Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość gość
a konta założone na potrzeby przejścia? a te z niepełnymi nazwiskami? he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa....beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlpiej to zerwijmy kontakt bedzie swiety spokoj co bedziecie pisac do ukonczenia przez dzieci 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam dziecko. Ekskluzywna wycieczka, kolejna droga zabawka czy nowy kran;) Niektórzy tak mają, że muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak piszę na jakims forum to ono sie rozpada co za pech , kiedys w staranaich o ciąże było podobnie . czemu ludzie są tacy zawistni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych pomaranczek. Fajna zabawe sobie udzadziliscie i to tyle w tym temacie. Wyobraznia was kiedys zgubi. Dla waszej informacji u nas wszystko wporzadku ;) kiwoszka rozumiem decyzje i pozdrawiam ciebie i malutka.buziak;) Olabio fajnie ze wszystko ok u ciebie pozdrawiam i to jest ostatni raz kiedy tu zagladam. Milej dalszej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczek - jak chcecie o kims pomowic to napiszcie o kim i co macie do tej osoby, wielkie sekrety pomaranczowych, zalosne to i tyle kiwoszko i olabio, ciezko czasami mi znalezc czas i na fb, przenioslysmy sie tam z prostych powodow, tam nie ma takiej anonimowosc****omaranczek ktore ciagle wiedza wszystko najlepiej a tak naprawde nic nie wiedza bo nie potrafia nic konkretnie napisac (zalosne!) tam sie widzimy, wiemy co kto i jak, blizej sie poznalysmy tak naprawde, ale skoro jestescie az tak przeciwne to kontynuujcie tu watek, sama postaram sie wpasc czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie wszystkie nic nie warte. stac was tylko na falszywe oskarzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarno białe zdjęcie niemowlaka to przęgiecie, jak na nagrobek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olabia, jakbym o swojej malej czytala, tez juz wymiekam przy niej, chodze spac o takich porach jak teraz, bo jak ja poloze spac o 21, to do polnocy potrafie np zmywac naczynia, i nie dlatego ze tyle ich mam, tylko mala budzi sie co chwile. Dzisiaj zrobila jazde w autobusie - normalnie sie boi. Sama nawet na sek nie zostanie, byle szmer to zaczyna uciekac - tak nauczyla sie raczkowac. Dzisiaj chomik zaczal chrupac jedzonko to tak sie tego chrupania przerazila ze nie moglam jej uspokoic. Wczoraj musialam mokra spod prysznica do niej leciec, musialam dokonczyc mycie, to zabralam ja ze soba, tak wyla ze balam sieze sasiedzi policje wezwa, a bylo kolo 1 w nocy. Dzisiaj to siadlam i wylam z bezsilnosci. Mam nadzieje ze to przejsciowy etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoja droga pozdro dla tej ktora na haslo ma swoje imie z jedynka na koncu. to taaakie bezpieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrzynie samoje/bek;) Najpierw brzuchy, teraz ciało po Chodakowskiej:-D Jakie to durne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takimi tekstami tylko potwierdzasz, że nie masz pojęcia o tym co się dzieje na fb :) więc skończ już bo się tylko ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelam.W polubieniach Ewa Koń,Donatan i pierwsza Miłość?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jedno cooo jak można obcym ludziom udostępniać swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoje zdjęcia upowszechniać obcym ludziom i mieć wirtualnych znajomych żenada naprawdę pytam po co to , po co obcy ludzie z którymi zapewne nigdy się nie spotkacie mają oglądać twoje dziecko , męża , kochanka , ojca , dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podawać swoje nazwisko obcym , zakłady pracy , miasta rodzinne ja pierniczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan psiapsiół. Jedna pokaże nagie dziecko (w kąpieli), druga odchudzony zad. Teksty tylko pobłażliwe, żeby się nie wyłamać, a największy "zlew" pod zdjęciami, bo ja się pytam jak pod bardzo przeciętnymi twarzami można pisać: cudo, cacko, rewelacja itepe?:-D A podawanie danych to całkowity brak świadomości z zagrożeń. Ale co zrobić na taką "przyjaźń"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie sie działo bedzie zabawa bedzie radosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak podrukują wasze zdjecie i pokopiują już to robią a szczególnie taka jedna prym wiodąca tak jej się wydaje tylko ale żal żal żal żal żal za grzechy będzie cieższy niz się to wydaje , /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge tu podac linki do waszych kont , nazwiska , imiona niech cały świat się dowie jak z was pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna tam miesza kosztem innej:( a pajace przytakują, bo tak wygodniej, żal a nie sorry, one są tam z własnej nieprzymuszonej woli, zawarły pakt o nieagresji, ale to już po tym jak pokazały się z tej niesportowej strony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, czasami tu zaglądam co słychać ale aż mi się odechciewa i chyba więcej nie będę. dobrze że do was nie przystąpiłam na fb. Jak widzę jak się obsmarowujecie na kafe a tam wielkie przyjaciółeczki to aż niesmacznie się robi. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powyższe wpisy z wczorajszego wieczora świadczą że rzeczywiście jest wśród was fałszywa osoba ale wy zdaje się nie przejmujecie się tym lub nie przyjmujecie tego do wiadomości. Chwała mi za mój rozum i mądrą decyzję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest same fałszywce falszywiec goni fałszywca żeby one jeszcze ładne były a to pokemonnnn czy już wszystkie masz czy już wszystkie są oł ło ło łoło... sekta jeszcze by chciały dalej wrebować a tu taki hh*j nikt więcej nie chce do was przystąpic a jedna wam uciekła i następna i następna będzie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zostaniesz sobie sama Werbowniczko i co ty poczniesz z tym mężem brzydalem będziesz się musiała zajmowac zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo dawajcie dawajcie zaraz opiszemy fejspanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to śmiało opisujcie ! bo jak na razie to co piszesz ma się nijak do tego co się dzieje na fb. Więc proszę udowodnij, że wiesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje na fb hahha bo tam się faktycznie dzieje , szkoda mi dzieci tak by tu wszystkie wasze zdjęcia zaraz były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×