Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość szpachela
ja wlaśnie wczoraj zrobilam test i są te dwie słynne kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
ja też wczoraj 2 testy pozytywne kiedy do lekarza sięwybrac okres byl 10.07?????? pozdrwiam i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka witamy i gratulujemy :) Do lekarza warto się już szykować, choć teraz to pewnie nic nie zauważy, bo pewnie jajeczko się jeszcze nie zagnieździło na dobre...robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyny, dopiszcie sie do tabelki jeśli chcecie NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07.......................... .................?...... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 ....podlaskie........07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. .............?...... KamilkaK.....32........01.07............1...lubuskie..... ..............?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na makijaż mam iśc dopiero o 13,30 wiec jeszcze troche mam czasu tak teraz patrzę jak nas przybywa :) wvześniej byłam na forum sla starających sie, było nas sporo ale wiecznie I kreska, miesiaczka , wielki bół, żal i rozczarowanie. Czasami sobie myślałam że juz nigdy nie zostane mamą i płakałam co wieczór do poduszki. Nie przyszło mi do głowy że teraz bede na forum gdzie jest tyle "ciężarówek", myśłałam że nigdy nie doczekam tej chwili ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilkaK. forum II kresek jest takie fajnie :) ja nigdzie się wcześniej nie udzielałam, w sumie ciężko mi było zacząć...a tutaj to wyszło tak naturalnie :) jak ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
dziękuję mówisz że koło 20.08 czy 22.08 będzie spoko a tą betę to jak się robi płatne badanie nic takiego nie robiłam też się cieszę dziewczyny z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betę robisz z krwi... w moim przypadku było tak, że musiałam zrobić betę na własną rękę (prywatanie- 35 zl) żeby lekarz chciał mnie przyjąć jako ciężarną. Test ciążowy jest dla ginekologa niemiarodajny i chce badanie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
w pierwszej ciąży byłam u gina za wczesnie i kazała mi przyjsc za 2 tygodnie ze nicc jeszcze nie może stwierdzić dlatego sieteraz obawiam ze też za wcześnie....... badanie można zrobic w przychodni czy trzeba mieć skierowanie?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak forum II kreski jest takie fajne :) ja za bete płaciłam 29 zł a zrobiłam ją dla siebie bo nie mogłam uwierzyć w test :), kolejną zrobiłam po 48 godzinach aby sprawdzić czy przyrost jest ok, musi byc przynajmniej 66% ja miałam 85 i od razu zrobiłam hormon progesteron czy czasem nie jest za niski i kolejne 29 zł ale warto było bo jestem spokojniejsza jestem w 6 tyg ciazy a do lekarza idę w czwartek, myśle że już bedzie cos widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza też sie nie śpieszę za bardzo bo moja koleżanka poszła w 5 tyg zaraz jak sie dowiedziała i też kazał jej przyjsć za 2-3 tyg wiec ok 7-8 tydzień najlepiej. Ja właśnie pójdę w 7 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZKA najlepiej najpierw w poniedziałek rano zadzwoń i zapytaj w przychodni czy robia betę, ja tak zrobiłam i od razu zapytałam o cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam u mnie w przychodni, bez skierowania, ale jak już pisałam, zapłaciłam za nie... Moim zdaniem lepiej pójść trochę później, niech minie 6-8 tygodni, bo wcześniej lekarz nic Ci nie powie, a Ty będziesz się tylko denerwować. Ja pierwszą wizytę mam w 8 tygodniu. Liczę na to, że w tym momencie dowiem się już czegoś i nie usłyszę "nic jeszcze nie widać, trudno coś powiedzieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja nie udzielałam się nigdzie wcześniej; czytam często komentarze na onet czy wp, ale nigdy sama nic nie napisałam, choć swoje zdanie miałam; w ostatnich dniach czytałam nieco w necie o znanym temacie i trafiłam tu; i racja - jest normalnie i naturalnie; nie dopisuję się jeszcze, bo pewności nie mam, ale zaglądam, czytam, gromadzę informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilkaK. przyjemnej wizyty :) wczoraj byłam u kosmetyczki...ubóstwiam taki relaks :) Celka (może już o tym pisałaś), ale kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wczoraj nosiłam 3 dniowe maleństwo...kurde no tak się źle czuje no ale w pon mam tą drugą wizyte u nowego gina... witam wszystkie prszyszle mamusie jak grono się fajn ie powiększa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulka
Witajcie dziewczyny :) Chciałabym do Was dołączyć z nadzieją, że razem przeżyjemy sporo dobrych chwil. Dziś powinnam dostać @. Ale już wczoraj nie wytrzymałam i jeszcze w pracy zrobiłam teścik - były dwie II :D. Wiedziałam, że coś jest na rzeczy. Senność i delikatne mdłości już od kilku dobrych dni. W domu jeszcze jeden test i kolejne II. Chociaż krechy testowe nie były takie bardzo mocne... Dziś rano zrobiłam trzeci teścik - dwie, piękne, o wiele ciemniejsze niż wczoraj II. Więc chyba jest dobrze. Zatem jeśli pozwolicie, dołączę do Was. Mój termin wypadnie w okolicach 20 kwietnia ;) Oby teraz tylko wszystko było dobrze aż do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulka
Dopisuję się do tabelki :) NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07.......................... .................?...... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 ....podlaskie........07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. .............?...... KamilkaK.....32........01.07............1...lubuskie..... ..............?..... Otulka ........28......13.07............2....śląskie..............20.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina13
Otulka - cieszymy się z Tobą! Fajnie, że od razu masz widoczne krechy - bez wątpliwości po teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niku mi się zmieszał - taka 'nowa' jestem;) Otulka - mówiłaś już komuś? Kiedy wybierasz się do lekarza? Ja chyba jestem w podobnym momencie ciąży do Ciebie (chyba, bo jeszcze nie udało mi się w 100% ustalić, że jestem); pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celko wie tylko mój mąż. To na razie wystarczy. Za bardzo się boję tych pierwszych kilku tygodni. Jesienią niestety straciłam ciąże bardzo wcześnie. Ale mam nadzieję, że tym razem wszystko się ułoży. Do lekarza wybiorę się najpewniej dopiero we wrześniu. Za tydzień wyjeżdżam na wyczekany urlop. A teraz jeszcze chyba troszkę za wcześnie. W pierwszej ciąży do lekarza trafiłam dopiero gdzieś w 7 tygodniu. Wcześniej zwyczajnie nie wiedziałam o ciąży - test wyszedł negatywny, pojawiło się nawet jakieś krwawienie 2 razy. Myślałam, że to bardziej skąpa @. Powoli dochodziły jednak inne objawy. Mąż namówił mnie na test i od razu wyskoczyły dwie, bardzo mocne krechy. 2 dni później pierwsza wizyta. I to chyba był dość dobry czas - pięknie bijące serduszko, okruszek miał 12 mm i naprawdę było widać i słychać, że tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć julitek Myślałam o Tobie, mocno trzymam kciuki, by poniedziałkowa wizyta przyniosła dobre wieści :) Paskudna pogoda za oknem, miał być spacer, a jest ....leżenie przed telewizorem. Jak Wam mija popołudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za moment wychodzę. Muszę zrobić szybkie zakupy i bankowo o kolejny test się postaram, ech; A później będę sprzątać. Piątkowy wieczór i dziś do teraz kompletny luz: sen i obfite posiłki;) A tak w ogóle to jakieś 2-3 miesiące temu sporo mi się przytyło, tzn jakieś 3kg, ale widzę to i czuję. No i spodnie jadę pomierzyć, coś by mi się większego przydało - to już niezależnie od wrażenia, które towarzyszy mi od paru dni. A w tygodniu zmęczona jestem. Tak więc zaliczę centrum handlowe. O! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczynki - fajnie ze grono mam sie powiększa. Ja proponuje żeby zrobić stopkę sobie i ją zmieniać wtedy będzie łatwiej niz te tabelki a kazy będzie wiedział na bieżąco kto w którym tygodniu jest. Tak jak ja mam mniej wiecej oczywiscie mozna wiiecej danych wpisac... Ja o sowich ciążach bardzo późno mówie komu kolwiek - poprostu sie boje ... pewnie w pracy powiem dopiero jak będzie widać, rodzicom wczesniej a znajomym tez pewnie póxno jakoś. lekarza tez pewnie odwiedze dopiero we wrześniu wiec naraize tylko z mężem wiemy co jest na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
dziekuje dziewczyny za miłe przyjęcie nooo to czekam Notofrugo kiedy mialas ostanio @ ja 10.07 wie juz mąż rodzice ale sie boje mowic więcej bo to jeszcze nie pewne w pracy tez trzeba będzie powiedzić ale dopiero jak lekarz potwierdzi ja mam system nocki dniowki także muszą iedziec wczesniej bo nopcek pracować nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×