Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Chciałabym oficjalnie dołączyć do Waszego grona. Można ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 111
kiwoszka a ten pierwszy wynik bety w którym dniu cyklu robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Mam nadzieje ze się udało i będę mogła do was dołączyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) W grupie raźniej... Przeczytałam kilka poprzednich postów odnośnie symptomów i powiem Wam, że pierwszy raz pomyślałam, ze mogę być w ciąży, po tym jak zasnęłam na narożniku ułożona w literę L (normalnie mi się to nie zdarzało). Zaczęło się od senności i z każdym dniem przybywa nowych objawów...Mdłości wymioty, ból brzucha, tak w skrócie wygląda każdy mój poranek Koleżanka poleciła mi tabletki z imbirem (miały niwelować mdłości), ale najwyraźniej nie pomagają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba przejść nie da się tego raczej ominąć:) ja teraz siedze z bolącym przuchem jak przed okresem i tak już od tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek, a byłaś już u lekarza? Mój jest niestety na urlopie. Wraca dopiero na koniec sierpnia. Mam wizytę na 3 września. To będzie 10 tydzień. Trochę dla mnie za dużo czekania (jestem panikarą), umówiłam się na wcześniejszą wizytę w przyszpitalnej przychodni. Chcę się upewnić, zw wszystko gra, ale i tak zamierzam zostać u mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanko, może któraś się orientuje, bo mam wycięte pół tarczycy i biorę tabletki i jest wszystko ok, wiecie może jaki to ma wpływ na ciąże, wiem ze muszę byc pod kontrolą endokrynologa, ale akurat jest na urlopie wiec może chociaż tutaj się czegoś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ma takiej wiedzy, nie możesz znaleźć innego lekarza (tylko na czas urlopu Twojego lekarza)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa ja mam wizytę w piątek umawiałam sięjeszcze jak nie wiedziałam że moge być w ciąży po prostu tak kontrolnie a tu nie będzie kontrolnie:P Martuscha niestety nie pomogę Ci gdyż nie znam się na tym.. ja też jestem niecierpliwa i panikara coś mnie zaboli i już mam milion myśli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek...doborowe towarzystwo...panikar :) Ja się już nie mogę doczekać wizyt u lekarza.... jak już mi powie, że wszystko jest dobrze to się uspokoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam go w 40 dniu cyklu z tym ze mówie moje cykle to najbardziej abstrakcyjna rzecz u mnie:) nastepny robiłam po 48h a ostani po 72 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też a zaraz po wizycie jade z N nad jezioro i ze znajomymi mam nadzieje że będą mieli juz co świętować tak oficjalnie im wtedy powiemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusha ja nie mam wyciętej tarczycy ale choruje i biorę euthyrox lek ten jest wskazany w ciąży mój gin. zwięszył mi już dawkę więc on jest bardzej musowy niż ze miałby zaszkodzic co do panikar to chyba jestem tu na 1 miejscu straszna panikara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po co robic test sikaniec beta jest 100% pewna a znam przypadki ze testy szwankowały:)polecam betę hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie testy wprawdzie nigdy nie zawiodły, ale BetaHCG dała mi pewność :) Zastanawiam się tylko czy lekarz nie będzie na mnie krzywo patrzył, kiedy pokażę mu wyniki badań sprzed miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie lubiałam sie dopatrywac tej 2 kreki czy jest czy nie czy to cień czy to co:P dlatego beta to dla mnie podstawa a ważniejszy jest jej przyrost! czyli trzrba sprawdzic co z ciąża a test ci tego nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel wa to co to za badania co miesiąc temu robilas? ja juz sikancow nie robie teraz tylko gin wpiatek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania BHCG robiłam 1 sierpnia, a wizytę u lekarza prowadzącego mam 3 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mówi, ze panikuje niepotrzebnie... On jest raczej z tych optymistów. Mówi, ze nie ma sensu robić cały czas nowych badań, tylko poczekać do wizyty u lekarza... i wtedy zacznie się badaniowy kołowrotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to bedzie 5 tydz dopiero:P zgadzam się z Kiwoszką zrób bete przed samą wizytą jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Was posłucham :) Widziałyście aplikacje na Androida dla ciężarnych? Genialna sprawa. Nie dość, że liczy dokładnie czas trwania ciąży, to jeszcze opisuje zachodzące zmiany,a w niektórych są nawet zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś słyszałam o tym i fajna sprawa szkoda że niem androida;p ja już zjadłam 2 miseczki zupy ogórkowej więc moge dalej lezeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę...ogórkowej... Ja jeszcze jestem w pracy, ale chętnie bym już sobie poleżała... Odkąd się dowiedziałam o ciąży, najchętniej bym leżała... Na razie nikt w pracy nie wie, więc nie ma taryfy ulgowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do aplikacji jest naprawdę super. Mam regularne cykle, al odwieczny problem z matematyką. I tak, dzięki prostej aplikacji wiem, że to 6 tygodni i 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×