Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

JULITEK tylko spokojnie, wiem łatwo powiedzieć ale nie mozesz sie teraz stresować. Zobaczysz po poniedziałkowej wizycie będzie ok ja za to wkurzyłam sie na maksa ... juro idę na wesele koleżanki, uprasowałam sobie sukienkę i chciałam przejechać żelazkiem białe bolerko i tu katastrofa.... mam żelazko takie typowe na parę i cos brązowego poleciało prosto na to bolerko :( . Zaraz to namoczyłam, zeszło ale nerwa miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek rzeczywiscie ten lekarz to jakis kretyn. Pierwszy raz slysze zeby na poczatku ciazy sie robilo usg powlokowe a nie przez pochwe. Dziewczyny a tak w ogole to pierwsza wizyta tak wyglada nie spodziewajcie sie za wiele lekarz zazwyczj bada i robi usg na ktorym malo co wiadac. Okolo 6 tygodnia zazwyczaj mozna posluchac serduszka ale tez nie zawsze (choc czasami wczesnie to zalezy od kobiety) a dopiero na drugiej wizycie juz cos konkretnego lekarz wam cos powie tak ok 8-10 tydz. Czasami wiem ze niektorzy lekarze dopiero po 12 tyg zakladaj karte ciazy. Nie stresujcie sie na wszystko przyjdzie czas a objawy jak maja sie pojawic to tez ok 6 tygodnia np. Mdlosci, sennosc itp ale nie ktore moga czuc sie normalnie i to tez jest ok! Ja w pierwszej ciazy rzygalam dalej niz widzialam , nie wiedzialam jak sie nazywam a po pracy potrafilam zjesc obiad i o 18 isc spac i spac do rana. W drugiej bylo lepiej byly mdlosci ale to bylo nic w porownaniu do pierwszej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie odzywać się "z niczym", ale jestem teraz kilka dni sama w domu i chcę do kogoś pogadać; @ nadal nie ma; coś mnie dziś zakuło na dole przy kichaniu, jestem zmęczona (ale zawsze mam tak w piątek), no i rozkojarzona jestem, ale wiem, że to przez niepewność; cyce nie bolą; kupiłam dziś 2 różne testy: na jutro i pojutrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać - cokolwiek wyjdzie; Asia, zagadnęłam Cię o lekarza, bo jeśli mieszkasz niedaleko przychodni to ja też jestem z tych okolic, oględnie mówiąc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Moja beta-ktos pytal- to 434,4 wg normy ichniejszej to 4-7 tydz ciazy. Zrobilam badania zlecone przez lekarza i zaplacilam ponad 260 zl, a jeszcze mocz i TSH zostalo. No wiadomo, ze malo co widac, bo tylko pecherzyk a i to nie zawsze, bo nie zawsze ten rzekomy np 5 tydzien ciazy z miesiaczki jest wlasciwy, ciaza moze byc mlodsza itd. Ja sie troszke obawiam, zeby wszystko bylo ok do tego 9 czy 12 tygodnia, zeby sie w pecherzyku wszystko ok rozwijalo, zagniezdzalo itd. :) Z objaow dalej mam ziewanie, sennosc, odbija mi sie czesto, cyce bola, kluje w podbrzuszu, nie ciagle ale pare razy w ciagu dnia jest, no i mokrooo non stop :P mam nawet lekkie nudnosci kilka razy w ciagu dnia,ale nie odrzuca mnie od niczego, ale nie mam ochoty na czekolade i jej rozne przetwory, ale to akurat dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Wymiękłam i zrobiłam od razu 2 testy. Na obu baaaardzo blada kreska, a nawet jakby jej zarys, zaledwie prześwit. Tak więc jestem w kropce. Nie drążyłabym nawet tematu, tylko nadal nie dostałam @ - opóźnienie kilkudniowe, najdłuższe jak do tej pory u mnie. W maju miałam badane różne hormony pod kątem możliwości zajścia (skierowanie od gina) oraz usg TV i wszystko wyszło książkowo, stąd wykluczam jakieś zaburzenia. No chyba, że psychiczne...;-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) CELKA poczekaj jeszcze do poniedziałku i może zrób test jeszcze raz, kreska powinna być juz mocniejsza. A długo ci sie spóźnia ??? Ja miesiączke miałam mieć 29 a test zrobiłam 31 i były juz piękne wyraźne II kreski :) wczoraj z ciekawosci zrobiłam jeszcze 1 test bo mi został. Teraz ta kreska to jest dopiero czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka 13 Skoro jest blada druga kreska to moim zdaniem wskazuję na wczesną ciążę :) Gratuluję. Dla pewności jutro rano powtórz test, a w poniedziałek rano idź na betę i będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do tabelki..... wiecie to bardzo dobry pomysł tylko co z tym tygodniem ciaży? teraz co tydzień będziemy poprawiać tak? póki jest nas niewiele w tabelce to ok tylko gorzej jak będzie nas ze 20 i kazda będzie poprawiała tabelkę, połowa forum to będzie tabelka ;) a może zamiast tydzień ciaży wpisywać miasto albo za którym razem sie udało co? Zresztą zadecydujcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj WENDYWU jak sie czujesz? dzis idę na ślub i wesele, ale mi sie nie chce :( zaraz wychodze do fryzjera a jutro jadę nad jeziorko i wracam.... sama nie wiem kiedy :). Urlop mam do końca sierpnia a zapowiadaja piekna pogode wiec szkoda siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta beta to w każdej przychodni? Idę do rejestracji, mówię że chcę, płacę i już? Wiem, że to nie może być trudne, ale idę na skróty i pytam;) No też wydaje mi się, że to ciąża, bo jednak coś widać. Kiedyś kiedyś też robiłam test i zupełne zero drugiej krechy. A wtedy w ciąży być nie chciałam i pod światło sprawdzałam. Widzę więc różnicę między NIC, a TYM;) a @ spóźnia się 5-6 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KamilkaK, czuje się dobrze, A Ty jak się masz? Jak Ci się nie chce iść to znaczy, że będziesz się dobrze bawiła. Aby tylko pogoda dopisała, bo u nas leje od samego rana. A co do tabelki, to też tak myślę, że tydzień ciąży to możemy same policzyć, na podstawie ostatniej @, jak kogoś będzie interesowało. Może wpiszemy skąd jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dobrze sie czuję, nie mam mdłości a jedynie mnie cycorki bolą u nas pogoda ok, 25 stopni, słonecznie wiec fajnie co do tabelki to może poczekajmy aż inne dziewczyny sie wypowiedzą , tylko tak sobie pomyślałam ze co chwile trzeba bedzie zmieniać ten tydzień, Ja np. wpisałam 5 a już mam 6 tydzień i co znowu zmieniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
hej dziewczyny, nie spie juz bardzo dlugo, bo czuje jakis niepokoj w sobie, wczoraj mialam ostatnia tabletke duphastonu do wziecia przed ewentualna @, stwierdzilam ze jak odstawiam a w razie jestem w ciazy to dla swietego spokoju zrobie test..... no i niestety 1 kreska, ale to przed terminem @..... nie wzielam dzis duphastonu a @ po odstawieniu @ przychodzila do tej pory po ok 2 dniach czyli powinna byc jutro albo w poniedzialek. Martwie sie bardzo ale cos czuje ze ta wredna @ sie jednak pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELKA u mnie w przychodni robią betę. Wcześniej tylko zadzwoniłam i upewniłam sie , cena 29 zł jak u mnie a wynik miałam na nastepny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kwiecień, czesto test nie wychodzi przed terminem i to nawet te czułe.... wiem to z przykładów innych dziewczyn, czesto jest tak ze w dniu terminu wychodzio bardzo blada.... ja bym zrobiła na twoim miejscu w poniedziałek rano i jak wyjdą II kreski to biegiem do lekarza pytać sie co dalej z tym dupkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kamila poczekam i na spokojnie ogarnę; mam wolne w czw i pt, no i rzecz jasna w środę; zapisałam się też do gina za 1,5 tyg. w ogóle bardzo smakuje mi laba w ten weekend, bo w tym tygodniu miałam za dużo myśli i praca zmęczyła mnie bardziej niż zazwyczaj;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELKA co do zmęczenia..... to wydaje mi sie ze to była 1 oznaka ciaży :) fakt, faktem sezon urlopowy wiec miałam wiecej zajęc niz normalnie ale tak po połowie lipca strasznie szybko sie meczyłam w pracy a zasypiałam o 21 dosłownie jak niemowle :) jak sobie później pomyślałam zt by sie zgadzało.... myślę że owu miałam około 15 lipca i wtedy tez były "tulaski " a potem to koszmarne zmęczenie :) teraz już wiem dlaczego tak było :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dziś do moich rodziców i zastanawiam się czy im już powiedzieć, czy może poczekać do pierwszego usg. Strasznie mnie korci, żeby się pochwalić, a Wy komu już mówiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ************************************************************************************* olabia..........27........01.07...........................................?...... ::::Asia::::....39........05.07...........................................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 ....podlaskie........07.04.2013 plusik_.........31........05.07..........................................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.2013 całkiemnowa.26........01.07.....................................08.04.2013 też.mama.....29........05.07.............................................?.... NOToFrugo...28........14.07...........................................?...... KamilkaK.....32........01.07..............................................?..... Zmodyfikowałam trochę tabelkę, jeśli wam nie pasuje, to zostaniemy przy starej. A może ktoś ma inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak tam mija sobotni poranek? Objawy nie znikają, dzień jak co dzień. Mam tak okropne wzdęcia, że strasznie boli mnie brzuch... Miałam iść z rana na rynek, kupić świeże warzywka, ale ciężko było mi się podnieść...a miało być ciasto marchewkowe,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07.......................... .................?...... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 ....podlaskie........07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. .............?...... KamilkaK.....32........01.07............0...lubuskie...................?..... Ja juz powiedziałam :), najpierw mężowi a potem rodzicom . Test pozytywny, beta ok , przyrost bety też dobry wiec powiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEL-WA szkoda że sie tak meczysz :( , ja powiem szczerze że żadnych objawów nie mam tzn. tylko ból piersi ale nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw powiedziałam głównemu zainteresowanemu- mężowi :) Nie byłam w stanie się powstrzymać, więc wiedzą już rodzice, teściowie oraz moje siostry...za bardzo się cieszę, żeby to ukrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kochane ja uciekam. włosy mam juz zrobione a teraz idę na makijaż a potem weselicho w niedziele wyjazd nad jezioro , odezwę sie jak wrócę do domu :) trzymam kciuki za testujece, za wizyty u ginów- POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×