Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość Julia27
ortografje prosze mi wybaczyc....nie jestem polka ale myslie ze da rade doczytac moje slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, zaraz wychodzę z pracy, superowo! rano musiałam męża obudzić, żeby mi naszykował kanapkę bo nie byłam w stanie, taka byłam słaba i ogólnie do południa było mi niedobrze, teraz już lepiej ! ola81, to bardzo podobnie faktycznie, ja mam 29 lat celka, ale sobie zrobiłaś wczoraj święto :D nikola nie martw się, będzie jeszcze dobrze ! fufa, jak u lekarza? mam nadzieję, że to nic strasznego? mel-wa, ciesze się z dobrych wieści! lubieczeresnie, też mam wizytę w przyszły poniedziałek, obyśmy obie miały same dobre wieści, choć ja chyba nie będę mieć usg karolowa, fajnie, że mąż tak o Ciebie dba, ciesz się, mój pomaga, ale raczej nie będzie mnie wyręczał z domowych obowiązków, jeśli będę się dobrze w miarę czuła karcie, obyś mogła się przygotować do obrony między bólem głowy i nudnościami ! powodzenia ! bożka, fajnie, że córcia taka zadowolona z przedszkola, a i Ty miałaś czasu dla siebie :D wiecie, ja nawet jak kupię legginsy później, żeby chodzić to i tak będę musiała wymienić garderobę bo nie mam ani jednej tuniki, a co innego do legginsów jak nie tunika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa - ja mam w tym roku 22 lata. bóle w pośladku miałam, ale już ustały.. miałam tak sile, że nie mogłam chodzić, stać, leżeć a ból pojawiał się podczas wstawania .. czasami też noga z waty mi sie robiła .. takiego bezwładu dostawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak "tez mama" w kwietniu nie urodze. Niestety ciza sie nie rozwinela. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa bardzo mi przykro :( ale mam nadzieje ze Ty sie dobrze - w miare sytuacji - czujesz... w ktorym tygodniu bylas...? wiem ze latwo powiedziec ale nie martw sie za mocno... lenkaś ale to nie znaczy że ja nic w domku nie robię :) faktycznie męża nie obeszła tylko ta wieść o ciąży, ale szczerze mówiąc chociaż może wyjdę na złą jedzę to prawda jest taka ze to on juz byl pewien ze chce dziecka, a ja tak nie do konca... mdlosci cie meczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już w domku , niestety muszę leżeć i oszczędzać się ciąża jest zagrożona ... ale mam nadziej że wszystko będzie dobrze:) teraz próbuję Was nad robić :) mam nadzieje że się mi uda :):) przykro mi że niektóre nie zostaną mamami w kwietniu :(pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka LEŃKA jak tam pierwszy dzień w pracy? Mi nawet szybko zleciało i nie było tak żle jak myślałam. Najgorzej było wstać tak wcześnie po miesiącu laby Jutro też pracuję od 8 ale tylko do 14 bo potem idę na wizytę MEL-WA bardzo sie cieszę ze z ciazą ok, oby tak dalej :) BOŻKA to ja właśnie też robiłam te wszystkie badania, jutro z nimi idę do lekarza i też mi założy kartę ciażową :) , no i wreszcie sie dowiem konkretnie na temat konfliktu serologicznego FUFRA, ogromnie mi przykro :(:(:( Powiedziałam o ciąży szefowi , powiedział że jeśli lekarz bedzie chciał mi dać zwolnienie to mam brać bez wyrzutów sumienia :) Cieszę sie ze takie to było do tego podejście, zastanawiam sie jeszcze nad tym zwolnieniem ale nie wiem co miałabym ze sobą robić przez tak długi czas.... nie jestem przyzwyczajona do siedzenia w domu .... pozdrawiam reszte dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fufa:(:( :( przykro...... julia 27 witaj a skad jestes że mówisz że po polsku nie za bardzo problemów z odczytaniem nie ma :) w jakim wikeu chlopcy??? lenkaś ja tez 29 lat w marcu 2013 :P 30 ----ka:) asiula3301-2012 ja tez jak najwięcej leżeć czy masz l-4??? ciekawe co jutro na wizycie bedzie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻKA to ty też jutro wizyta ? :) jakie badania robiłaś? ja mocz, grupa krwi, morfologia, cukier z surowicy krwi i jeszcze coś tam . Wszystkie badania mam dobre jedynie tą grupą krwi sie trochę martwię ale poczytałam troche , trochę napisała mi PLUSIK i jestem spokojniejsza Jutro załozy mi karte ciażową OLA85 też ma jutro wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa, ogromnie mi przykro ! współczuję! jeszcze wróciłam do Twojej wcześniejszej wymiany zdań z niejaką zuzis gdzie pisałaś, że mieliście problemy z zajściem i tu już była nadzieja,a jednak ! najważniejsze, że możesz zajść w ciążę! bądź dobrej myśli, wszystko się jeszcze ułoży, trzymam kciuki, całuję i mocniachno przytulam ! julia27, witaj! gratulacje! ciesz się, synkowie będa mieli rodzeństwo, pewnie też się ucieszą, a może im się siostrzyczka przydarzy :) karolowa, a teraz już się cieszysz, że będziesz mamą? poza tym masz kolejny plus,bo teraz rzadko można spotkać faceta, który chce dziecka lub cieszy się z niespodziewanej ciąży, naprawdę! jeden mój kolega z pracy jak mnie informował, że wpadli i zapytałam czy się cieszy, to powiedział, że jego dziewczyna się cieszy, a mój drugi kolega , gdzie dziecko planowane mówi, że to ona chciała dziecka! oczywiście jak się dzieciaki porodziły to teraz sobie bez nich życia nie wyobrażają mnie męczę mdłości codziennie przez kilka godzin i trochę w noy, ale ogólnie jeszcze nie wymiotowałam asiula, dobrze że już wyszłaś, teraz musisz się sobą opiekować i będzie dobrze :D kamilka, mi też zleciało, za bardzo też nie pracowałam jeszcze bo musiałam się z wszystkim zapoznać, tylko od rana do południa źle mi było:/ masz super szefa, naprawdę! też z jednej strony poszłabym na zwolnienie, ale tak jak mówisz, co też w tym domu robić? bożka, to sobie sprawisz prezent na 30-tkę, fajnie, że jesteś równolatką :) ja już po obiadku, chyba nic teraz już nie będę robić, w razie jak byście chciały pogadać to jestem przed kompem, bo mężuś remontuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
Witajcie, podczytuję Was :) Jestem na przelomie 7/8 tydzien. W piątek mam kolejną wizytę. Mam do Was pytanie - męczy mnie to, że nie mam objawów. Nie boli mnie nic. Momentami troszkę brzuch. Nie bolą mnie piersi do tego w miejscu gdzie jest macica nie czuje nic, czy wy coś czujecie? Jakies opuchniecie, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczeresnie
hej dziewczyny mam pytanie jestem w 10 tygodniu i dzis kilka razy poczyłam lekkie ukcłucia po prawej stronie jakby w jajniku. Czy któras z was tez tak ma? Moze wypowiadzą sie te z was które juz są mami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
lubieczeresnie ja tez czuje takie klocia po bokach - takie jakby malutkie skurcze polączone z ciągnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczeresnie
e ona: ja tez sie martwie brakiem objawów ( oprócz sennosci) piersi mnie bolały ale przestały, chciaż maż twierdzi ze się powiekszyły. W 7 tygodniu może ze 2 razy mnie zemdliło i to wszystko. W 7 tyg, na usg widziałam serduszko teraz wyczekuje nastepnej wizyty w przeszły poniedziałek zeby sie upewnić ze wszystko jest okej. Ale sporo dziewczyn nie ma objawów wiec moze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻKA ja mam grupę 0Rh- :( E ONA ja też nie mam żadnych objawów a wszystko jest ok :), może nie każda kobieta musi je mieć... Jak czytam że dziewczyny wymiotują codziennie,że jest im słabo i już mają chęć na coś do jedzenia to aż mnie to dziwi, ja nic nie mam z tych rzeczy albo że są wrażliwsze na zapach, u mnie nic w tym temacie sie nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
a co z tym brzuszkiem u was? Ja mam lzy w oczach, mam od jakiś 3 dni kryzys i czuje się jak nie w ciązy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBIĘCZERESNIOE wcześniej miałam takie ukucia ale to może ze 2 razy i to jeszcze przed 7 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
ale czy czujecie jakieś powiekszenie macicy? :( Bo ja nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch to mnie bolał w terminie okresu i nawet juz myslałam ze okres sie pojawi teraz mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczeresnie
a jak w waszymi piersiami ?? bolą ? zmieniły wyglad? bo mnie nie bolą juz a bolały do 9 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuję a macicę mam powiekszoną / rozpulchnioną co z resztą powiedział lekarz na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczeresnie
ona: w którym jestes tygodniu wogóle? ja w 10 i też nie czyje powiekszenia macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
lubieczeresnie moja nic a nic, od wczoraj nie dosc ze nie bola ani trszke - wczesniej odrobinke przy dotykaniu pobolewaly - to nie mam ni tych zylek - mam widoczne zyly prze skore ale nie jakos mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
ja jestem dzisiaj 8t0d, choc na usg wyszla ciaza tydzien mlodsza. Wiexc nie wiem dokladnie. Mnie przed okresem zawsze mocno bolaly piersi a teraz nie bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczeresnie
ja miała przed okresem róznie, przed jednym okresem mnie piersi bolały a przed innym nie, teraz też juz mnie nie bolą , widocznie progesteron różnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest niedobrze i z tego powodu boli mnie brzuch, ale nie bolą mnie jajniki, nie czuje powiększonej macicy, nic, bolą mnie piersi ale nie mam żyłek, jedną mam na jednej piersi, to wszystko, mam koleżanki, które ciąże przechodziły bezobjawowo, po prostu różne jesteśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×