Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość ola 81
Takie maleństwo, moje mają już 11 i 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Dziewczyny aleście sie rozpisały..... musze nadrobic te 4 strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
ja zmykam o 15 miałam pojechać po zakupy, niedługo chłop wraca z pracy a tu nic nie zrobione, mam niesamowitego lenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina o rany... 6-miesieczne w domu i juz jestes w drugiej ciazy? Wow... patrzac sie przez rozne aspekty no podziwiam troche za taka decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurtuje mnie cos, pytanie troche malo delikatnie wiec jak nie chcesz to nie odpowiedaj oczywscie, ale doszlas juz do siebie po coreczce? chodzi mi psychicznie o ciaze, porod no i fizycznie rzecz jasna - ale oczywiscie jak nie chcesz nie musisz odpowiadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede się na forum emocjonować, bo życie prywatne mam emocjonujące. Despina, ja tylko Ci napisałam żebyś nie posądzała nas o zazdrość. Wczesniej pisałaś ,że jesteśmy zazdrosne, bo nie odpisujemy na Twoje pytania i posty, teraz że były jadowite uwagi wobec Ciebie? Pierwsze słyszę.Pierwszą jadowitą dyskusją była faza zuzis + fufa i tyle. A ja tylko przypomniałam Ci żejuż dawno z miłą chęcią Ciebie wpisałam do tabeli czy;li jesteśmy bardzo koleżeńskie.\ Forum powinno być dla nas relaksem i miło spędzonym czasem, a nie podnerwiaczem ;) Karolowa- ja marzę o chłopczyku. Narazie nie mam symptomów wskazujących na dana płeć. JEm wszystko albo nic, cera jak zwykle, może na początku troche brzydsza, ale wiadomo,że przez burze hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia wiesz, ja chyba podswiadomie tez zawsze marzylam o chlopczyku i stad to przeczucie, no i troche sie obawiam ze przy moim mezu dziewczyna bedzie mala chlopczyca :D juz teraz polzartem powiedzial ze rozglada sie za malym motorkiem a kolor przeciez zawsze mozna przemalowac :D ale jakos tak do chlopca mnie ciagnie, ja bylam okropnym ciagle placzacym niemowlakiem, wiec mogly miec wiecej genow po grzecznym mezu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu normy pęcherzyków - chyba naprawdę komuś tu sie nudzi! raczej nie chce w tym uczestniczyć. pranoja a potem jeszce wstaw koleżanko normy dla kazdego tygodnia ciązy w g, cm, przezierności i koniecznie nie zapomnij parametrów kobiet - ile powinna przytyc w jakim tygodniu. eh szkoda słów - sory ale dla mnie to kompletna głupota. Chyba nie tego szukałąm na tym forum. Narazie sobie odpuszcze pisanie tu moze za pare tygodni troche dziwnych osób sie wykruszy a te normalne zostaną i będzie normalnie. Zycze dziewczyny (te bez schzów) bezproblemowej ciazy - a ja odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno Zuzis - nie dziwie sie ze nie mogłas zajśc w ciaze 2ltat - skoro miałas takie podejscie to "robienia dzieci" jak do pęcherzyków. Pewnie głowa Ci nie pozwalała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
olaba a co to sa symptomy wskazujące na pleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dziewczyny o ile wogole ktos to przeczyta bo nie wiem czemu wiekszosc moich wypowiedzi i sprawdzonych (oraz medycznie udowodnionych )rad tutaj bylo ignorowanych. Kiedy zaczelam pisac na tym forum mialam nadzieje na powtorke z tego co zaczleam z dziewczynami z forum czerwiec 2009. Zaczelysmy pisac prawie 4 lata temu, poznalam osobiscie kilka z nnich, do tej pory jestesmy w kontakcie, wspieramy sie i tak samo przez okres ciazy ...Mialam nadzieje ze bedzie podobnie. Nie ukrywam, ze majac juz odrobine wiecej wiedzy niz niektore z was cieszylam sie ze bede w stanie wam pomoc tak jak pomagaly nam, wtedy pierworodka dziewczyny 'ze stazem' z czerwca. oT nazwijmy to splata dlugu wdziecznosci. Zaskoczylo mnie jednak tutaj podejscie niektorych z Was do ciazy. Nie chce dokladnie wchodzic w szczegoly, ale jestem przerazona. I to nie tylko obserwujac was tutaj ale takze tez z racji zajecia-obserwujac niektore mamy w realu . Nie wiem co sie dzieje, czy to dzialanie mediow ma wplyw na takie nadmierne analizowanie ciazy i macierzynstwa? Czy natura i postep techniki poszly w parze tak do przodu ze totalnie zmienily psychike kobiet? Nie wiem, nie znam na to odpowiedzi. Nie zgadzam sie z tym jednak bo nie jest to zdrowe dla nikogo. dziewczyny z prawdziwymi problemami, wspolczuje i mam nadzieje ze juz niedlugo wszystko dla Was ulozy sie po waszej mysli. dziewczyny ktore na sile probuja szukac problemow: dajcie spokoj. Jestescie w ciazy, pod opieka lekarzy, rozumiem ze zrobilyscie wszystko co w waszej mocy aby zapewnic sobie i dziecku najlepsza opieke. Koniec. Zostawcie to tak jak jest. Rozumiem, ze pierwsza ciaza dla wiekszosci z was, moze brak pracy dla niektorych powoduja ze moze z nudy szukacie problemu tam gdzie ich nie ma. Ale wierzcie mi nie ma co marnowac czasu na takie rzeczy. Wyjdzcie z domu i zrobcie cos ze soba (a nie zajadajcie sie 'zachciankami' w 2 miesiacu ciazy!!!!). Dla waszego wlasnego dobra. I naprawde nie odbierajcie tego jako ataku na Was, nie wytykam tutaj nikogo palcami. Ot taki maly post na przemyslenie. Mysle ze kazdej z nas sie przyda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostanę mamą w kwietniu. Cieszę się z tego bo będę mogła z małym na spacery chodzić, w zimę to tak trochę przykro. A jak będzie już chodził to będzie znowu lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Frugo- nie opuszczaj nas :( Ignorujmy wypowiedzi i autorki, które wzbudzają złe emocje. Ola 81- to raczej takie symptomy/przesądy, chociaż może wcale nie. Wiem na pewno,że znaczne ilości zjadanych lodów wręcz gwarantują dziewuszke, a reszta to ploty i pomówienia ;) czyli gadki o kształcie brzucha, cerze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzcinka777
Ja mam przeczycie że będę miała dziewczynkę, może dla tego że w rodzinie znaczna przewaga dziewczyn:) mam zwiększony apetyt na cukier:) no i z chińskiego kalendarza płci wyszła mi również dziewczynka. Nie ukrywam że zawsze chciałam mieć dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis sorki, ale z Twoim pojawieniem się, pojawiły się sprzeczki na naszym forum, oczywiście wywołane przez Ciebie. Skoro Na Twoim forum jest fajnie i w ogóle lepiej to po co wpadłaś do Nas? Tym konczymy spory wprowadzone przez osobę z zewnątrz i żegnamy. Wszystkiego dobrego Zuzis, zdrowego dziecka i fantastycznej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor kolezanki co sie tutaj dzieje ??? ja po kolejnej migrenie wracam dziś do żywych zjadlam 3 kromki chleba z pomidorem szynki nie moge ie tknąć a tak samo kielbasa rano byłam na badaniach krew i mocz a we wtorek wizyta juz sie nie mogę doczekać kasza 23 dzikuje za słowa - JESTEŚ WIELKA ''dziewczyny z prawdziwymi problemami, wspolczuje i mam nadzieje ze juz niedlugo wszystko dla Was ulozy sie po waszej mysli.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to frugo nie irytuj sie ja tez nie mam przecucia co do tego czy bedzie dziewczynka czy chlopczyk mam córeczkę lekarz potwierdził zgodziło się a teraz Pan Bóg czuwa na pewno nad dzieciatkim ooooby bylo zdrowe chlopczyk mąż ma 3 braci a ja mam 3 siostry także chlopczyk do pary by sie przydał :) :) uspokoiło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZCIANKA MI Z CHINSKIEGO TEZ WYCHODZI DZIEWCZYNKA oj sorki za duże litery, ale juz nie chce mi sie przepisywac. Własnie tak juz wczesniej proponowalam abysmy wszystkie sobie zerknęły i pozniej zobaczymy czy z naszej grupy kwietniówek sprawdzi się on w 80% Ogólnie z tego co pisałyśmy, to większości wychodzą dziewuszki, przekonamy się już może w 5 miesiącu o ile małe dobrze się ułożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***kalendarz chiński***, hmm... wg niego powinnam być chłopcem, a mój brat dziewczynką... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=chi%C5%84ski+kalendarz+p%C5%82ci&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.plecdzieckaplanowanie.az.pl%2Fkalendarz_chinski_plec_dziecka.htm&ei=AvxAUI6oGYPatAbX-YDgBw&usg=AFQjCNFwodfC35KGtlvA0xFikSYopLBzFQ Bożka, nie wiem czy to prawda z tym kalendarzem ze w 80% sie sprawdza. Jak bedziecie sprawdzac to przeczytajcie co i jak. Cyli po 1 jezeli dzieci byly "robione" po 28 to juz liczymy nastepny miesiąc. 2sprawa to liczymy lata ktore mamy a nie skonczone, czyli jezeli np ktos ma urodziny 5 wrzesnia 1985 to ma na dzisiejszy moment jeszcze 26 lat. Rozdrabniam sie , ale to podobno istotne. Mnie wychodzi dziewczynka poniewaz do zaplonienia doszlo w lipcu w wieku 26 lat. Sprawdzmy sobie teraz i zobaczymy za 7 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka chciałabym, aby się mylił w moim przypadku. Oczywiście będę kochać dziecko niezależnie od płci. Najważniejsze jest zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia a ja uważam, że złosliwość Fufa w stosunku do Zuzis spowodowała te sprzeczki na forum...Bo co ja obchodzi o czym ktoś chce sobie popisać ? Naprawde nie pojmuje tego ! ola U Ciebie to juz podchowane dzieciaczki :) Będziesz miala pomoc przy noworodku ;) Gratuluje ! Mojemu K marzy sie 3-4 dzieci :) karolowa kochana ja tylko 9 kg przytylam w ciąży wiec to mowi samo za siebie;) Juz po 4 tygodniach nie bylo sladu po ciązy :P W ciazy byla bardzo aktywna fizycznie i do ostatniego dnia biegalam na uczelnie. A tydzien po porodzie wrocilam do zajęc...Studiuje medycyne i na 1 roku nie mogłam brac dziekanki . Nie mialam wyjscia :( Biegałam po uczelni z laktatorem.... Ciezko było ale sie udalo :) I do tej pory karmie córke piersia Psychicznie było troche gorzej bo studiujac i wychowujac niemowlaka to duze wyzwanie. Ale mam pomoc i jest dobrze. Mój K jest lekarzem i to jest jedyny minus tego wszystkiego ... Duzo pracuje i czesto jest gościem w domu :( Przy drugim dziecku obiecal przystopowac troche i wiecej przy dzieciach pomagać. jest początkującym lekarzem i dlatego sie poswieca karierze a nie dlatego, ze tak mu odpowiada ! Nie planowalam tego dziecka ale z drugiej strony to jesli nie teraz to kiedy ? Studia, staz i specjalizacja trwaja bardzo długo a staranie sie o dzieci dopiero po tym czasie czyli po 30 rz to dla mnie za pozno..Tym bardziej dla mojego K, ktory jest duzo starszy ode mnie. Ale sie rozpisalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabka mi też wychodzi dziewczynka, ale patrząc na poczęcia w czerwcu i lipcu to większości z nas wyjdzie dziewuszka - widać na pierwszy rzut oka; ...gdzieś, kiedyś, jeszcze przed epoką internetu czytałam, że w kwietniu rodzi się najwięcej dziewczynek (porównując do pozostałych miesięcy); źródła informacji niestety nie przytoczę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi głupio, że tak przeżywam, ale ja bardzo chce synusia. Bede w to wierzyć, dopóki prawda nie wyjdzie na jaw ;) Juz za dużo u nas w domu damskich ciuchów, butów, dodatków, kosmetyków itp itd Moja mala ma juz 8 lat i już sie na dobre rozkręca z dziewczęcymi potrzebami wyglądu, stylu itd. Metraża nam nie starcza ;) No strasznie chce synka, ale z drugiej strony mam duzo rzeczy po mojej córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wychodzi druga corcia :D Ale nie sprawdzilo sie przy pierwszym dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka na to wyglada, że synek. Despina mam nadzieję że u mnie tym razem się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×