Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Dzień dobry brzuchatki :) Coś mnie głowa zaczyna boleć :( I te bóle brzucha pod żebrami, o których piszecie, od przedwczoraj mnie wkurzają. A dziś w nocy jeszcze ból pleców się pojawił paskudny. No! To ponarzekałam. Poza tym jest dobrze :) Na szczęście maluch odzywa się co jakiś czas, odpowiada kopniaczkiem na moje zaczepki, więc myślę, że jest ok :) *andzik myślę, że będzie wszystko dobrze. Gdyby lekarz naprawdę miał wątpliwości, skierowałby Cię na dalszą diagnostykę. Musi być w porządku :) Ale wiem, że stres w takich chwilach ogromny i tego Ci współczuję. *Olabia ja zauważam właśnie poprawę jeśli chodzi o cerę i paznokcie. A włosy takie jak zawsze, ale nigdy z nimi problemu nie miałam. Chociaż na początku ciąży miałam okres, że mocniej wypadały. *karolowa ja wózek niby mam, ale kusi mnie coś nowego. o xlanderach dużo dobrego słyszałam ogólnie, ale sama ich nie testowałam. *madzisn a nie masz możliwości zrobienia usg 4d? I podziwiam, że się w spodnie swoje mieścisz ;) U mnie, z moim wielkiem brzuchem, nie ma na to szans ;) Powoli ludzie zaczynają pytać, kiedy rodzę i co jeszcze w pracy robię ;) *eona myślę, że to jednak fasolka ;) Zmienia nam się układ narządów, mają mniej miejsca to i bóle tego typu mogą się nasilać. *Nadziejka mała witaj razem z Oleńką wśród kwietnióweczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka mała witaj! fajnie, że dziewczynka, bo za dużo tu tych chłopaków ;) niestety nie umiem ci odpowiedzieć na pytanie dotyczące wieczornych bóli podbrzusza :( zauważyłam, że mnie pobolewa gdy zbyt aktywnie spędzę dzień, dużo podźwigam, połażę... tu muszą nam pomóc dziewczyny, dla których ta ciąża jest kolejną, i które wiedzą mniej więcej czego się można spodziewać, jaki ból jest normalny a jaki nie; chociaż to też jest tak, że co ciąża to inna; Karolowa cieszę się, że ta moja historia cię rozbawiła, bo jak wiadomo dzidziuś odczuwa emocje mamy a w tym przypadku na zdrowie mu to wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie tak myśle ze jakby bylo coś nie tak to powinien mnie wysłać do jakiedos specjalisty na konsultacje, ale na sam koniec powiedzial ze sie pomylił i raczej powinno byc wszystko dobrze.Jestem zdania ze lekarz nie powininien mowic ze cos jest zle jesli nie jest tego pewnym bo ja wiem ze juz pewnie do porodu będe sie denerwować. I jak na koniec zapytałam sie go czy z serduszkiem w porządku to mi powiedzial cos takiego w najgorszym wypadku urodzi sie dziewczynka, dziwny ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane... Rozwniez witam przyszla kwietniowa mame...:) tesc mnie dzis strasznie wkurzyl.. Zbuczal mnie ze jak sie wyjedzie to nie wraca sie po cos tylko trzeba zawolac a on przyniesie... A moze ja sobie nie zycze zeby ryl mi w dokumentach... Uh... Co za facet... Teraz siedzi rozglosil tak telewizor ze wlasnych mysli nie slysze... U nas paskudna pogoda, rano jak wstalam bylam tak obolala... Naszczescie juz mnie minelo....:) ktoras z was pisala ze boli ja brzuch a jadla fasolke... Ja w sobote umieralam bo sie fasolki najadlam...:( X ja spodnie kupilam z firmy branko czt cos w ty stylu.. Na stronie internetowej sa o jakies 50 zl drozsze niz faktycznie w sklepie X wlasnie sie dowiedzialam ze kuzynka urodzila.. Synek 60 cm 3900g a kuzynka drobna taka...:) a i zeby bylo smiesznie wybrali imie amial byc milosz... Ale jednak nie i narazie jest synek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka mala katowice czyli też slask ja szczyrk 1 ciąza :) ???? ciagniecia w dole brzucha moga byc ale czemu na wieczor pracujesz nadal może wiecej lez ???/migreny współczuje ja tez mam w I trymestrze co tydzien a teraz juz troche zelżaly ale tez czasem glowa zaboli przed ciązą miałam migrenę w czasem okresu tydzien przed i tydzien po czasami nawet na pogotowiu londowalam po ketonal domięzniowy ja też córeczkę będe miała no z wymiotami to nie zle ale ty tylko raz a niektore z nas nadal w tym ja ja tylko pamietam jak kideys wracałam z bielska do domu i dobrze że mama ma łazieke na dole bo do góry do mojego mieszkania do kibelka bym nie zdążyła przyszła młoda mama nie denerwuj sie ja fasoli nie jadam i kapusty też nie mam przez to okropne wzdęcia a poza tym trzeba sie dziewczyny oduczać bo jak bedziemy karnmić to nie da rady fasoli wcinać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego ja właśnie zawsze gdy mam iść do lekarza mam mieszane uczucia; z jednej strony cieszę się, że mogę zobaczyć dzidziusia, usłyszeć bicie jego serduszka, pooglądać jego wygibasy, a z drugiej martwię się i stresuję, że przy badaniu może się okazać, że coś jest nie tak... moja pani doktor mało mówi przy usg i długo i uważnie wpatruje się w monitor; czasem powie coś w stylu:"widzi pani stópkę?" (z tym, że jeśli nie zrobi zdjęcia w tym momencie to ja nic nie widzę, bo mały macha jak szalony :P); może lepiej, że dużo nie gada, bo jak słyszę o dziwnych tekstach waszych lekarzy i ich niepotrzebnym straszeniu was to aż mnie ciary przechodzą; i kurczę zła jestem, bo "czuję" zęba :( to jeszcze nie ból, ale jednak martwi mnie to; jak zacznie boleć to czeka mnie kanałowe, a wolałabym uniknąć tego w ciąży... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciątko pierwsze, ciąża druga ale niestety pierwsza- pozamaciczna zakończona usunięciem jajowodu. Teraz drżę o wszystko, czy wszystko w porządku, wg lekarza jest "książkowo". bożka2930 Do Katowic bardziej za mężem, a ja też góralka ze śląska cieszyńkiego :-) Pracuję, i zastanawiam się czy to nie z powodu długiego siedzenia :-( ale na l-4 dopiero w lutym mogę iść. A mój lekarz powiedział że moje dziecko to "smutas" na usg 4d miała taką nieszczęśliwą minkę jakby miała się zaraz rozpłakać, cienia uśmiechu. A ja na to lekarzowi: a kto jest szczęśliwy jak ma chodzić do lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzisn ja mialam kanalowo leczony zab.. Trafilam na bardzo wyrozumiala pania zreszta mame 8 mies coreczki... Wyleczyla mi zab bez znieczulenia... I nic a nic nie bolalo:) a ja jestem wrazliwa okropnie na bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzisn ja znów do lekarza chciałabym chodzic chocby co tydzien aby tylko wiedzieć że z maluszkiem wszystko ok taka jestem przewrazliwiona też jak ty czy wszystko dobrze nadziejka mała to wypoczywaj jak najwiecej po pracy :) mie zęby tez sie teraz odezwałay i tez leczone bez znieczulenia ale na szczescie bez kanałowego sie obeszło boje sie bo 7 jak bedzie bolec to do wyrwania bo juz przeleczona kanałowo jest zobaczymy na razie nie boli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka powiem Ci że lekarzy nie lubię, bo przeważnie się chodzi do nich jak coś złego się dzieje.Ale wystarczy że coś mnie ukłuje i bym leciała do lekarza i sprawdzała czy wszystko z malutką w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła młoda mamo, jeśli chodzi o fasolkę to współczuję, ja musiałam zrezygnować z wszystkiego co powoduje wzdęcia: groch, kapusta, kalafior, brokuły itd itp nawet w najmniejszych ilościach - cierpię bardzo , a do tego jeszcze z mojej ukochanej pizzy bo ciasto drożdżowe też tak działa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj olabiaa bo ci
Uwierzymy. Podałaś link bo myślałaś że to zabawne, dziewczyny skrytykowaly wiec sie wypierasz. Sama sobie to ogladaj!!! http://tnij.org/r3ef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj olabiaa bo ci
Uwierzymy. Podałaś link bo myślałaś że to zabawne, dziewczyny skrytykowaly wiec sie wypierasz. Sama sobie to ogladaj!!! http://tnij.org/r3ef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, ta pomarańcza naprawdę ma coś z głową. Masaakra ile w sieci psychicznych gnomów. Strasznie smutne musi mieć życie, aż nawet nie chcę myśleć, jak jej ciężko. Jeśli to prawda, że taka psychiczna osoba ma dziecko, to aż strach :o PS. NIE KLIKAJCIE W JEJ LINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane witam Was gorąco :) widzę że tu na naszym forum rozszalała sie jakaś pokrzywdzona przez życie istota, byc może ta sama co w zeszłym tygodniu starała sie mnie wyprowadzić z równowagi , chwała jej za wytrwałość :D :D :D u mnie bez zmian , malutka szaleje , mi nawala już kręgosłup- to chyba efekt noszenia na rękach Fabianka , zaczynam bez pamięci objadać się słodyczami :( robię się ciężka , mam zadyszki ale staram się żyć intensywnie . Pozdrawiam Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ranking popularności imion - w Warszawie , mamy jakies rozeznanie które są najczęściej wybierane :) http://gorny.edu.pl/imiona/index.php?rok=2012 cięzko mi jakoś przychodzi wybranie ładnego ale nie oklepanego imienia , do tego mam dylemat dotyczący wózka , Fabian będzie miał rok i 5 mieś jak urodzi się malutka i czeka mnie kupno wózka bliźniaka - rok po roku , problem mam bo nie wiem jakie lepsze czy dzieci obok siebie czy jedno za drugim , eh opinie różne w internecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze......
Asia ja miałam przyjemność wozić dzieci i w jednym i drugim. Zdecydowanie polecam jedno za drugim. Wozek super i łatwo sie składa, dużo lepiej sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze......
Sprawdz sobie wozek Phil&Teds myślę,ze w pl tez sa. One sa najpopularniejsze w Uk. Bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje czuje mojego babelka:) ale mi serce wali... Wiecie jak mocno... Czytalam ze takie bardzo slabe... Takie trzepotanie czy cos a ja mialam reke na brzuchu i poczulam:D moje babelstwo kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam nową kwietniówkę. -Asia dawno Cie nie było, dobrze, że wszystko ok. Ja też będę miała córeczke :) Myślę intensywnie nad imieniem, ale jeszcze mam czas. -E ona pamietam o włoskach bo ja tez fanatyczką blondu jestem i ciekawilo mnie jak Cie si brąz nosi :) Przymierzam sie do przefarbowania, ale to już kilka lat trwa ;) Co do kurtek, to ja musze na ciuchach cos kupić, bo lada chwila mój płaszczyk zrobi sie za ciasny, a nie mam zamiaru wydawać 3stów na 3 miesiące zimy.Konkretnie dziś już stweirdziłam, że musze zrezygnować z dzinsów, tak mi piłka wyszła, że moje przedciązowe dziny odpadają. Od jutra leginsy, dłuższe koszule, tuniki, bo brzuszka nie moge już ściskać, w koncu w niedziele zaczynam 6ty miesiąc :D -madzisn zabawna historia :) bozka mnie sie właśnie wczoraj troszke ukruszył zaplombowany ząb i mnie drażni, może jutro załapię sie do dentysty - Otulko, pij dużo wody, może pomoże na ból głowy. Mi pomaga.Jak rganizm jest odwodniony to głowka boli, no ale moze byc tysiac innych powodów. -Karolowa ja też myśle o ikslanderze (iks mi nie działa :) ) albo o maksi cosi mura, nie wiem który lepszy, ale ceny mają niezłe, ponad 2000. Tylko jedna sprawa: czy pozniej te spacerówki w nich wykorzystamy?. Ja pamietam że z moją małą, mialam głeboki, a potem od razu na parasolke przeszłam, ale to było tak dawno, że nie mam zdania na ten temat. -Nadziejka ja na l4 ide pewnie w styczniu dopiero, ale na razie daje rade w pracy bez problemu. -Asia te wózeczki jedno za drugim fajnie wyglądają, a może przy takiej róznicy wieku są praktyczniejsze, bo mały nie będzie siorki zaczepiał ;) Nie pomoge, bo nikt u mnie blizniąt nie mial, raczej odstępy po 3 lata miedzy dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze......
Olabia... Ja nie dość,ze mam własne dzieci to jeszcze od kilku lat opiekuje sie dziećmi i przetestowałam mnóstwo wózków tak wiec mam duże porównanie i nad tym Phil & Teds w ogóle bym sie nie zastanawiała. Oczywiście używane nie sa dobrym zakupem (chyba ze naprawdę byl mało eksploatowany) ale nowy jak najbardziej polecam. Na pewno zakup Maclaren podwójny gdzie dzieci siedzą obok siebie to najgorszy wybór z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się nie myliłam chłopak :) Poprawiam tabelkę. Musimy teraz nad imieniem się pogłowić ;) Najważniejsze, że zdrowiutki lekarz nie miał zastrzeżeń. Tak się ciesze :) NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia----------------------?--------------------5------- --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::-----------------?-------------------5------- --- --------11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------?-------------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek?---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że lepiej jedno za drugim , myslałam o tym że Fabian może siorkę szturchać - w końcu sam jeszcze jest malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa28 - super wiadomości , i kolejny chłopak u nas :) NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia----------------------?--------------------5------- --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------- --- --------11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------?-------------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek?---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze......
To widze,ze dużo chłopców bedzie w przyszłym roku. Ja mam USG 20.12 i juz tez bede wiedzieć co bedzie :-) termin mam na 30.04.2013 obecnie 18tydzien ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa gratulacje! :) Asiu, miałam poprawić tabelkę w niedzielę, bo wtedy przy okazji na 6y msc zmienię, ale skoro nalegasz ;) w sumie nie ma znaczenia, może być i teraz :) NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia-------------------córcia---------------5------- --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::--------------córcia-----------------5------- --- --------11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------synek-------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------?-------------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek?---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że dziewuszki w naszej tabelce przestają tak bardzo w tyle zostawać :) Jakoś się to wyrównuje :) I słusznie! Równowaga musi być. PrzyszłaMM cieszę się Twoją radością :) mysle,ze skoro już się odezwałaś, to może się zaczernisz i dołączysz do nas na stałe? Zapraszamy :) Sekowa :) cieszę się, że Wam synuś zdrowy rośnie ;) Olabia to i tak dość dlugo się w swoich dzinach utrzymałaś. Ale koniec tego dobrego ;) czas w spodnie mamy kangurzycy wskoczyć! Dobrej nocki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nie mieliśmy wczoraj w pracy przez pół dnia prądu... wieczorem byliśmy w teatrze - troche się ukulturowić ;D Witam nową koleżankę - prawie sąsiadkę skoro ze ślask acieszyńskiego ;D Sękowa - gratulacje synusia!!! PrzyszłaMM - wkońcu się doczekałaś ruchów dzidziusia ;D Mnie brzuch bardziej boli wieczorami/nocą - nie wiem czemu akurat tak...muszę zapytać gin jak będę za tydzień u niej.... Co do kurtek - to jeszcze się nie rozglądałam, ale w h&m pewnie tanie nie będą:/ Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×