Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

całkiem nowa , kiedy masz wizytę? Pierwszą wizytę też mam na inflanckiej :) Mąż nie może wyrwać sie z pracy, ale moze znajdę kogoś na zastępstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tą pierwszą wizyte mam u nas w Mieście prywatnie u ordynatora naszego oddziału w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą, bolą...a szczególnie sutki... Kurcze, jak tylko któraś z Was napisze coś o jakichś objawach, zaraz okazuje się, że mnie to też dotyczy...pełna panika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Dziewczyny nie wytrzymałam zapisałam sie prywatnie na poniedzialek na 19.20 do tej Omegi na ul.Ptasią. pójdę zobacze co i jak i bede miala glod=we spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to chodzilo o mnie to luteine mam od lekarza:) bo ja juz jestem po 1 wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa tu dobrze ż Ci się udało zapisać no mnie wogóle nie bolą tylko pełno na nich żył takich aż zielonych nawet na sutkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
mel wa mam wizyte 22 sierpnia o 9 rano u dr Wójjtowicza. A ty? Cycki mnie boją niemiłosiernie :P:P:P a jakie żylły mi na nich wyszły szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17 o 10.40, ale niestety nie pamiętam nazwisko, wiem tylko, ze to będzie Pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, ja juz po wizycie u gina , ale podkreslam, ze to nie moj gin, tylko chwilowe zastepstwo. Sprawa wygląda tak: zarodka jeszcze nie widac, ale pecherzyk jest, pecherzyk nawet sie jeszcze nie zagniezdzil, czyli pewnie dopiero 5 tydz bedzie. Druga sprawa to fakt iz mam torbiel na lewym jajniku 4cm na 4,5 cm, a od 5cm podobno kwalifikuja na operacje. I teraz mam problem bo ten dzisiejszy lekarz nakazal mi pic jakieś zioła szwedzkie!!! No szlag by do.... Wiadomo ze antybiotyk odpada, ale chyba są jakies leki delikatne, torbiel jest duza i trzeba ja natychmiast leczyc, bo moze peknac z jajnikiem i krwotok wew. murowany. Jutro lece do innego gina. Niestety nie znam daty porodu, bo dzisiejszy gin byl bardzo zachowawczy i raczej na torbieli sie skupil.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawosci pytam ...cvbhgdsa
Sytuacja u mnie wygląda tak... Staram się o drugie dziecko. Mam 35 lat. Używam testów owulacyjnych. 2 miesiące temu test wykazał brak owu. W zeszłym miesiącu wykazał, ze jest (piękne dwie mocne kreski). W tym okresie oczywiście „staraliśmy się o ciążę. @ miałam dostać wczoraj i nic (wiem, ze to nie jest WIELKIE opóźnienie), zrobiłam test (nie mogłam się doczekać) a nawet trzy. pierwszy negatywny, drugi wynik błędny, trzeci negatywny. Objawów jak na @ brak oprócz boli w podbrzuszu. Jest mi niedobrze Dziewczyny ja jestem nałogową palaczka od wczoraj nie pale odrzuca mnie zapach ukochanej kawy i papierosów Czy któraś tak miała, ze miała test negatywny a była w ciąży? Od razu napisze, ze testów z krwi nie mogę wykonać, bo mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Ja powiem tak: moze za krótko jestes po zapłodnieniu aby test cos wykazał... ja mialam tak ze jak zrobilam 2 dni po spodziewanej @ to miałam ledwo podkreślam ledwo pod słonce widoczna kreskę a mój mąż jak mu rano pokazałam to sie popukał w głowe i przekręcił sie na drugi bok hahaha ale na drugi dzien kreska byla wyrazniejsza a na 3 dniem i 4 tojuz watpliwosci nie było, potwierdzilam bt hcg i wiadomo 5 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia to ja też jakoś będe w 5 tyg to tez tylko pecherzyk bedzie widać jak coś..kurde ale Ci się po robilo musisz dawać znak co tam wyjdzie.a powiedz mi pęcherzyk sie jeszcze nie zagnieźdil to co to oznacza? z ciekawosci...poczekaj jeszcze pare dni może jeżeli jesteś w ciąży to masz mało jeszcze hormonu beta hcg.35 lat to juz taki poważny wiek wiec nie stresuj sie i czekaj nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
julitek - olabia ma 27 lat a nie 35 :P cos ci sie pokiełbasiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpisywałam na post: z ciekawości pytam...cvbhgdsa bo też pytała o testy że okres dzien się spóźnia a one są negatywne a ona ma 35 lat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawosci pytam ...cvbhgdsa
całkiem nowa tu - dzieki za odpowiedz 🌻 W pierwszej ciazy test robilam jakis tydzien po terminie @ i tez mialam ledwo, ledwo widoczna kreske po swiatlo... Ciaze ta niestety stracilam :-( W drugiej ciazy zrobilam test po 2 dniach od spodziwanej @ i byla ledwo widoczna kreska nie tylko pod swiatlo... Ta malutka kreska ma teraz 18 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawosci pytam ...cvbhgdsa
julitek11 - dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa tu, dzieki za weryfikację mojego wieku :) to fakt, mam 27 lat i byłam zdrowa jak bubrzyca a teraz jakaś torbiel mi życie utrudnia. Julitek, to ze sie pecherzyk nie zagniezdzil tzn ze dopiero spadl na dno macicy i szuka miejsca do osiedlenia sie czyli baardzo wczesny wiek ciąży. Okres mialam 1 lipca, plodne prawdopodobnie od 14 do np 22lipca, takze moglo dojsc do zaplodnienia i po 20 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa, czy Twoj termin porodu jest potwierdzony przez gina? Jakiej długości miałaś cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
mój termin jest nipotwierdzony. @ miałam 1 lipca, owu ok 10. Zapłodniliśmy sie na bank 14-16 lipca-wiem to. Cykle trudno powiedzieć bo wiele lat bralam antykoncepcyjne tabl i po ślubie odstwiłam. Po odstawieniu w drugim cyklu zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info. Ja sprawdzam sobie w tych kalkulatorach porodu, ale każdy inaczej mówi. Jeden oblicza, że na 3 kwietnia, inny że 14. 4 wrzesnia mam wizyte u swojego profesora, on mnie uratuje z opresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Olabia a ty skąd jestes? Do jakiego profesora chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z małego miasta, miedzy Bialymstokiem a Wawą, u mnie nie ma profesorów:) wszyscy uciekli do wielkich miast. Mamy juz tylko jednego lekarza z przedrostkami przed nazwiskiem i właśnie on jest moim ginem. Zastanawialam sie czy jezdzic do Bialego do gina, ale z czassem nie wyrobie. Mam tyle zajec , ze jazda co miesiąc po 100 km to za duzo dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5... ...............?............... ::::Asia::::....39............05.07...................5... ...............?.............. Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013........ plusik_.........31............5.07....................4..... .............?................ anq1991....... 21.......... 25.o6 ...................6.......... 03.o4.2013........... całkiem nowa...26.........01.07.....................5............... ..08.04.2013 też mama........29.........05.07......................5 Dopisuję się do tabelki i pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy. U nas dominuje ból piersi i wzdęcia,zgaga odeszła-mam nadzieję ,poza tym wszystko dobrze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia,ja również miałam torbiel na jajniku,podejrzewano endometriozę i straszono,że ciężko będzie zajść w ciążę,moja torbiel była też duża 4,5 cm,brałam duphaston po którym się wchłonęła o ile mi wiadomo ten lek też jest przepisywany kobietą w ciąży,ale o tym musi zdecydować lekarz,nie przejmuj się wszystko będzie dobrze,pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mama- dziękuję za słowa otuchy. Mam nadzieje ze u mnie tez cos sensownego wymyslą Ci lekarze i pozbędę się torbieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina13
Witam po raz 1szy; @ spóźnia mi się 4 dni; test pokazał (dziś) baaardzo bladą kreskę, a nawet pół; do tej pory miałam co 26-29 dni, więc jest nad czym zastanowić się;) no i celowe starania były (na urlopie); objawów właściwie nie mam: nic nie boli (cycki nigdy w życiu mnie nie bolały, nawet jak rosły), tylko senna jestem, ale ja bardzo późno kładę się, a wstaję raniutko... więc nie wiem, czy bardziej czy sobie wmawiam... poczytałam was nieco; mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej i nicka sobie zorganizuję; jestem w Warszawy, nie mam jeszcze dziecka; Asia - możesz polecić tego lekarza z Bielan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wynik bety 434,4, lekarz ujrzal pecherzyk ale sie jeszcze nie zagniezdzil. Dostalam zestaw badan do zrobienia i przyjsc za tydzien tj. sroda, zeby poogladac, bo lepiej bedzie widac. podobno objawy "wewnetrzne"ciazy mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×