Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość do fufy
a kiedy miałas ostania @ i jakiej długości masz cykle?? olabia a Ty kiedy masz przyjść na kolejną wizytę żeby już coś było widac? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
hej dziewczyny, mialam testowac w niedziele bo bedzie termin @... ale do tej pory temp byla powyzej 37 a dzis 36,8.... nie wiem co myslec, pewnie @ jednak sie pojawi. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie:) i wogole to hej ja dzisiaj wizyta u gina:) wkońcuuuu:) oczywiście wstałam z bulem brzucha i mi nie dobrze:P zjadłam pączka i wcale lepiej nie jest...ale cóż takie uroki... móże kwiecień nie ma co się sugerować tylko temp to jest taki malutki dodatek ja jak wstałam miałam 36.9... fufa gratulacje:* ciekawe co mój lekarz ujrzy dzisiaj:P Celina jak pojawia się druga kreseczka to już jakiś pozytywny znak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa, serdecznie witamy :) wg lekarza w którym tyg jestes? Ja do lekarza ide dzis lub w poniedzialek, ale raczej pod kątem torbieli. Konkretną, oficjalną wizytę mam 4 września i wtedy założe już kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celina13 - ja chodzę do dr Koconia w medea na kleczewskiej , widzę że Ty też zaciązyłas na urlopie :) moze kwiecien 2013- u mnie tempka po zatrzymaniu @ 37,2 - nie nakręcaj sie przed terminem @ ja tak miałam jak staraliśmy sie o synka i przez to były trudności czekaj spokojnie do dnia kiedy powinna być - nie myśl i wyluzuj całkowicie :) Fufa- jak pęcherzyk jest i betka rośnie to będzie dzidzius :) wszystko jest ok , ja poprzednio tez miałam na usg widoczny tylko pęcherzyk a już po tyg był maluszek w środku :) julitek11- współczuję nudności , znam ten ból :D teraz na szczęście nic takiego nie mam - ale w poprzedniej ciązy dopadły mnie po 8 tyg więc jeszcze wszystko przede mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja to juz nie długo się chyba do takiego samopoczucia przyzwyczaje..:P ale już za 3 godz moja ciekawość i obawy zostaną rozwiane bo teraz jeszcze tak naprawdę do mnie to nie dociera ze bedzie maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina13
dzis kolejny test - zaledwie zarys, nawet nie blada kreska... nie nakręcam się; odezwę się mając coś pewniejszego do napisania; miałam dziś nie testować się, ale nerwy...; dzięki Asia za namiar; ja jeszcze nie zapisałam się; poczekam, bo zobaczyć: z czym w ogóle iśc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celina trzymamy kciuki:) ja ide się ogarnąć dziewczynki przed wizytą może uda mi się zajrzeć przed wizyta jeszcze jak nie to napewno po wizycie tu napiszę do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
Asiu ja sie stresuje bo jestem po poronieniu, biore duphaston i nie wiem czy jak dzis odstawie a okaze sie ze jestem w ciazy to czy sie nic nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
dziewczyny ma do Was pytanie, ostatni okres mialam 11 czerwca. U lekarza byłam 23 lipca ale nie widział jeszcze pęcherzyka ale dostalam skierowanie na badania i kolejną wizytę mam w poniedziałek czyli 13 sierpnia i to jest 3 tygodnie od ostatniej wizyty. Myślicie że już coś zobaczę i usłyszę serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mogę do Was dołączyć. Co prawda dopiero wczoraj sie dowiedziałam że jestem w ciąży wiec termin bedzie pewnie na koniec kwietnia ale chętnie się przyłącze do topiku. TO moja trzecie ciąża. Pierwszą straciłam w 25 tygodniu (bliźniaczą, a z drugiej mam 2 letnią córkę. Mam mnóstwo obaw ale też chętnie doradzę jeśli będę umiała oczywiście i wesprę. Chiałąm umówic sie na wiztytę co mojego lekarza a tu ma urlop yhhh i narazie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze co do objawów - bolą strasznie mnie cycusie tzn sutki i dół brzucha - wiedziałam od kilu dni ze to moze byc ciąża bo we wcześneijszych miałąm identyczne objawy. Co do wizyty to z mojego doświdczenia wiem ze wczesniej niz 5-6 tydzień nie ma co iść bo nic nie widac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Witam nowe dziewczyny:) ja już doczekać się wizyty nie mogę a to dopiero w czwartek:/ i liczę na serduszko:) dziewczynom po wizytach gratuluje dobrych wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam najwięcej czekania na wizytę bo aż do 10.09 :( nowe brzuchatki kopiujcie tabelkę i dopisujcie się na końcu :) NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5.. . ...............?............... ::::Asia::::....39............05.07...................5.. . ...............?.............. Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013........ plusik_.........31............5.07....................4.. ... .............?................ anq1991....... 21.......... 25.o6 ...................6.......... 03.o4.2013........... całkiem nowa...26.........01.07.....................5............... ..08.04.2013 też mama........29.........05.07......................5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..............27............01.07...................5.. . ...............?................. ::::Asia::::......39............05.07....................5.. . ...............?................. Wendywu........32............30.06....................6..... .. .07.04.2013.......... plusik_............31........... 5.07.....................5.. ... .............?................ anq1991..........21.......... 25.o6 ...................6.......... 03.o4.2013........... całkiem nowa...26...........01.07....................5............... ..08.04.2013 też mama........29...........05.07....................5 wpisałam sobie aktualny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK.... OSTATNIA @......TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5.. . ...............?...... ::::Asia::::....39............05.07...................5.. . ...............?...... Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013.... plusik_.........31............5.07....................4.. ... .............?...... anq1991....... 21..........25.06...................6...............3.04.2013 całkiemnowa...26.........01.07................5............... ..08.04.2013 też mama........29.........05.07......................5 NOToFrugo.......28..........14.07....................4..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no ja bym nie dała rady tak długo a co dopiero np. nasza kiwoszka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
NoToFRUGO widze ze ostatnia @ mialas prawie tak jak ja bo ja mialam 15. jak dlugie masz cykle ze juz testowalas? bo ja sie zastanawialam zeby testowac kolo niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26-27 dni mam cykle ale ja juz czułam ok. 24 dnia ze coś sie święci - mnie nigdy nie bolało jak miałąm dostac miesiączke i nie miałam wrażliwych piersi wiec stwierdziłam ze zrobie sikacza i tu piękne 2 krechy hehe :) no a propo wizyty to ja pewnie tez wrzesien i to połowa znajac mojego gina - teraz ma urlopo a potem terminy obłożone chyba ze sie wybiore konkrolnie do innego hm zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
NoToFRUGO no bo ja po poronieniu biore duphaston i teraz mam 30 dniowe wiec chyba z tym testem to jeszcze za wczesnie ale nie wiem czy jak dzis odstawie duphaston a jeste w ciazy to czy nie skonczy sie to zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bierzesz duphaston pod żadnym pozorem nie powinnaś odstwiać go sama!! Koniecznie skonsultuj to z lekarzem. Mój lekarz mówi, że przerwanie w nieodpowiednim momencie, może skończyć się poronieniem, bo organizm kobiety przyzwyczajony do "wspomagacza" sam może nie utrzymać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kwiecień 2013 poczekaj jeszcze z testem chociaz sa takie testy które bardzo wczesnie wykrywają ciaze. A co do duphastonu to jesli teraz bierzez to podejrzewam ze jak bedziesz w ciaży to lekarz teżbedzie Ci kazł brac do 20tygodnia (miałąm tak w poprzedniej ciązy) wiec sama nie odstawiaj narazie. TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
mel-wa tylko ze ja mialam brac duphaston od 16 dc przez 12 dni i potem czekac na @ a jak sie nie pojawi to dopiero test. dzis jest wlasnei 12 dzien brania duphastonu czyli jutro juz nie powinnam brac a test jutro moze jeszcze nic nie pokazac.... i to mnei martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
NoToFRUGO wiem ze bede brac w ciazy ale jeszcze jak nie wiem czy jestem to dzis jest ostatni dzien w ktorym powinnam brac i czekac na @..... nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz mama
hej. dzis odebralam wynik beta hcg 612,5. ktory to moze byc tydzien, bo z roznymi normami sie spotkalam. Dziekuje i chetnie do was dolącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny raz mama witam cię :) jeśli chodzi o bęte to faktycznie sa rózne normy , labolatorium powinno wiedziec bo maja tabelę norm tak cos mówiły dziewczyny na jakims forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój lekarz t jakiś kretyn albo ja glupia jestem...czy jeżeli wypada mniej więcej na 5 tydz to lekarz ginekolog bez badania ginegologiczneo tylko przez usg i to przez powłoki jest wstanie coś zobaczyć albo i nie?? czy zobaczył by pecherzyk płodowy w 5 tyg robiąc usg powłokowe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny lekarz: u mnie zawsze na pierwszej wizycie najpierw badanie ginekologiczne , gdzie pani stwierdzała że macica rozpulchniona czyli cos sie dzieje a następnie usg dopochwowe. na to przez brzuch to za wcześńie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten kretyn mi zrobił powłokowe i powiedział że ciąży nie widzi...że mam za malo jakiegoś progesteronu no co za idiota N już pojechał szukać jakiegoś innego bo ja wyjde z siebie jak można nie wsadzić na samolot i nie zobaczyć co tam jest grane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×