Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość ::::Asia::::
ja mam gina na Bielanach i ma aparat usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was::) ja prawdopodobnie będe miala termin na kwiecien ostatnia@ byla 29.06 i prawdopodobnie zaszlam 16 lipca:p dzien przed spodziewaną 2 miałam na tescie drugą bardzo bladą kreseczke... w niedziele zaczelam plamic poleciałam w pon do lekarza okazało się że moge być w ciązy krwawiłam 4 dni w piątek mam wizyte u gina tak bym chciała żeby mi potwierdzil strasznie boli mnie brzych i temp w pochwie jest codziennie mierzona o 18 i wychodzi tak 37,2 myślicie że mi się udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
ja tez miala i mam nadal bol piersi i jajnokow oraz calego podbrzsza jak na @. zrob test albo badanie krwi na hcg i bedziesz pewna. trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Aha tez mialam druga krezke nardzo slaba. temp mam nadal 37 srednio. wiec jak ci sie tak utrzymije zrob test. zaszlas w tym samym czasie co ja wiec musisz miec 2 krechy jak jestes. powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem tu nowa dzięki jutro zrobie sobie jeszcze rano test a w piątek lekarz mi powie piersi mnie nie bolą tylko chodze i sie po kladam a w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Ja w 5. @ mialam 1 lipca ale wsumie nawet wiem kiedy zaszlam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wpisujcie się w tabelkę. Ja mam umówioną wizytę u gina na 4 wrzesnia (moj gin konczy urlop), ale do tej pory pojde do jakiegokolwiek innego, ponieważ nie moge sie doczekac. Ja zaszłam prawdopodobnie 15-19 lipca. Według chińskiego kalendarza płci powinnam urodzic dziewczynkę, a ja marzę o chłopczyku-dziewczynkę juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa troche mnie uspokoiłaś...ja patrz na te swoje testy i po prostu nie chce nic innego słyszeć jak to że jestem w ciązy..a bardzo duże krwawienie miałaś i ile trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia tzn ze też w tym samym momencie mogłaś zajsć jak i my... testy robione były? jak te kreski wyglądały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Nie mialam krwawienia:-( wiem dokladnie jak to jest jak vekasz. krwawienia w ciazy sa normalne:-) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lece po test i rano jutro zrobie bo nie wytrzmam do piatku zeby isc normalnie do tego lekarza:P dni mi się dłużą..a testy kiedy robiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Wyslalam ci julitek cos na maila. zobacz to moje testy. Pierwszego dnia kreski prawie nie bylo widac:-) jesli zaszlas tak jak ja to nawet wieczorem test zrobiony ci pokaze ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój test wyglądał tak jak mniej wiecej twoj drugi i trzeci..i robiłam pink test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
No to jestes w ciazy raczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Mozrsz dzis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Ja naleze do osob niecierpliwych i pewnie zro ilabym dzis i jutro. ale mna sie nie suheruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Jesli zaszlas 16 tak jak piszes to test powinien wyjsc nawet w dzien a nie koniecznie tano. stezenie hormonu bt hcg powinno byc juz na tyle duze ze pokaze 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Lec zrob i daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek11 zrób test i dopisuj się do tabelki :) Fajnie bedzie porownywac nasze ciąze, przeprowadzone badania i całą resztę. Mnie narazie martwi nadmiar apetytu, ale bede z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
julitek11 ja robiłam teścik wczoraj wieczorem a krechy sa grube i wyraźne - ostatnia @ była 05.07 więc rób śmiało i pisz nam jak wynik - ma byc pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
olabia - apetycik będzie nam teraz dopisywał :( ze mną gorzej bo jeszcze mam tłuszczyk z poprzedniej ciąży :( w końcu mam mały odstęp między ciazami . Do tego miałam cukrzycę ciążową więc kontrola wagi u mnie szczególnie ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia. Ja ostatnio w ciąży byłam 8 lat temu, a konkretnie to 9 bo moja laleczka ma juz 8 lat :)Takze tłuszczyk ciązowy zgubilam ;), ale teraz troche przywalilam. Zazwyczaj wazylam 51kg, a juz waze 54. Trzeba to kontrolowac. Kiedy Asiu idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek, idz siusiać na siłę, Wystarczy kilka kropelek :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×