Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

No nie. Nie wierzę. Nie spodziewałam się tego po Was dziewczyny. Tylko dlatego, że cenię sobie prywatność i nie przystąpiłam ani na pocztę, ani na fb do Waszej tajnej grupy , jestem bezpodstawnie oskarżana o wypisywanie jakiś głupot i oszczerstw. Zawiodłam się na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona poziomem
bo tak już jest z babami... Jak masz lepiej to ci zazdroszczą, jak sobie radzisz to też źle. Pożywką są tylko nieradzące sobie słabe niewiasty, bo zaraz znajdą się takie, co wylansują się w swych radach i wywodach. Też jestem zdania, że nie ma co ujawniać się z tak przygodnymi osobami, jak "koleżanki" z sieci. Niby jest fajnie, ale albo o słowo się obrażą, albo znajdzie się przysłowiowy Judasz i zostaniesz zdemaskowana. Kiedyś na pewnym forum DOMAGANO się podania imienia. To podałam. Inne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulietta - mysle ze dziewczyny z forum nie mysla ze to ty. Szkoda wogole zawracac sobie głowe pomaranczowymi wpisami i Tobie radze to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam się z sytuacją, że osoba która ujawniła w sieci swoje dane postanowiła być "na nowo anonimowa". Trochę jakby pragnąć być znów dziewicą, choć to drugie podobno jest już możliwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulietta chyba nie doczytalas ze zrozumieniem. To raczej nie dziewczyny ktore sie przeniosly na fejsa cie oskarzaja. Obok ciebie wymieniona jest otula a ona na peeno poszla na fejsa. A ta pomarancza co tak boi sie fejsa dalaby sobie spokoj. Poszly laski i tyle. To miedzy innymi twoja zasluga bo sie wpieprzasz caly czas. Szkoda bo lubilam czytac to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie juz sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są jakieś inne, fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda takiego fajnego watku ale sie nie dziwie, ze dziewczyny stad uciekly. Tylko teraz nie mam co czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te wątki podobne, znajdź se inny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerknęłam i już wiem
Cała prawda! Dajesz radę to albo masz deprechę albo coś wciągasz:-D Takie fora są dla durnych bab. Im bardziej zaangażowana w forum, tym bardziej durna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ktora z was pokasowala wszystko z poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to sie nie zdziwcie jak zobaczycie swoje dzieciaki gdzies indziej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzednie to prowo, nie dajcie się nabrać. Swoją drogą jak można zamieszczać foty dziecka w negliżu? Ale ta co zamieściła niech sobie odpowie ile jeszcze dennych pytań zadała i narobiła błędów. Takie rzeczy nie biorą się znikąd. Ale uważanie ma. Brawo! Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że przyjaciółeczki z fb same na siebie piszą. Niby koleżanki ale na forum anonimowo nawzajem się krytykują. Niech sprzeciwi się ta co się z tym nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta 02.pl login: kwietniowemamy2013 pyt. pomocnicze: kiedy rodzimy?? odp. w kwietniu rok urodzenia :2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste jak drut a taaaaaaaaaakie bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie takie ale odpowiedz juz nie. Na serio macie cos z glowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej bawcie sie w hakerki. Bystrzaki z was ze hohoho. Az tak wam sie nudzi w zyciu? Zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej z 12ej. A dlaczego się nie zalogujesz i piszesz anonimowo. Masz sobie coś do zarzucenia. To pewnie ta co pocztę zakładała skoro zna aż takie szczegóły poczty. Jak ona tam "dagaa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc to pewnie ty dagaa, pierwsza która tu po moim pierwszym dzisiejszym wpisie zajrzała, czyli ta co najczęściej na forum zagląda i do tego fałszywa bo na koleżanki z fb pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Was ... komuś ewidentnie żal d**e ściska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawiam na martę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na snobkę od podświetlanej wanny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczta nie była od dawna używana i dlatego została wyczyszczona aby nasze dane nie były już pokusą dla nieproszonych gości. A propo hasła jak takie łatwe to złam je mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ważniejsze sprawy niż wasze głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fałszywa osoba jest już na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ta osoba jest tam, a nie tu, więc to już nie jest twoja sprawa, tym bardziej że jest mało ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×