Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość ChybaZwariuje
och aneeckaa jak super! ja ide na 18 i dzis po raz pierwszy mnie mdli, wiec jak nic ze stresu. dzis moze sie wszystko okazac ech modle sie i boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje trzymam kciuki!!! i wyluzuj trochę Kobieto bo faktycznie zwariujesz :)) Myśl pozytywnie!! ja doszłam do wniosku, ze jesli poronię to znaczy, że dziecko było słabe i chore... Strata wielka i płacz by był, ale wciąż mam nadzieję, że wytrwam jakoś do następnego USG i pokaże mi mojego malucha. Ja mam o tyle patową sytuację, że ja się stresuję przez tarczycę, wyniki mam trochę za wysokie... leczę się na hashimoto od 10 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
wierze, ja z kolei nadcisnienie, ale narazie jest dobre, one bardziej takie na tle nerwowym, ale wiesz co Ci powiem? wszyscy mowia wyluzuj mysl pozytywnie, i racja tak trzeba, ale nikt nie mowi jak to zrobic? ciagle staram sie to sobie wmowic a od tygodnia zyje jak w transie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ci ze wizyte masz juz za sobą, bo ja ide dopiero w w poniedziałek i mam stracha ze coś może byc nie tak, bo moje objawy złagodniały i prawie wogóle znikneły. Jutro odbieram wyniki badać kwi ale tego sie akurat nie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiewiecniewpadne
nie wmawiajcie ze chcialyscie dziecko w 4-8mcy po poprzednim,to niepowazne i wasze stersze dzieci naprawde musze zgrywac twardzieli drepczac na wozkami z wieku poltora roku, mozna sie cieczyc ale po co sciemniac ze to nie wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiata druga
Jutro ide na wizyte. To jest 8 tc czy juz jest szansa ze uslysze bicie serca bo nie wiem czy jest sens ciagnac meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś byłam jestem w 8 tc ale bicia nie słysząłam tylko widziałam na monitorze pikanie. Na to prenatalne USG w 12 tyg idę z mężem bo wtedy już pewnie będzie słychać i widać wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta jak tam dzis u was ja od rana na nogach najpierw na badania a potem do alergologa pochodzilam tez troche po sklepach h&m odzież ciązowa fajna ale drogo legginy maja za 35 zl ciązowe ale kupilam wczesniej w stradivariusie :) za 35 zł zwykłe ale maja fajna gumę a poza tym 1 bluzke taką dłuższa może byc ciązowa ogólnie drożyzna widze tabelkę juz sie dopiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po wizycie torbiel zmniejszyła sie z 4 cm na 2 ch bardzo się ciesze :-) widziałam małego człowieczka z bijącym serduszkiem :-) ja mam termin na 16 kwiecień. Aleks skonczy dokładnie 3 latka jak powita rodzeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22..........25.06............1......lubus kie.....09.04.2013 lubieczeresnie...25........01.07...........1.........lodz kie........08.04.2013 bożka2930 ......29.........10.07...........2.......szczyrk........17.04.2013 ola 81............31.........16.07.............3.........opolski e.....22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik to super :) wiem co czujesz bo widziałm dziś to samo :) dopisuję się NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22..........25.06............1......lubus kie.....09.04.2013 lubieczeresnie...25........01.07...........1.........lodz kie........08.04.2013 bożka2930 ......29.........10.07...........2.......szczyrk........17.0 4.2013 aneckaaa.........26.........13.07............1.......K-ów .......... ???? :) ola 81............31.........16.07.............3.........opolski e.....22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22........25.06..........1......lubuskie........09.04.2013 lubieczeresnie.25........01.07..........1........lodzkie.......08.04.2013 olabia...........27.........01.07..........2....mazowieckie...10.04.2013 bożka2930.....29.........10.07..........2.........szczyrk....17.04.2013 aneckaaa......26.........13.07..........1..........K-ó w .......... ???? ola81............31.........16.07..........3.......opolskie......22.04.2013 Super, że wszystko u Was dobrze z wynikami. aneckaaa ja też mam wzdęty brzuch. Normalnie jak w 4 miesiącu. Kupiłam espumisan, może pomoże, a Twoje szybkie bicie serca to pewnie przez Duphaston, bo powoduje spadek ciśnienia i bóle głowy. lubieczeresnie ja mam taką dolegliwość jak Ty. Lekarz przepisał mi Pimafucin do pochwowe.W ciąży często występują różne infekcje czy pęcherza, czy pochwy. Asia, Klara ja też nie mam lekko, Jestem sama, moj maz przyjezdza co półtorej miesiąca na krotko. Co prawda moja mała już jest samodzielna, ale dzwiganie, sprzatanie, codzienne wstawanie ranne , praca i brak mozliwosci odpoczynku w ciągu dnia juz dają sie we znaki. Właśnie jestem troche wnerwiona bo powiedzialam przyjaciółce, że zaszłam, a ona, że to straszne, że bede sama, jak dam rade bez faceta, ona by sie w zyciu w mojej sytuacji na dziecko nie zdecydowala itd, taki mi młyn zrobiła, że sie sama wnerwiłam na swoją sytuację i właśnie wykrzyczałam swojemu, że ma mi kase na gosposie dać i wykupuje catering na reszte ciąży i cotygodniowe pobyty u kosmetyczki na paznokcie ! Wiem że to grzech, ale ciężko tak sie wkur...że musiałam sobie ulżyć.Co tu duzo gadac skoro ta moja przyjaciółka tylko w domu siedzi, nie pracuje, dzieci do szkoly a ona nawet obiadu nie ugotuje bo jej mąż z zakładu pracy wykupuje i im przywozi i mąż sprząta. A moj narazie nas dorabia tylko dupa bo jestem sama. Nie przeszkadza i to, ale dziś jakoś zaczelo ;) Przejdzie mi ten stan, Juz mu wykrzyczalam, ze jak wróci to bedzie mi włosy układał, bo rąk do góry nie moge podnosić, okna ma myć, gotować mi,moją małą zawozić do szkoły. Juz ja mu pokaże ! ah! sory, musiałam ponarzekać Chyba zwariuję- obiecaj, że zmienisz nicka, jak wszystko będzie ok nnp. na : Oaza Spokoju, Harmonia czy coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia... a mi mówił lekarz, że nie powinno się w ciąży brać espumisanu bo pytałam czy na USG mam brać to mówił, że w ciąży się nie bierze! Sprawdź to. Pytanie do Was ile bierzecie kwasu foliowego? ja się dziś załamałam... przed ciążą nie brałam po 1 wizycie w 5 tygodniu myślałam, ze źle usłyszałam że mam brać 3x3 ! kupiłam FOLIC jadłam 3x1 plus Prenatal Compex ... dziś dostałam ochrzan, że miałam brać 3x3 to samo magnez 3x3 plus witaminy dodatkowo mam brać potas na serce. Po duphastonie faktycznie mogą być duszności, ale trzeba brać dalej :( martwię się tym kwasem foliowym gdyż okazało się, że FOLIC ma tylko 0,2 mg a FOLIK ma 0,4mg! czyli brałam 3x200 plus 0,4 w witaminach :( a lekarz mówi że do 9tc powinnam brać nawet 4 mg! Myślałam ze każdy ma 0,2 więc jak kupiłam 0,4 to jadłam jedną tabletkę plus te witaminy czyli 0,8 mg dziennie :( jestem na siebie zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneckaaaa ______ ja tez biore 1 tabletke folik 0,4 mg w ulotce pisze tak """"zazwyczaj stosowana dawka to 1 tabletka 0,4 mg raz na dobe co najmniej jeden miesiac przed poczeciem i w pierwszym trymestrze ciązy"""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z witamin bior tylko Femibion natal 1 tak samo jak w 1 ciazy on zawiera tez kwas foliowy wiec jest wszystko okej. po 12 tyg ciazy bierze sie juz Femibion natal 2. witaminy super tylko nie tanie bo okolo 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22..........25.06............1......lubus kie.....09.04.2013 lubieczeresnie...25........01.07...........1.........lodz kie........08.04.2013 klara1984.........28........09.07............2.......lubelskie........16.04.2013 bożka2930 ......29.........10.07...........2.......szczyrk........17.0 4.2013 aneckaaa.........26.........13.07............1.......K-ó w .......... ???? ola 81............31.........16.07.............3.........opolski e.....22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara1984- mój mały troszkę starszy od Twojego - ma 9 mies ale akurat cięzki okres bo i te zęby i chodzic juz chce za rączki , poza tym raczkuje mi non stop i trzeba za nim ganiać bo pomysły ma szalone , więc padam , łózko i kojec nie dla niego on chce byc w ruchu :( dziewczyny nie martwcie sie tym kwasem foliowym , niejedna nie brała bo późno odkryła ciążę i nic się nie dzieje :) znacie przypadki z programy Ciaza z zaskoczenia ? hehe dziewczyny wcale nie dbały o siebie i nie brały zadnych witamin , żywiły sie byle jak a dzieciaczki zdrowe , więc spokojnie bez stresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
ja biorę folik 0,4 dwa razy dziennie. Preparatów witaminowych na razie nie biorę, lekarz powiedział że mogą powodować nudności. andzik1984 twój syn ma na imię Aleks? Bardzo mi sie to imie podoba. A jak go wołacie zdrobniale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara skopiuj moją tabelkę, o już się tam wpisałam, ta którą wkleiłaś jest troszkę starsza. :) Ja również biorę femibion natal1-koszt 36 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Niestety dziewczyny, ja nie podzielę waszej radości, ale wam gratuluję i cieszę się. tętna nie ma, we wtorek idę na zabieg czyszczenia. Podobnie jak Fufa i tez mama - niestety nie bede z Wami mogla dzielić dalszych etapów ciąży.szkoda.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
Bardzo mi przykro chyba zwariuję, twój aniołek będzie nad tobą czuwał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuję - nie mogę uwierzyć, przykro mi :( nie pytam o samopoczucie - rozumiem, że jest Ci trudno; czemu dopiero we wtorek masz zabieg? to naprawdę koniec? pęcherzyk okazał się pusty? pytam, bo nie rozumiem, ale jeśli nie chcesz to nie odpisuj - zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22..........25.06............1......lubus kie.....09.04.2013 lubieczeresnie...25........01.07...........1.........lodz kie........08.04.2013 klara1984.........28........09.07............2.......lube lskie........16.04.2013 bożka2930 ......29.........10.07...........2.......szczyrk........17.0 4.2013 andzik1984......28.........10.07..........2........podkarpacie...17.04.2013 aneckaaa.........26.........13.07............1.......K-ó w .......... ???? ola 81............31.........16.07.............3.........opolski e.....22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki: nie rozumiem anonimowych wpisów (np. z dziś 'do celki'), nie wierzę, że to ktoś "obcy", kto śledzi nasze wpisy w tle i zabawia się w "wujka dobra rada"; takich wpisów było więcej: kilka dni temu bardzo ostry i wredny 'do Fufy'; jakby poszukać to coś by się jeszcze znalazło; ten do mnie nie był złośliwy ani chamski, mimo wszystko nie rozumiem kto to wypisuje? nie, nie spędza mi to snu z powiek, jednak nieco irytuje; --- a tak w ogóle zauważyłam, że moje oko samo filtruje posty i te 'pomarańczowe' najczęściej pomija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Chyba zwaruuje przykro mi stradznie:-( nie wiem co powiedziec naprawde myslalam ze bedzie wszystko ok ale jak widac kazdej z nas moze sie to zdarzyc... trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Celka ja jestesm tu od poczatku ale mam pomaranczowy nick bo jakos nie sklada mi sie zarejestrowac... ale mam nadzieje ze mnie czytasz troche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Celka ja jestesm tu od poczatku ale mam pomaranczowy nick bo jakos nie sklada mi sie zarejestrowac... ale mam nadzieje ze mnie czytasz troche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Celka ja jestesm tu od poczatku ale mam pomaranczowy nick bo jakos nie sklada mi sie zarejestrowac... ale mam nadzieje ze mnie czytasz troche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Celka ja jestesm tu od poczatku ale mam pomaranczowy nick bo jakos nie sklada mi sie zarejestrowac... ale mam nadzieje ze mnie czytasz troche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa tu - tak, czytam, bo kojarzę już nicki, ale... czasem tak samo wychodzi, że z przymrużeniem oka... po prostu każdy może np. podszyć się pod Ciebie; rejestracja trwa max 1 minutę - najdłużej zajmie Ci wymyślenie hasła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×