Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Oooo , pluski_ witaj fajnie , ze postanowilas sie odezwać .Gratuluję cory duza dziewczynka sie urodziła . A te problemy skorne to od czego. Nie bój sie do nas pisać , możesz pisać tylko o sobie wkońcu pomagamy sobie i każda z nas pisze o sobie :-) olabia dziękujemy dzisiaj znacznie gorszy wieczór Amelka po kąpieli marudzila nie chciala jeść podałam jej ibum na ból , gorączkę itd i posmarowalam dziasla zelem dopiero wtedy dokonczyla butelkę gorączki nie ma ale chyba wyjdzie następny ząb w niedługim czasie bo tak to jeszcze nie mieliśmy .jutro idziemy sie zaszczepić na żółtaczkę bo ostatnio nie miała skończone 6 miesiecy i sie nie zalapala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. U nas roznie... Z nowosci Antos siedzi sam... I stanal mi na nogi w lozeczku... Jej jak sie przestraszylam. Musialam zdjac poziom w lozeczku turystycznym.. I teraz jest tragedia. Bawic, bawi sie ladnie ale jesli chodzi o spanie isty koszmar.. Tak jakby sie bal... Placze tak ze nawet na rekach sie go nie da uspokoic.. Tego lozeczka w sypialni narazie nie ruszam... Uciekam usypiac szkraba... 3majcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mm tez obawiam sie obniżenia poziomu w turystycznym , co prawda mamy jeszcze zwykle lozeczko ale w nim Amelia wgl nie śpi i nie wiemjak to bedzie. Andzik bądź dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Plusik, witaj, super ze u Was wszystko dobrze.Zazdroszcze śnią Twojej córy. Andzik, dajnznac jak po badaniu. Za nami kolejna ledwo przespana noc.Pobudki odnotowane 6krotne, i pewnie drugie tyle których juz nie liczyłam. Mam nadzieje ze to prze zęby, przynajmniej czymś mogłabym to wytłumaczyć.Dziasla sa opuchniete od 2miesiecy, pod palcami czuć górki w miejscu jedynek inic!Od tygodnia mała jest wręcz nie do zniesienia,wkłada do buzi po trzy paluszki, slini sie, spi po 15min w dzien, nawet na dworze budzi sie z płaczem, po krótkiej drzemke, gdzie wcześniej spała po 2godz.Oby lada chwila wyszły zęby. Od kilku dni non stop proponuje małej butelkę z mm, ale nie ma mowy.Zaciga sie namiętnie myśląc ze to picie, kiedy czuje mleko ma odruch wymiotny.Kaszki tez jej kiepsko smakują.Podobno trzeba dziecku kilkanaście razypodac nową potrawę, żeby zaakceptowali smak, zobaczymy, narazie po tygodniu ńie nie ulega zmianie.Moze moje dziecko bedzie tym, ktore do smakoszy mleka należy.Tylko, ze ja musze córkę odstawić od piersi i co powinnam jej dawać w zamian? Przyznam, ze jestem trochę podłamana ta sytuacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc2
Olabia, może spróbuj roślinne preparaty mlekozastępcze typu mleko ryżowe. Są przepisy w internecie a i gotowe można dostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc2
Nie wiem jak przestawiasz dziecko, mi się udało przekonać mała do butli z mlekiem ryżowym ale wprowadzałam po łyżeczce przez 3 dni żeby poznała smak, potem jeden posiłek zastępowałam mlekiem ryż, po tyg 2posiłki i tak dalej. Teoretycznie odstawianie od piersi powinno trwać ok 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, również bardzo sie cieszę, ze główna zdrowiutka.Wspaniale:) Gosc2 Dzieki za rady,poczytam o tych preparatach. Ja działam tak, ze od kilku dni non stop podaje małej butli z mlekiem z nadzieją, ze się przyzwyczai do smaku i go polubi.Moze spróbuje tak jak Ty, podawac łyżką.Oczywiscie narazie jest wielki sprzeciw,od kaszki rownież, ale będę próbować. Na razie musze sie wstrzymać z całkowitym odstawieniem córki od piersi, bo nieciekawie ząbkuje i podczas nocnych pobudek nie dałabym rady. Zostane przy nocnych karmieniach, ale w dzien musze juz powoli eliminowac.W dzien Karmie tylko rano:pierwsze i drugie śniadanie, potem juz owocek, zupka, deserek i kolacja znów moje mleko. Jest coś takiego jak mleko ryżowe?Chyba musze postudiowac wszelkie działy dziecięce, bo mam ubytki w wiedzy. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała śpi więc może zdążę coś skrobnąć. U mnie szykują się wielkie zmiany, bo przeprowadzamy się do miasta:) Czeka nas dużo pracy przy tym więc faktyczna przeprowadzka dopiero latem. Wracam do swojego miasta rodzinnego:) Madzia już raczkuje, choć jeszcze łapki jej się rozjeżdżają. Przemieszcza się już po całym pokoju, sięga do różnych przedmiotów, także już trzeba było małe poprawki w mieszkaniu porobić (zniknął obrus z ławy, kasety z dolnej półki i przybory do kominka:) ) Ząbków jeszcze nie widać, choć od 3 dni jest bardzo marudna więc może coś się szykuje. Śpi w nocy kiepsko, pobudki co 2,3 godziny. Teraz po zmianie czasu zasypia nam o 7:00 a o 6:00 rano jest pobudka - a to gorzej. Mała bardzo się rozgadała - w końcu, jej ulubione słowa nenenene i tatatata (tata oczywiście dumny) :) Karmię ją piersią ale już od dawna dostaje zupki, deserki, owoce. Ja jem już prawie wszystko. Martwi mnie tylko to, że mało przybiera na wadze i waży dopiero 6kg. Urodziła się malutka i nadal jest mniejsza od rówieśników, ma dopiero 66cm, i niby wygląda na normę, nie jest chuda, ma zwałki na nóżkach, podbródek, dołeczki na rączkach, ale na wadze to kurczaczek. Pieluszki nosi jeszcze 3. No i jest cycoholikiem, a inne dania trzeba jej podawać sposobem - czyli po wielu próbach - ze szklanki :) Tak pije kaszkę, zupki. Owoce skrobane zjada z łyżeczki, ale nadal sama musi złapać za łyżeczkę i się wyświniać :) Polubiła jazdę wózkiem - nareszcie i ładnie w nim śpi. To by było na tyle zmykam bo właśnie wstała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wątek zanika :-( Odezwijcie się jeszcze kiedyś. Zdrówka dla dzieciaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, izulietta większość z nas jest na facebooku po prostu. Może jednak do nas tam dołączysz? Namawiam też i pozostałe dziewczyny - Ancyk, antonówkaa, olabia i reszta naszych wiosennych mam - zapraszamy do naszej tajnej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo, bardzo proszę przyjdzcie na facebooka, nie chce stracic kontaktu z wami, a tam jest latwiej i szybciej sie kontaktowac, jakos tak przejrzysciej i bez pomaranczek... prosze was naprawde bardzo mocno... a nie mam tyle wolnego czasu zeby byc tam i tu, prosze... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny na fejsa wpadajcie :) Przekonacie się, że tam jest o wiele milej :) Przecież chyba nie macie powodów, żeby nie dać nam swoich namiarów? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejs i "zamyka sie swiat dozwolony od lat". Pamietacie kto spiewal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfgf
Szkoda ze uciekacie czytam was od poczatku :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda ze ucieklyscie :( ja co prawda malo z wami pisalam ale chetnie eas czytalam. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na fb. Powiem szczerze, że ja nie byłam do końca przekonana, ale na fb latwiej się odnaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
notofrugo wiec na fejsa zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfgf
Dołączylabym do was ale nie mam namiarow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też Was podczytywalam a teraz jakoś tu dziwnie pusto: ( mogę dołączyć na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antonówkoo oczywiście pomożemy. Na fb już powinnaś mieć co najmniej jedno zaproszenie od nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny, wstyd, niedawno internet do mnie powrócił,a was nie ma:( powiedzcie jak was znaleźć to i tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×