważnie? Ale ma całkiem niezłe opinie ... Robiłaś nos jak rozumiem? Całą kość czy tylko część chrzęstną? Przyznam szczerze że trochę mnie zaniepokoiłaś. Ja odnosze wrażenie że mam tak widoczną wade, i tak oczywistą że ciężko by było to spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam nosa ale są opinie "zmasakrowanego" który opisuje swoje problemy po nieudanej operacji nosa u Dydymskigo na "nieudane operacje nosa". *Jestem pewna że ty też nie będziesz zadwolona z zabiegu nie wadomo tylko jak bardzo. Poprawki po Dydymskim robiłam aż trzy krotnie w Polanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos to jest inwestycja na cale zycie i należy się bardzo dobrze zastanowić u jakiego lekarza chce się operować nos, tym bardziej że jest naprawdę w czym wybierać. Ja byłam u 2 lekarzy zanim zdecydowałam się na zabieg. Z pierwszego zrezygnowałam ponieważ miałam przeczucie ze to nieodpowiedni chirurg do mojego noska i jestem mega zadowolona że zrezygnowałam z 1-szego lekarza. Podjęcie decyzji co do korekcji nosa zajeło mi okolo 1 roku czasu. Grunt to się nie spieszyć i wszystko dokładnie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Szczyta , jednym słowem spartaczył mi nos. Bo tego się inaczej nazwać niestety nie da. W PL dobrzy chirurdzy to moim zdaniem Lembas Jadczak Dębski Daczego ? Ponieważ ci lekarze nie mają na swoim koncie operacji którymi spartaczyliby nos, czyli ich nosy w kazdym przypadku zachowują prawidłowe funkcje oddechowe, kształt piramidy , są technicznie wykonane dobrze A o gustach się nie dyskutuje Nie to co nosy innych lekarzy, jak np mój po Szczycie który jest zapadnięty w części chrzęstnej oraz kośc grzbietu się rozlazła. Czyli coś jest spaprane od strony technicznej i to nie kwestia gustu, tylko źle wykonana praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:58 A po jakim czasie od operacji pojawiły się u Ciebie te defekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od momentu zdjecia gipsu nie byłam zadowolona, nos mi się nie podobal, liczylam ze z czasem się ulozy, niestety po roku bylo wszystko widac jeszcze gorzej, każdy mankament Nos po zdjeciu gipsu byl strasznie mały a potem zrobil się jescze mniejszy i pozapadany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby od tego posta
gość 2015.10.25 Nie robiłam nosa ale są opinie "zmasakrowanego" który opisuje swoje problemy po nieudanej operacji nosa u Dydymskigo na "nieudane operacje nosa". *Jestem pewna że ty też nie będziesz zadwolona z zabiegu nie wadomo tylko jak bardzo. Poprawki po Dydymskim robiłam aż trzy krotnie w Polanicy. '' 0 szukam pomocy tez po dydymskim odezwij sie jak przeczytasz napisz jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex2901
robiłyście część kostną czy chrzęstną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza506
Na Śląsku pozytywnymi opiniami cieszy się klinika Szafirowa. Nowe, zadbane miejsce, z bardzo dobrym specjalistą. Zabiegi wykonują starannie, co jest chyba największym plusem. Z tego co się orientuje, do końca października wszelkie konsultacje są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarze chirurdzy z ClinicForYou we Wrocławiu? Ktos ma doświadczenie? Na razie oglądam zdjęcia z efektów operacji przeprowadzonych w tej klinice, ale może udałoby mi się dowiedzieć tez czegoś od Was? Foty poniżej: http://clinicforyou.com/wp-content/uploads/2015/08/przed-i-po-operacji-plastycznej-nosa-300x112.jpg http://clinicforyou.com/wp-content/uploads/2015/08/przed-i-po-opracji-plastycznej-nosa-150x150.jpg Warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zateria
Ja mieszkam na drugim końcu Polski, z tego względu też w tej okolicy szukałam kliniki chirurgii plastycznej. Od kiedy pamiętam, nos był moim wielkim kompleksem. Wiele bardzo pozytywnych opinii przeczytałam na temat kliniki i dr Anny Olender. Zdecydowałam się i to był strzał w dziesiątkę. Teraz mam piękny nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Art Medical Center w Szczecinie :http://www.artmedicalcenter.eu/, wszystko poszło dobrze, byli bardzo wyrozumiali, gdy dzwoniłam ze swoimi obawami w trakcie dochodzenia do siebie, efekt końcowy na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jak dzwonisz są mili to kultura tego wymaga Natomiast nie ma to wpływu na to czy dr śliwiński jest dobry w nosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do skylwalkerka To drugie zdjęcie to raczej odstrasza od tej kliniki niż zachęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre nawet nie odpowiedzą na zadane pytanie a co dopiero wymagać od pazernych larw z tematu o nieudanym nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdd
Czy ktos mial operacje u dr.malka w krakowie?? Jak bylo? Dobrze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam jeden nos na beauty i mi starczy Dr Ma nigdy bym nie poszla tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze jeszcze raz o wypowiedz kobiete ktora po dydymie poprawial dr Kobus. odezwij się jak poczytasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 00:12 nie rozumiem czego ode mnie oczekujesz.? "Chciałam tylko ostrzec wszystkich przed tym chirurgiem dlatego moje wpisy. Robiłam operacje u Dydymskiego a później poprawiałam po nim wybacz ale nie jestem jeszcze gotowa na opowiadanie o szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim dr. Łątkowskiego z Polanicy. Sama jestem po zabiegu u niego i jestem przeszczesliwa, efekt przeszedl moje oczekiwania i nie mam zadnych problemow z oddychaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×