Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

a moze to wczesna ciąża i powinnas rano zrobic albo najlepiej na betę idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak jest blada to wg mnie oznacza ciąże. Ja pierwszy test robilam poltorej tyg od zaplodnienia i test pokazal drugą bladą kreskę, taką ledwi widoczną, Moj mąż twierdzil ze jej nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postaram sie rowniez w tym tyg gdzies skoczyc do gina. Ależ jestem ospała, wkurzające to jest. Zmykam pod prysznic.Piszcie co u WAS.PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senność,okropna senność hhhe to dominujący objaw obecnej ciąży i straszny apetyt na wszystko co niezdrowe buuuuuuuu,w pierwszej ciąży tak nie było i zgaga nowy objaw,bardzo męczący. Pozdrawiam przyszłe mamy,co do testów i jasnej kreski,jeżeli jest widoczna to na pewno ciąża,tylko w ciąży jest obecne beta hcg ,jeżeli jej nie ma kreski brak więc głowa do góry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
olabia ja jutro idę się zapisać - nie wiem jak terminy bo mój ma sporo pacjentek dziewczyny ja w poprzedniej ciazy też miałam ledwo widoczną kreseczkę ważne że wogóle jest to i ciąża jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
też mama - u mnie senność jest nie do opanowania , ziewam co chwila , na spanie w dzień nie mogę sobie pozwolić :( mój mały śpi przed południem ok 0.5 godzinki a po południu tylko na spacerze za to 1.5 godź więc męczę się tak cały dzień za to wieczorem padam i śpię jak niemowlę - mąż teraz wstaje do niego w nocy bo on budzi czasem żeby sie napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
julitek11 mnie bolała w poprzedniej ciąży macica jak na @ nawet plamiłam troszkę - ten ból świadczy o tym że macica się rozrasta - jest to mięsień jak wiesz więc takie bóle są normalne - tak mi lekarz mówił - mały urodził się o czasie i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wzieły byście na pierwszą wizyte do gina Męża czy tez chłopaka żeby z wami do gabinetu wszedł czy to moj tylko taki dziwny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, już wróciłam z pod prysznica, ogarnelam dom itp. Poniewaz nie za bardzo jestem na bierząco, moze Wy mi pomozecie? Do ktorego tyg powinno sie zalozyc karte ciąży? Czy mozna np w 14 tyg przepisac sie do innego gina, kolezanki mi opowiadaja ze mogą pózniej lekarze zle na mnie patrzec, tzn konketnie ten z ktorego zrezygnowałam? Chodzi o to ze chce juz isc do gina, a moj najlepszy na swiecie ;) wraca ze specjalizacji w polowie pazdziernika, czyli to juz za pozno zdecydowanie na zakladanie karty, wiec pomyslalam ze pojde do jakiegokolwiek, a pozniej sie zawinę z kartą do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj chce isc czy nie? Moj by poszedl tylko nie ma go w Polsce, ale jak przyjedzie idziemy razem tak okolo 20 wrzesnia. Ja uwazam ze dobrze jest angażowac swoich partnerow w ciążę, tak samo pozniej w opiekę na noworodkiem-aby sie nie rozleniwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia myślę że nie bedzie problemu potem z przeniesieniem ja czesto karty przenosiłam... on chce wejść ze mną do gabinetu..ale wydajemi się ze ja jednak wole na tą pierwszą wizyte sama wejsć bo to jest badanie ginekologiczne i usg do pochwowe i po co ma być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitka, przy usg moze byc, w 6 tyg widac juz serduszko bijące, fajnie gdyby to zobaczyl, nie musi siadac na przeciwko twojej foczki, moze stac gdzies z boku :) Dzieki za odp odnośnie przenoszenia karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia rowniez wielkie dzieki za odp. Kurza twarz glod mnie meczy, zajadam pomidory bo jak tak dalej pojdzie to bede wygladac jak wielorybica pod koniec ciąży. Właśnie straszną mam ochotę na pomidory, czy to cos oznacza? Jecie jakies witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie chodze do gina dziewczyny same wchodząi na to pierwsze badanie nie da mu się mnie namówić wole sama wejść niech on siedzi przed gabinetem..:) zobaczy usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia jedz to na co masz ochotę -tego potrzebujecie oboje i Ty i maluszek , koniecznie kwas foliowy !!! innych witamin nie bierz , po badaniach lekarz Ci zaleci jak będzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, Asiu zerkałaś na chinski kalendarz plci? Wiem ze to pewnie bajki, ale w moim środowisku się zgadza, ale to może zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia wg niego powinnam miec córkę a mam syna - większości się zgadza ale nie wszystkim - bajka jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chcialabym miec synka i mam nadzieje ze kalendarz sie myli z córą :) Najwazaniejsze zeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chcialabym miec synka i mam nadzieje ze kalendarz sie myli z córą :) Najwazaniejsze zeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz kochać tak samo synka czy córeczkę , ja chciałam córcię - wyszedł synek i jest moim największym skarbkiem :) ciekawi mnie teraz czy będzie miał brata czy siostrę ale nie naciskam na żadną płeć - dziecko ma być zdrowe = wtedy rodzice sa szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Julitek jestes na bank w ciazy ale we wczesnej jesli kreski sa slane. ja tam potwierdzalam badaniem krwi. Wyszlo 191 i nie mialam wafpliwosxi. w miedzy czasie zrobilam 4 testy za kazdym razem krecha byla ciemniejsza:-) potwierdz u lekarza. w moim otoczeniu 2 dziewczyny mialy takie slane kreski i dzis maja dzidzie:-) daj Nac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Nie zalamujcie mnie ja bez apetytu za duzo waze. coz wyszlam za maz i przytylam razem z mezem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę dziś w domu na L4. Załapaliśmy z mężem od naszej córki jakiegoś wirusa i oboje ledwo żyjemy, z tym, że ja mogę leczyć się tylko miodem :) :::Asia::: My także w lipcu byliśmy nad morzem, ja się nastawiłam na @, wzięłam ze sobą cały arsenał podpasek i tamponów, a zamiast tego chodziłam do miejscowej apteki po test :) No i z wakacji wróciliśmy z świadomością, że będzie nas 4. :) NICK..........WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27..........01.07....................5..................?............ ::::Asia::::....39..........05.07....................5..................?............ Wendywu.....32..........30.06....................6........07.04.2013.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wendywu :) fajnie że nas przybywa , myślę że rozkręcimy to forum :D ja jeszcze nie znam terminu - myślę że będzie 12.04 , gdzie byliscie nad morzem - my we Władku - tam jest dobre dojście do plaży z dzieckiem w wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×