Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Karolowa, ja torby do wózka nie zamawiam. Nie mam jeszcze wózka, ale podejrzewam, że przy wózku, ktory wybiore będzie jakas wystarczająca na butle, pieluszki i chusteczki. Dla mnie ważne żeby wózek miał spory kosz na zakupy pod spodem, tam tez mozna wrzucić kilka drobiazgów idąc na dłuższy spacer czy zakupy. Moj mąż także twierdzi,że wieksza torba będzie przeszkadzac i ma sobie zamówić jakąs taką listonoszkę sportowa, którą sm będzie targał i tam pakował córcie :) Ja takie drobiazgi typu przescieradełko, podkłady porodowe, pieluszki tetrowe, majtki jednorazowe itp zamówiłam u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2961294737 Natomiast butle i laktator oraz pojemniki na przechowywyanie pokarmu zamówię u innego. Karolowa, ja z tej starszej wersji laktatora avent koszystałam ponad 8 lat temu, także już nie pamiętam czy coś szfankowało :) W każdym razie zdecydowałam się na natural. Nadziejka mała, pewnie że lepiej przez net zamawiać. To ogromna oszczedność i wygoda.Ostatnio kupiłam w aptece krem przeciw rozstępom Pharmaceris i zapłaciłam za niego 38zł, pozniej zerkam na net a tam 28 z przesylką ! Ja śpiochów chyba wcale nie bede zamawiac bo w Irlandii mi przyjaciólka kupuje wyprawke poza tym dużo rzeczy dostałam od szwagierki w tamtym tyg z takich właśnie body i spiochów. Będę inwestować w takie fajne kompleciki typu leginsy i tuniczka, sukienusie itp no chyba ze się trafi coś cudnego to napewno sobie nie odmówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po dłuższej nieobecności 🖐️ i proszę o poradę. Niedawno zaczęliśmy kompletować rzeczy dla małej. Z ciuszkami i innymi drobiazgami nie ma problemu, ale ciągle mam wątpliwości jeśli chodzi o poważniejsze zakupy (czyt. wózek i łóżeczko) Zamieszczam linki do obu produktów i proszę o Wasze opinie. Wózek - kolor nr 1 http://allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-alu-fotelik-wozki-tako-i2903249028.html Łóżeczko - http://allegro.pl/3-w-1-lozeczko-komoda-przewijak-drewno-kolor-i2974875321.html Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po dłuższej nieobecności 🖐️ i proszę o poradę. Niedawno zaczęliśmy kompletować rzeczy dla małej. Z ciuszkami i innymi drobiazgami nie ma problemu, ale ciągle mam wątpliwości jeśli chodzi o poważniejsze zakupy (czyt. wózek i łóżeczko) Zamieszczam linki do obu produktów i proszę o Wasze opinie. Wózek - kolor nr 1 http://allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-alu-fotelik-wozki-tako-i2903249028.html Łóżeczko - http://allegro.pl/3-w-1-lozeczko-komoda-przewijak-drewno-kolor-i2974875321.html Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po dłuższej nieobecności 🖐️ i proszę o poradę. Niedawno zaczęliśmy kompletować rzeczy dla małej. Z ciuszkami i innymi drobiazgami nie ma problemu, ale ciągle mam wątpliwości jeśli chodzi o poważniejsze zakupy (czyt. wózek i łóżeczko) Zamieszczam linki do obu produktów i proszę o Wasze opinie. Wózek - kolor nr 1 http://allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-alu-fotelik-wozki-tako-i2903249028.html Łóżeczko - http://allegro.pl/3-w-1-lozeczko-komoda-przewijak-drewno-kolor-i2974875321.html Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po dłuższej nieobecności 🖐️ i proszę o poradę. Niedawno zaczęliśmy kompletować rzeczy dla małej. Z ciuszkami i innymi drobiazgami nie ma problemu, ale ciągle mam wątpliwości jeśli chodzi o poważniejsze zakupy (czyt. wózek i łóżeczko) Zamieszczam linki do obu produktów i proszę o Wasze opinie. Wózek - kolor nr 1 http://allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-alu-fotelik-wozki-tako-i2903249028.html Łóżeczko - http://allegro.pl/3-w-1-lozeczko-komoda-przewijak-drewno-kolor-i2974875321.html Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno tu nie zaglądałam, bo zamiast 2 dni w szpitalu spędziłam ich tam aż 5 :-(. Dostałam glukometr i po każdym posiłku mierze cukier.Najlepsze jest to że z wypisem miałam się stawić u lek rodzinnego zeby wypisał mi recepte na paski do glukometru ale niestety nie wypisał. A te paski na recepte kosztuja 3 zł a bez recepty 50 zł wiec jest róznica tym bardziej że potrzebuje takich pasków 4 paczki w miesiącu :-(. Byłam nawet u mojej gin to wogóle oburzona ze rodzinny nie wypisal recepty i dała mi skierowanie do poradni diabetologicznej w szpitalu, a tam mi powiedzieli ze jak mam skierowanie od prywatnego lek to musze płacic za wizyte, lub isc do lek rodzinnego żeby przepisał recepte tylko ciekawe czy przepisze :-(Normalnie dobija mnie ta służba zdrowia :-(. W dodatku u nas jest tylko 1 diabetolog i taki gbur ze szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka mala - ja wybralam reczny i z olabia bedziemy mialy pewnie ten sam model - avent natural :) mysle ze posluzy, jest taki poreczny i mozna w kazdej pozycji odciagac pokarm :) licze na pokarm bo juz od dawna mam siare, pamietaj ze jesli bedzie wszystko dobrze to nawal pokarmu jest kilka dni po porodzie, i wtedy trzeba odciagac mleko chociazby zeby Maluszek sie mogl napic, jesli wszystko pojdzie dobrze ;) wiec jesli nie zakupisz a bedziesz miala pokarm to byc moze bedziesz musiala meza wyslac szybko po laktator ;) 🌼 monika kwietniowka dobrze ze wszystko w porzadku :) ja tez bede miala wizyte za 2 tygodnie, prawda ze szybko czas zlecial? ja dzis sie patrze na kalendarz w kompie... 30... rany za dwa miesiace mam termin :o az nie wierze :D a w pepco w ogole nie widzialam nic ciazowego niestety :( 🌼 olabio ale jednak torbe jakas bedziecie mieli, ja chyba tez zakupie jakas zeby pozniej sie nawet przydala, bo dla takiego maluszka na kazde wyjscia trzeba sie jednak zapakowac :D a nie mam w ogole zadnej takiej torby, tylko jedna podrozna taka giga :) a co do apteki to masz karte dla Mamy i Maluszka? podobno mozna dzieki niej uzyskac rabaty, sama mam taka, ale nie korzystalam jeszcze wiec niewiem czy te rabaty to nie pic na wode :) za swoj laktator dalam 90 zl z wysylka, a w smyku byly chyba jesli dobrze pamietam po 140-150zl :o 🌼 andzik1984 kurcze roznica cenowa jest ogromna wrecz, szczegolnie chyba w naszej sytuacji - wyprawkowej ;) mysle ze lekarz rodzinny laski ci nie zrobi z ta recepta, masz prawo przeciez, ja bym chciala od razu recepte na 2 lub wiecej tych paskow zeby chodzic co chwila nie trzeba bylo :) co do tych wizyt prywatnych, to powiem Ci ze chodze do gin prywatnie i jak mam miec badania chociazby krwi i jest pieczatka ze z prywatnej praktyki jest lekarz to tez musze za wszystko placic - wiec tu sie niestety nie dziwie juz :( rozumiem ze jeszcze w tym stanie i musisz latac od drzwi do drzwi i sie denerwowac... ech, widzisz bo na sluzbe zdrowia to trzeba byc zdrowym zeby z niej korzystac :D zartuje sobie ale ja bym nie odpuscila z tymi paskami i od razu probowala zalatwic skierowanie do poradni zeby nie byc zmuszona placic za wizyte, a w ogole to zniklas? i jak z diagnoza u Ciebie? to juz napewno cukrzyca ciazowa? co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka mi co tydzien polozna mierzy i zawsze mialam 100/70 a ostatnie dwie wizyty 110/70, czemu pytasz? martwi cie tetno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka ja mam zdiagnozowaną tachykardię. Przed ciążą brałam betablokery na to. Teraz, po badaniu holterem średnia ilość uderzeń wyszła 95, max. 156 :o. Za dwa tygodnie mam wizytę u kardiologa. Zastanawiam się, czy da jakieś wskazanie do cesarki.. Moja ginekolog mówi że u ciężarnych tętno może być do 120. Powyżej trzeba brać leki. Ja nie biorę, bo póki co przy mierzeniu nie wychodzi poza 120. Tylko na tym badaniu holterem takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ciśnienie nie powinno u ciężarnej przekraczać 140/90. I to właśnie wyższe ciśnienie jest w ciąży groźne. Wysokie tętno mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa- zniknęłam bo leżałam w szpitalu :-) na szczescie juz jestem w domku.No jutro ide do rodzinnego zeby przepisał to skierowanie do diabetologa, spróbuje jeszcze raz wyciągnąć od niego recepte na paski ale cos czuje ze nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze szpitala wyszłam z wypisem ze mam cukrzyce ciążowa a lek rodz twierdzi ze to nie cukrzyca tylko nie tolerancja cukru i nie wypisze recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik1984 wiem ze mialas sie udac do szpitala ;) ale dlugo ci zeszlo :) troszke cie przytrzymali :) no ale co z ta diagnoza? co ci lekarze powiedzieli? rozumiem ze musisz teraz sie pilnowac skoro badasz sobie cukier? a z tymi paskami to dlaczego nie mialby ci wypisac recepty? moja babcia ma cukrzyce i jak jej wlasnie braknie tych chyba paskow wlasnie do mierzenia cukru to nawet moja mama podchodzi do rodzinnego i bierze recepte zamiast niej ale oczywiscie dla niej :) spytaj sie ja nie widze powodow dla ktorych mialby sie wzbraniac przed wypisaniem ci na nie recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mierzyc cukier musisz no to i recepte powinien ci wypisac, przeciez nie chcesz kupowac paskow do zabawy :o pokrecone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś chyba i wy macie problemy z wysyłaniem postów, najpierw nie chce się wysłać, a tu w końcu parę wyskakuje :D Funiak ja się nie znam na tych wózkach i łóżeczkach, ale powiem Ci, że te łóżeczko bardzo fajne :) wózek wygląd też na + :) kiwoszka w granicach 70., a ciśnienie 125/60. Karolowa no w pepco ja też nie widziałam nic ciążowego, tylko ogólnie mi chodziło, że pochodziłam po sklepach w galerii i nic nie znalazłam.. a jak się gdzieś wybierać to potem problem, bo nie ma co założyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Oj ale mi dzisiaj forum nawala...:( dzieki dziewczyny, dzis jest lepiej bo nie ma wymiotow.. Ale katrar mam okropny... Bylam u poloznej okazuje sie ze u nas nie ma wymogu zglaszania sie jakos wczesniej...zlozylam tylko deklaracje i tyle... U nas polozna jest wrazie w... Moge do niej zadzwonic i bez problemu przyjezdza. A teraz leze... Narazie laktatora nie kupuje jedynie butelki... Szczerze to ja nawet nie mam cierpliwosci posiedziec przy kompie... Jakos mam tak ze wole dotknac... I dopiero kupic... Tylko na takie zakupy tez nie mozemy sie wybrac... Eh... X funiak wozek swietny ja mam cos w tym stylu tylko ze czerwony a lozeczko ciezko mi poowiedziec, podaba mi sie i pewnie jest bardzo praktyczne.. My bd kupowac jakie proste drewnianie... Bez szuflad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kwietniówka, własnie bardziej niepokoi mnie to łóżeczko, materacyk dokupimy ale czy ma różne poziomy spania? Czy to w ogóle istotne te poziomy i na przykład wyjmowane szczebelki? Chciałabym zapytać sprzedawcę przy rozmowie telefonicznej, ale najpierw wolę się upewnić co i jak, żeby nie wcisnął mi kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła młoda mama - w sumie zależy mi na tej komodzie, bo zdecydowaliśmy jednak wstawić łóżeczko do naszego pokoju gościnnego. W nim mamy mało mebelków. Sofa, ława, fotel. Nie chciałabym musieć przesuwać naszej komody z sypialni, bo nawet nie pasowałaby do reszty mebli. Oglądałam też mebelki Tymon z komodą, ale to moje łóżeczko jakoś bardziej mi odpowiada, pod względem estetycznym. trochę boję się kupować w ciemno, zwłaszcza wózek, ale to co oferują u nas w sklepach to dramat, wózki olbrzymie, cieżkie, brzydkie, nawet niewarte swojej niższej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak na wlasnie mnie tez przerazaja te ogromne wozki... My wozek mamy z glowy juz... Ja lozeczko bd miala w sypialni, tam mam duza garderobe nawet nie w polowie zagospodarowana miejsca wystarczy... Pozniej synka przeniesiemy do innego pokoju ktory tylko wymaga malowania bo meble sa... Lozeczko chcialam jasne... Najlepiej biale. X macie dziewczyny jakies linki do kompletow poscieli... 3 lata temu kupowalam razem z bratowa siostrze taki koplet posciel+ rozek+ koldra+poduszka+ ochraniacze... Teraz nie moge znalesc... Niby jest tego mase ale wszystko osobno... X a polozna poradzila zeby za wczesnie nie kupowac zadnych masci do pepka itd ze do pepka najlepszy jest spirytus... Tak samo butelki czy ciuszki... X kiedy zamierzacie pakowac torbe do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam częściowo spakowaną od pierwszych tygodni, kiedy miałam plamienie :D Teraz mam ją w szafie, ale zawsze trzymam w niej czysty ręcznik, jedną koszulę i bieliznę. Zaliczyłam szpital dwa razy, za drugim razem musiałam instruować partnera co ma mi spakować i oczywiście połowa rzeczy była nie ta, co chciałam :D Zwłaszcza kosmetyki No, ale na takie porządne pakowanie rzeczy potrzebnych do porodu i dla malucha zdecyduję się dopiero wtedy, kiedy ginekolog da mi znać, albo około 35 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik84 Co za głupi lekarz, idź do innego albo zadzwoń do swojego gina żeby Ci wypisał. ja nie wiem w tych ośrodkach zdrowia lekarze próbuja być mądrzy ale im nie wychodzi. Ale co się dziwić jak nic tylko grypę leczą antybiotykami i nic więcej. Ja zawsze wybierałam sobie lekarza rodzinnego takiego, że wiedziałam że wypisze mi wszystko bez kręcenia nosem, a do leczenia pójdę i tak do specjalisty przeważnie prywatnie. Ale i tak to jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła młoda mama: podaję link mi się pościel bardzo podoba i chyba ją kupię http://allegro.pl/11-el-posciel-dziecieca-120x90-do-lozeczka-gratisy-i2955209706.html Funiak: wózek bardzo fajny, też mam zamiar kupić bo z tego wyczytałam że to Tako, ale chcę pierwsze obejrzeć na żywo , łóżeczko zdecydowałam żeby miało choć część z boku szczebelków ze względu na to że łóżeczko będzie bokiem do mojego łóżka i chcę widzieć na dzieciatko mój typ: http://allegro.pl/lozeczko-tymon-ii-materacyk-4-kolory-i2974044863.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba też troszkę spakowana w pogotowiu:)tzn.piżama, bielizna, ręcznik, kapcie. Ale tak już na poród to myślę, że jak wszystko będzie OK to tak też 35tyd. nadziejka mała bardzo fajna ta pościel, dużo elementów i ciekawe wzorki :) My też będziemy mieli łóżeczko w swojej sypialni i wolałabym, żeby łóżeczko było ciemniejsze, ale jak się okaże, że dostaniemy to będzie widne drewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktorejs z Was tez tak piekielnie dokucza zgaga? jak mnie dopadnie od jakiegos czasu to mam wrazenie ze mnie na wylot wypali zaraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak wózek mi się podoba ale niestety nie znam się na modelach i co i jak z nimi :( ogólnie kojarzy mi się, że Tako to dobra firma. Natomiast łóżeczko to dla mnie cudeńko jest :) bardzo bardzo mi wpadło w oko i powiem Ci, że chyba sama nad nim pomyślę :) Andzik1984 dobrze, że jestes już z nami :D Mam nadzieję, że lekarz wypisze Ci bez problemu recepte. Ja miałam dziś ciśnienie sprawdzane to 130/70 a puls mam zawsze ok 70-75. Torbę pewnie spakuję w marcu na początku, żeby już stała przygotowana i czekała :) Karolowa mnie odpukać zgaga nie męczy aż tak bardzo łapie mnie czasami ale to jak głodna jestem po zjedzeniu przechodzi. A propo jedzenia to u mnie 16 kg na plusie :( Wogóle poradźcie mi czy wszystkie macie już wydzielinę z piersi, siarę? bo u mnie 30 tc i nic. Najgorsze jest to, że wogóle nie czuję jakby coś się działo z moimi piersiami ani nie rosną ani nie są takie napęczniałe. I troszkę się martwię, że mogę np nie mieć wogóle pokarmu. Myślicie, że to możliwe? i nie wiem co z laktatorem teraz bo chciałam już zamówić ale czy jest sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa :) fajnie że to łózeczko ma rozkładany blat, na którym można postawić przewijak, to duży plus martwi mnie jedynie to, że łózeczka robione są na zamówienie, to mała firma, więc z jakością może być różnie. Ale póki co komentarze mają ok. Z cyckami u mnie ok ;) Nic nie leci, zresztą mnie przez całą ciążę nawet nie zabolały, nawet na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a laktatora też nie mam...ten zakup w ogóle mnie przeraża, nie wiem co i jak, który lepszy. Na początku ciąży w ogóle byłam zdecydowana nie karmić piersią. Z czasem jednak zdrowie małej zaczeło być najważniejsze i zrobię dla niej wszystko, co położne lub lekarze uznają za najlepsze. Ale ten laktator to brrr... Jeśli chodzi o jedzenie i wagę to na początku 7 miesiąca miałam 3 kg do przodu, ale jakoś 2 tygodnie temu zaczęło się u mnie wielkie żarcie. Ciągle jestem głodna, dlatego głód staram się zaspokajać jogurtami, owocami, warzywami. W ogóle wyszły mi nienajlepsze wyniki z glukozy, dlatego znowu odstawiłam słodycze i białe pieczywo. Mam nadzieję, że to pozwoli mi utrzymać wagę w ryzach....Choć trochę :o W szpitalu jak leżałam to waga 90-100kg u ciężarnej to była norma. I to u dziewczyn, które przed ciążą były dość szczupłe, dlatego boję się, że zacznę ostro tyć w tych ostatnich tygodniach...W ogóle jest mi bardzo ciężko z brzuchem, strasznie mi ciąży. Bujam się po mieszkaniu, ale moje spacery są coraz krótsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, mała torba przy wózku się przydaje, chyba że jest duży koszt, to da się wytrzymać.Co do karty rabatowej to mm taką z aptek "dbam o zdrowie" ale to pic. W tym mies. wydalam ok 400zł na leki swoje i małej i nic tylko jakies punkty mi sie zbierają a pewnie musi ich byc 10000000 zeby cokolwiek sensownego otrzymac :) *Monika kwietniowa, ja tez miewam koszmary,ale to pewnie wina tego, że non stop mysle o maleństwie, ciąży i porodzie :) Ja z wyprawką się nie spieszyłam, ale jak znalazłam się w szpitalu,to stwierdziłam, że nie ma na co czekać bo przecież czasem dzieci rodzą się w 7 mies. Ja juz żadnych dzinów sobie nie kupie, p rzelatam ciąże w leginsach :) *Funiak, witaj. Co do wózka to nie pomogę, bo jestem jeszcze nie zorientowana w tym temacie, a komoda super, stylowa no i praktyczna 2w1. Ja jade pod koniec lutego do jakiegos wielgachnego sklepu z wyposażeniem dzieciecym i mam zamiar tam wybrac wózek, ale zamowie na necie bo na pewno bedzie taniej.U mnie same małe sklepy i tez mają 5 modeli do zaproponowania. *andzik, tak właśnie u nas wygląda służba zdrowia.Szkoda ze my ponosimy konsekwencje czyjegoś wydziwiania w ustawach. *Sekowa, piersiami sie nie martw, to nie jest tak ze duze , nbrzmiale piersi dadza mleko:) Ja przed 1 ciążą byłam płaska deska i w ciąży też, natomiast jak urodziłam to stanik zdejmowalam nad wanną, żeby calej łazienki nie zachlapać :) no i przez nadmiar miałam zapalenia piersi. Teraz tez piersi moze z A na B urosły ale nie martwie sie. Mleko ma byc, to bedzie:) *Kiwoszka ja cisnienie mam na codzien 104/60 a tetno 120 lub minimalnie 88 ale tak wys. tetno mam przez ten Fenoterol, a cisnienie zawsze jak babuszka :) Torbę spakuje na początku marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije mleko i ulga tylko na 5 minut i znowu diabelnie pali, zalamie sie :( Sekowa28 u mnie tez kilka kilo na plusie, tak musi byc widocznie, nie przejmuj sie, dzieciaczki z Nas pozniej troche wyciagna, i przy porodzie zejdzie cos... ja nigdy tyle nie wazylam co teraz ale staram sie nie panikowac, bo gdybym sobie pozwolila to myslalabym tylko o mojej wadze ;) :D co do piersi to moje tez nie sa napeczniale czy opuchniete, na poczatku ciazy byly, teraz nie, tyle ze brodawki mi sie zmienily podobno - to uwaga meza bo sama nie zauwazylam :D a siara leci, czasami nawet jak zdejmuje stanik i ucisne piers, ale nie martwilabym sie na Twoim miejscu ze mozesz nie miec pokarmu, bo w druga strone jak mi sie tak szybko zaczelo to zeby sie rownie szybko ta laktacja nie skonczyla :D takze mysle ze to sprawa bardzo indywidualna i ze bedziesz miala i pokarm i siara sie pojawi ;) olabia to dopiero po porodzie tak Ci piersi urosly? ja tez sie spakuje na poczatku marca ;) za miesiac... rany to juz za miesiac dziewczyny :D do mnie dzwonila polozna i w piatek mamy pierwsze zajecia na szkole rodzenia, mam nadzieje ze nie bede zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×