Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

celka13 ja tez na te legginsy ze stanem patrzylam w h&m ale duzy brzuch trzeba miec ja wlasnie nosilam dotychczas biodrowki rozmiar 27 :) w poprzedniej ciązy nosiłam sulienki i rybaczki z bluzkami ze stanem odcinanym juz potem ale teraz na zimowa pore sie trzeba będzie przestawic także stawiam na legginsy tuniki i jakies narzutki kupilam sobie ostatnio w new yorkerze ale za 59zł na allegro kupuje czasami jakies bluzki buty niestey nie mam szczęsia ostatnio kupowałam ale sama chińszczyzna mi sie trafia celka prosze cie podaj nika sprzedawcy tych fajnych butów do lumepskow lubie chodzic z siostra ona jest taka szperaczka ostatnio kupilam sobie nawet fajny sweter za 18zl taki przewiązywany na brzuszek będzie dobry aneckaaa ja mam takie brudne okna ze szok trzebaby bylo tez pomyc ale sie jeszcze za nie nie wezme może męża zaciągne jak bedzie fajna pogoda od poniedziałku miłego wieczoru życze celaka może dziewczyny odpoczywaja odezwijcie sie czy wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. ja dzis triche pospalam w dzien. u mnie brzuch wywala jak sie najem... Dzis mnie boli posladek jak ostatnio jedna z was juz nie pamietam kogo to bolalo... Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra - mnie bolał pośladek.. niestety nic na to nie poradzimy :( a mnie tak naszla ochota na ogórki kiszone ze musialam zjesc ;D od babci wytargalam sloik i jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela4444
wszystkiego naj dla starajacych sie i dla szczesliwych mam w ciazy. to moj 8 tydzien i 5 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny. mi tym razem nie wyszlo. widac moja operacja jednak zaszkodzila... jestem w szpitalu dalej. wczoraj mialam zabieg. czuje sie tak beznadziejnie ze nawet nie wiem co wiecej napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszrk przykro mi straszniee... Jak czytam ile z nas odpadlo to modle ssie abym donosila ... To straszne ze kazfa z nas moze to spotkac. jest to na pewno okropne uczucie stracic dziecko:-( trzymaj sie kochana zdrowiej szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecka za badanie w 1 trymestrze zaplace okolo 150 e. Za usg genetyczne i test podwojny PAP-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nawet sie obawiam oglaszac rodzinie ciazy... zero.zachcianek, zero smakow, zero.mdlosci-to akurat duzy plus..Ciekawe czy mnie dopadnie. Jak na razie to predzej wmuszam w siebie jedzenie bo nie mam ochoty jesc a glodna jestem. cisnie mnie cos w gardle, mam obawy ze alergia ale lekow brac nie moge. ja sie mieszcze w jedne spodnie bo reszta mnie cisnie :( nie dosc ze przytylam przed ciaza to teraz mam brzuch taki tlusty i wydety ze wygladam na 4-5 miesiac :D niebawem szykuje sie zakup czegos wiekszych rozmiarow. maz mowi "juz nie udawaj, ze to odciazy :)" nie wiem od czego to zalezy ale sa dni a raczej wieczory, ze bola mnie strasznie piersi az sie krzywie a sa noce, ze jest spokoj. dobrej nocy Wam Kochane zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zerzarłam kilogram kapusy kiszonej!!!! kupiłam bo miałam ugotować kapuśniak, ale jak otworzyłąm worek to dosłownie jakby coś we mnei wstąpiło, musiałam jeść!!! najpierw troche, później jeszcze raz, aż w końcu wzięłam miske i normalnie reka po kawałaku po kawałku i nie na raz, ale w cały dzień wciągnełam ta kapuche ( a na obiad była ryba, zupy brak) chyba jeszcze nigdy nic mi tak nie smakowało jak ta kapusta:) może to chore ale jutro ide do sklepu z samego rana i znó sobie kupie... tka to pychota:) jak na razie to moja taka pierwsza zachcianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeezku, sprzykro mi, trudno znaleźć słowa... Dzielna z mielna - nawet jakbyś nie napisała, że to Twoja 1sza zachcianka to ja już to wyczaiłam czytając hehe, pamiętam Twoje posty, Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku bardzo mi przykro... dlatego trochę z niecierpliwością czekam na kolejne badanie usg... Staram się myśleć pozytywnie ale nie można być pewnym... Moj maż się też stresuje chociaż stara się trzymać.. W ogóle to Dzień dobry! Pisze z komórki dlatego tak bez składu. Rano na stacji wypiłam czekoladę milkę i zjadłam rogalika seven days i po zjedzeniu na odwrocie w składzie czytam: alkohol etylowy - pięknie co ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj napadlo na kiszone ogórki, chyba z 6 wciagnelam a pozniej myslalam ze zwymiotuje.. do obrony 3 dni a ja nic nie umiem dlatego zamyslam sie w swoich 4 scianach i sie ucze... troche sie boje, bo wczoraj zafarbowalam wlosy ( ale farba bez amoniaku ) boje sie, ze z to moglo zle na fasolke wplynac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam przed chwila mąz zajal sie mała a ja na zmiane drzemalam i wymiotowlam teraz zjadlam pół bułki z masłem i M mówi mi że mam wstawać pokłocilam sie z nim i ja powiedzialam może za duzo teraz wyszedł a ja zostałam on nie rozmumie ze mam mdlości i że jest sie wnerwionym ???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Orzeszek przykro mi, wiem co czujesz:( ech juz nas cztery, ale tak jak fufa mowi, nastepnym razem musi byc ok! kiedy wychodzisz ze szpitala? ech ja tez chcialabym juz miec zabieg z glowy. Pozdrawiam a mamuskom zycze milej niedzieli i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dziś taka cisza... U mnie niedziela upływa spokojnie kościółek, lekcje z córką, z synkiem też ostro uczymy się czytać, choć to straszny leń. Ale znalazłam na niego sposób, nie wiem czy wychowawczy czy nie ale pomaga- za tydzień czytania (7 czytanek) dostaje 5 zł. Podaję wam ten przepis na szybki i wspaniały sernik 1/2 kg chudego twarogu 1/2 kg serka danio wan. 6 jaj (białka ubić) 1 budyn wan. 1 szkl. cukru 1/2 kostki miękkiego masła Wszystkie składniki połączyć mikserem lub blenderem na koniec dodać ubite białka i delikatnie wymieszac z masą. Piec w małej tortownicy 1 godz. 180 st C narka Jeśli któraś będzie go robila to dajcie znać jak wyszło, ale on zawsze się udaje i najlepiej smakuje jeszcze ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha kiszona hmmm.... a ja nie mam zachcianek. za to pytanie do Was, czy macie omdlenia, robi Wam sie niekiedy slabo? ja bym dzis zemdlala w restauracji przy obiedzie :( nie wiem czy to hormony czy co sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja dzis jakoś nic do powiedzenia nie mam :) Nic mi się nie chce, również byłam w kościele, bo moja mała idzie do Komunii w tym roku szkolnym, obiad u rodziców i małe ogarnianie domu (z trudem) mamakwietniowa, Ja chętnie wypróbuję Twój przepis na przyjazd męża. On jest sernikowy, a ja nie posiadam umiejętności cukierniczych. często w podjęciu próby upieczenia czegoś odechciewa mi się przez zbyt skomplikowane procedury, dużą ilość produktów i w następstwie garów do zmywania. Twój serniczek jest prościuctki i szybki-to lubię. Czy robisz do niego jakąś podstawę z kruszonki czy biszkoptu? A może polewa czekoladowa? Czy nie zepsułaby smaku? Aneckaa mnie często robi się czarno przed oczami i szybko się męczę. Jak wchodzę na 4 pietro to już na 2 muszę wziąść kilka głębszych oddechów,żeby nie paść, ale takie uroki. Najbardziej na ten moment wkurza mnie mój wzdęty brzuch, normalnie już wyglądam jak w 5 mcu. Jutro zastosuję dietkę i zobaczę czy to wina jedzenia, czy może szybko jem i łykam powietrze, czy juz nie wiem czego ale tak być nie może.Muszę coś z tym zrobić. Miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. ja dopiero wrocilam od rodzicow. moj maz zamiast mnie zachcial nalesnikow... i mu robilam kilka minut temu. Dzirlna z mielna ale masz zachciewaje... :-) Karcia trzymamy kciuku za obrone!!! Bozka nie martw sie. najwazniejsze jest twoje zdrowie. jemu szybko przejdzie. teraz dla obydwoje was jest trudny czas pelen stresu i obaw:-) z reszta jaj dla kazdej z nas:-) Aneccka ja dzis w kosciele nie moalam sily spiewac itp. normalnie tchu mi braklo... czulam sie poprostu zmeczona... Olabia ja mam tez brzuch ale to nie ciaza tylko sadelko... zawsze tak mialam ze nawet kiedys jak mialam 10 kg mniej to jak zjadlam cos to mi wywalalo brzuch jakbym w ciazzy byla. w mojej rodzinie to normalne. wiec teraz juz wygladam jakbym w 4, 5 miechu byla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra - z tym brzuchem mam identycznie i nie tłumaczę się, ale u nas to też rodzinne... olabia - od wczoraj też rozsądniej/zdrowiej jem; lekarz powiedział, że tyć powinnam teraz 1kg/mc, a mi chyba "za dobrze" idzie...:o miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Dziewczyny, jak znajdujecie tyle wolnego czasu? U mnie jest strasznie grafik napiety. Jedynie w pracy mogę na chwilę zajrzeć, bo w domu nie mam na nic czasu :(( Orzeszek, przykro że tak się stało. Mam nadzieję że się nie załamiesz i będziesz próbowała dalej. Ale macie zachcianki :)) Dzielna z mielna, ja też lubie kapustę kiszoną, ale pełen szacunek za cały kilogram :)) Kapusta jest bardzo zdrowa :)) Ja nie mam specjalnych zachcianej. Chociaż ciężko mi znaleźć coś do jedzenia. Kanapki jem ostatnio tylko z ogórkiem. Albo zsamym masłe. Otwieram lodówkę i zaraz zamykam, bo nigdy nie znajduje nic dla mnie :(( Wczoraj weszłam na wagę i ... mam +1kg :((( W poprzedniej ciąży przytyłam prawie 25 kg :(( Teraz moim marzeniem jest 12. Mam tylko nadzieję, nie przekroczę tej granicy zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie od dziś pilnuje się z jedzeniem, kompletnie odrzucam cukry proste i potrawy wzdymające. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja nie miałam sadełka na brzuchu, juz kilka lat chodzę/iłam na siłownię i nawet rok temu udało mi się uzyskać "kaloryferek".Teraz już tak pieknie nie było, ale tłuszczyku na brzuchu mam mało. Juz się w swoje koszule do pracy nie mieszczę i nawet spod zwykłych tshirtek wystaje mi brzuch. Od pazdzienika idziemy z córą na basen,może to też pomoże w walce z wzdęciami. Szykuję się do pracy. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja siedze w pracy i tak ukradkiem zerkam na forum. Niedługo muszę się wyrwać z pracy i jechac odebrać wyniki badań na toxo bo w piatek ich jeszcze nie było , a o 16 wizyta. To już 11 tydzień, maleństwo powinno mieć ok 3 cm. Mam nadzieje ze wszytko będzie dobrze choć troche się denerwuje. Teraz kompletnie nie mogę sie skupić na pracy ponieważ meczy mnie straszna senność i zmęczenie pomimo ze całą noc przespałam. Wczoraj po obiedzie w restauracji męczyły mnie straszne mdłości i ból głowy. Dziś też czuje się nieciekawie, a jak u was, kiedy wybieracie sie do swoich doktorków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 olabia jesli to wzdecia to moze wez espumisan, ja w reklamowce od lekarza dla ciezarowek dostalam m.in. espumisan ten sypki na wzdecia, bralam nawet przez jakis czas na poczatku lubie czeresnie, ja chce sie umowic w piatek na wizyte, bedzie tez 11 tc, i tez sie troche denerwuje na sama mysl bo jakos mdlosci, nudnosci mi minely juz jakis czas temu, nawet sennosc jakos mnie juz strasznie nie dopada, ale mysle pozytywnie, w koncu kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej, prawda? tylko siusiu musze wstawac w nocy... boje sie tej wizyty bo tak duzo dziewczyn odpadlo z kwietnia, ale tlumacze sobie ze gdyby bylo cos nie tak to chociaz bym plamila... i staram sie nie myslec, to ze nie przytulalam w ciazy kibelka i nadal nie przytulam (daleko mi od tego) to przeciez nic nei znaczy... trzymam kciuki i napisz co po wizycie koniecznie :) wczoraj w Auchanie kupilam sobie Bavarie, to piwo bezalkoholowe 0,00% i wypilam wieczorem z K* z soczkiem, spodziewalam sie jakiegos badziewia co smakiem nie przypomina piwa, a zaskoczenie bylo bardzo duze, bo smakowalo jak piwo, kilka razy ogladalam butelke, i K* szukal w necie zeby mnie uspokoic ze nie ma chociaz 0,5% jak np. Karmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa: Moje objawy na początku 9 tygodnia zaczeły znikać i sie stwasznie tym martwiłam a pod koniec 10 wróciły , wiec skoro ty też tak masz to może mormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja z kolei w tym tyg ide na badania, pobiora mi krew, oddam mocz. Boje sie bardzo wizyty ktora mam na 19 wrzesnia. Oby wszystko bylo dobrze:) trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia - nie trzeba do tego sernika robić spodu, czasami dodaję trochę rodzynek lub mandarynki z puszki. Ja chyba dziś pójdę do gina, normalnie mam wizytę za 2 tyg. ale mama mnie prosiła żebym z nią pojechała bo ma jakiś problem, to może tez wejdę zobaczyć jak sie ma moja fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które mają już wyznaczoną datę usg genetycznego: W KTÓRYM DOKŁADNIE TYGODNIU IDZIECIE NA BADANIE? jako że tygodnie rozumiemy nadal różnie, bo ja np będąc z 8 (wg niektórych z was) rozumiem, że skończyłam 7 i mówię że jestem w 7, podczas gdy niektóre z was piszą o ósmym (zakręciłam, co); dla mnie tydzień ciąży to ostatni skończony, a nie kolejny rozpoczęty; możecie napisać w wyrażeniu np. 11+5; 13+2 itp. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×