Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość stokrotka7
a długo utrzymywały się u Ciebie te bóle? mnie to rano tak zabolało że az zgiełam się w pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
czyli wychodzi na że te bóle to w sumie są normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
neneczka: szkoda bardzo bo myślałam że zostaniesz tutaj.ja jeszcze nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, @ do mnie nie przyszła, dziś zrobiłam test i ujrzałam 2 kreseczki :) Czyli moja 3 letnia córeczka będzie miała rodzeństwo. Bardzo się z mężem cieszymy :)) MAMO MATEUSZKA gratuluję Ci serdecznie. stokrotko, te bóle są całkiem normalnym obiawem ciąży, to macica się rozszerza. Można brać nospę, ja w pierwszej ciąży takie bóle miałam prawie 2 pierwsze miesiące, Teraz po tych bólach poznałam, że jestem w ciąży, a zrobienie testu było tylko potwierdzeniem moich przypuszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było, ale nie miałam kiedy pisać. Mamo Mateuszka czyli jesteś majówką 2011??? Ja jestem :) Mój synek 9 sierpnia skończy 15 miesięcy. A teraz spodziewamy się drugiego bobaska :) termin według obliczeń mam na 2 kwietnia, ale też nie jest jeszcze potwierdzony przez lekarza. Neneczka szkoda, tak liczyłam że zostaniesz z nami Stokrotka bóle są normalne, możesz brać na nie nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam do was pytanie: kiedy robiłyście test ciążowy? po spodziwanej miesiącze czy przed okresem? mam pare dni do terminu @ ale mam chęć zrobić test wcześniej :) chociaż czuje podświadomie że nic z tego nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
Niesamowita22, jeśli zrobisz parę dni przed @ to pewnie zobaczysz jedną kreskę, najlepiej w dniu @ albo po, jeśli się spóźnia. Albo idź na bęte, będziesz miała pewność:) ja też myślałam że nic z tego nie będzie bo czułam się dokładnie jak na @ a jednak nie przyszła więc moja radość jest podwójna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie czuje jak na @ którą mam mieć 5.08 :( piersi mnie strasznie bola, gorące jak zawsze przed @ a do tego jak coś podniose to w podbrzuszu mnie zaboli. Wszystkie objawy świadczące o @. I zero śluzu, chociaż czasem czuje że "tam" mam mokro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
to ciężko wyczaić, bo mnie np to tylko brzuch bolał i żadnych innych objawów nie miałam a piersi normalnie na @ bolą a tu nic nie było, dopiero nie dawno zrobiły się nieco większe i obolałe ale teraz to ja już wiem dlaczego:) najlepiej jak poczekasz albo pójdziesz na bete np w poniedziałek czyli6.05.2012 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisik_
Cześc dziewczyny:) Ja mam dostać @ jutro ale oczywiście wczoraj na wieczór nie wytrzymałam i zrobiła test:) jest druga kreseczka:)):) bardzo jasna, blada ale jest. teraz zrobiłam drugi test , tyle że (przepraszam za wyrażenie i szcegółowość) z moczu jak woda, bo jakies 30 mminut wcześńiej była w toalecie a na test to tak musiałam się wysilić żeby coś go było do próbki i kreseczka jest ale dużo mniej widoczna niż ta wczorajsza i jakbym nie widziała tej wczorajszej to sama bym nie widziała że ona jest czy ja ją sobiewkręcam:) no ale skoro wczoraj kreseczka była i dziś też cień jest to myślę że jestem na dobrej drodze:) zrobie jutro rano to wtedy będe mieć wynik na pewno bardziej widoczne:) przepraszam za monolog ale kurcze szczęśliwa jestm jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
to byłam ja tylko nik mi sie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
kurcze dziewczyny ale sie cieszę:) a tego wszystkiego zapomniałam pogratulowac inym dwóch kreseczek i tzrymam kciuki za reszte dziewczyn aby tez szybko zobaczyły swoje dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej plusik_ no ja mam 9 tydzień już prawie za sobą- jutro 10 się zaczyna nadal żadnych objawów ;) no i pogodziłam się z tym moim wiekiem hormony już nie walą i jest ok na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusik gratulacje :* jejku jak się cieszę :) Ten drugi test wyszedł jak wyszedł bo nie robiłaś z porannego moczu. Ale jak wczoraj wyszedł to jesteś w ciąży :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
dzięki dziewczyny za gratulacje:) jutro zrobię test jak Pan Bóg przykazał czyli rano i to jest dzień kiedy @ ma przyjść:) coś u nas mało aktywny temat. mam nadzieję że się rozkręci:) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida 88
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam:) mój czas niestety nie teraz...mam drugi dzień @...:(( a miałam cichą nadzieje, że jednak... a le nic bedzie starań ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
Plusik i jak tam teścik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam do niedzieli i modle się żeby @ nie przyszła :) jak nie przyjdzie to po weekendzie zrobie test, oby pozytywny ;p chociaż mam dziwne uczucie że okres przyjdzie na czas :( Trzymajcie za mnie kciuki ;) dam znać jak przyjdzie @ a jak nie przyjdzie to też dam znać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Stokrotka7 test pokazał to co miał pokazać:) cieszę się bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
niesamowita oczywiście kcuki zaciśnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
to gratulacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaK.
hej ja zrobiłam tes 31 lipca, II kreski- jestem już po 1 becie - 5 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś? mimo dobrych wyników swoich i męża o dziecko starałam sie 1,5 roku 1 lipca miałam ostatnią miesiączkę, cykle mam 28 dniowe 29 lipca miesiączki brak 30 brak 31 rano okresu brak wiec zrobiłam test i II wyraźne kreski, poszłam wiec na betę, która wskazała początek 5 tygodnia teraz czekam na kolejny wynik bety, będzie chyba dopiero w poniedziałek wiec troche jeszcze muszę poczekać mam nadzieję ze przyrost będzie ok do lekarza chce isć za jakieś 2 tyg bo wtedy będzie juz coś widać :), bijące serduszko na które czekałam tyle czasu :) jeśli okaże sie ze z betą cos nie tak pójdę od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
KamilaK no to super wieści:) Ja bety nie robię. ale Ty po tylu miesiącach starania jesteś pewnie bardziej niecierpliwa i chcesz wiedzieć co się dzieje:) ja też idę do gin za jakieś 2 tygodnie, żeby już było wiadać serduszko. wcześńiej lekarz i tak nic nie powie, więc trezba czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusik a ty kiedy robiłaś test? w kalkulatora mi wyszło ze termin porodu mam na 6 kwiecień tak w ogóle to muszę was poczytać i lepiej was poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
test zrobiła dwa dni temu na wieczór bo mnie ciekawość zżerała. okres powinnam dostać dziś. na szczęście ani go widu ani słychu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLUSIAK juz wiem kiedy robiłaś test :) Poczytałam forum i widzę ze jest już kilka dziewczyn z II kreseczkami, super za starające sie trzymam kciuki&&&&& wiem jak to jest po tylu nieudanych próbach jeśli chodzi o objawy to ja akurat miałam takie same jak przed okresem czyli ból brzucha, piersi . Byłam pewna ze sie miesiaczka pojawi , zastanawiałam sie tylko dlaczego sie spóźnia nie zauważyłam u siebie nic specjalnego , owszem wiecej siusiałam no ale nie dziwne, jadłam duzo czereśni, arbuza wiec wydawało mi sie to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
I ja dołączę ,II malowane kreski:)mam już córcię,prawie 6 letnią więc sporo czasu minęło heheheh:)pozdrawiam przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×