Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Boska, ja myślę, że lakiery dla nas, zwykłych użytkowniczek nie stanowią zagrożenia, wiadomo,że lepiej nie wdychać zmywacza i nie wwąchiwać się w lakierowe opary, ale nie sądzę, by malowanie np 2 razy w tyg zaszkodzilo dziecku. Gorzej mają kobietki pracujące w salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam czytam na bieżaco pisać za bardzo czasu nie mam na pewno nadrobie zaległości otóz stało się to w nocy po stosunku:) male krwawienie potem do rana juz nic i teraz tez nic wizyta na poniedzialek umowiona co to moglo być ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka, może ta krew była skutkiem jakiegoś obtarcia? Lekarz na pewno wyjaśni skąd się wzięła. A tak troszkę zbaczając z tematu, czytałam wczoraj,że pod koniec ciąży dobrze jest się seksić często, aby przyspieszyć rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) no moja teściowa nie widziała się z szwagierką wiec jest cisza;p ja maluje cały czas paznokcie i nie mam zamiaru przestać pamietam kiedyś byłam u fryzjera a dziewczyna która była w zaawansowanej ciązy pracowała jako stylistka paznokci... a ja własnie pisałam wam też że włosy rano myje a wieczorem już są brzydkie... a na twarzy wyskakują mi plamki i wogóle nie umiem teraz się umalować..brzuch mnie boli więc leże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Ja tez maluje paznokcie. W sumie tyle czytamy, a jak zapytałam gina czego mi nie wolno to powiedzial tylko ze w zwiazku z tym podtrzymaniem narazie bez wspolzycia i wysilku fizycznego i dzwigania, a co do jedzenia i picia - alkohol i papierosy nie, kawa jedna slaba. Nic o hibiskusie, nawet nic o tatarze, wiec ja juz sama nie wiem, czy im sie nie chce nam tego gadac, czy te artykuly sa na wyrost czy co. W zwiazku z tym, ze mam blond wlosy farbowane na czarno, to odrost nie do przezycia, wiec zafarbuje, ale farba bez amoniaku. Ach i tak się martwie czy luteina i dufaston pomoga i za te 2 tyg bede miala dobre wiesci, ciezko o tym nie myslec do tego czasu, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- cały dzień mi niedobrze. nieważne ci i w jakich ilościach zjem, mdli mnie po każdym posiłku:( Jak na razie nie wymiotuje ale każdego dnia jest gorzej:( pół godz temu zjadłam 4 śliwki... i zaraz padnę:( tak mi niedobrze że masakra:( i tak przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
och wspolczuje dzielna to na pewno uciazliwe, mnie lekko mdlilo tydzien temu, a teraz wcale, ale czy to dobrze czy zle to nie wiem, moze to wlasnie dlatego ze cos jednak nie tak z moim pecherzykiem:( a moze nie wszystkie maja mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor mdłości najgorsza już wole wymiotowac ja na razie spokonie dziewczynki ja cała poprzednia ciżąe malowałam paznokcie i farbowała włosy także kosmetyki standardowe nic poza tym nie zmieniałam a córeczka zdrowa OLABIA masz rację że współżycie pod koniec ciązy może przyśpieszyć poród dlatego ja juz pod koniec miałam zakaz ale teraz no zobaczymy co powie doktorka w poniedziłek dziewczyny jak tam u was czytacie już dużo o porodach mój super wody odeszłu o 23;50 w poniedzielk a paulinka była juz na swiecioe o 8;30 we wtorek i tak jakby było to 2 dziecko pielęgniaka powiedziała że było by jeszcze szybciej mopje drogie szkoła rodzenia nie skorzystałam położna ze szpitala poród super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia22
Hej dziewczyny :) ja własnie dowiedziałam się kilka dni temu, że będę mamą i też w kwietniu. Tylko u mnie to zupełna niespodzianka.. ponieważ kochałam się z moim chłopakiem podczas okresu (8-9dzien), który trwał 2 tyg.! i wychodzi na to, że tydzień pozniej doszło do zaplodnienia. Co najlepsze, nie doszedł we mnie ! jest to dla nas troszke za wczesnie ale mimo wszystko się cieszymy. to możliwe, że w 6 tc moje maleństwo ma już 5 mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mdłości to nic mnie nie dopadło, wręcz ciągle czuje ssanie. I ogólnie czuję się dobrze. Pisałyście o za ciasnych spodniach przy siadaniu- też tak mam, ale raczej dlatego, że kupiłam przyciasne (zaledwie 3 tyg temu, z założeniem, że schudnę - nie wiedziałam o ciąży). Wiadomo wam coś w temacie pasów- opasek na brzuch? Nie ortopedyczne, tylko takie zakrywające brzuch z np. przykrótkiej bluzki. Chodzi mi o to czy to jest wygodne, funkcjonalne, czy są rozmiary i czy można by wykorzystywać go do ukrycia rozpiętego rozporka, w sensie że się sprawdzi w tej funkcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyny mozna malowac paznokcie, tak jak pisala ktoras (nie pamietam wybaczcie) jak dlugo nie sztachacie sie zapachem zmywacz czy lakieru to jest ok:-) Chyba zwariuje u mnie z rzygankiem na razie super, nic nie bylo, pewnie za wczesnie. Poza tym w pierwszej ciazy zdarzylo mi sie zwymiotowac raotem kilka razy, za to potrafilo mnie mdlic caly dzien i caly dzien niekiedy mialam poczucie ze cos mi siedzi na zoladku (ni to ssanie, ni glod, cos jakby uczucie zatrucia). Mysle ze jeszcze wszystko przed nami a jak nie to tym lepiej:-) Karcia 22 prawie ale PRAWIE mnie pobilas (chodzi o sposob w jaki zaszlas w ciaze). Ale wybacz nagroda nadal jest moja w tej konkurencji bo w 1 ciaze zaszlam dzien po okresie+gumka+stosunek przerywany+ majac policystyczne jajniki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ale piszecie, nie wiem jak wszystko nadrobię po tygodniu! w końcu zdecydowaliśmy i jedziemy jutro nad morze na 7 dni! mam nadzieję, że mnie nie wytrzęsie i że będziecie trzymać kciuki :) ja dziś znów się dobrze czułam, brzuch mnie ciutkę pobolewał ale myśleę, że to po "przytulakach" :D ogólnie dalej zero zachcianek i czegokolwiek, za to leci ze mnie duuużo śluzu, ale to podobno normalne , odnośnie smarowania na rozstępy, to ja normalnie balsamem smaruję się raz/dwa razy w tygodniu a teraz codziennie się smarować przez 9 miesięcy, a ja taka leniwa jestem:/ celka---> pogody nie było zimno, przytulanki pod kołderką i proszę:) nie taki zły ten Twój urlop :D a czy to tylko trzeba brzuch i piersi smarować czy jak któraś napisała "od cycków po kolana" ? ja słyszałam, że zwykła oliwka dla dzieci jest najlepsza, dwie znajome znajomych tego używały i ani jednego rozstępu, dowiem się czego używały u mnie w rodzinie, jedno to była mustela, tylko, że to chyba drogi specyfik, a nie wiem czy skuteczny, dowiem się i dam znać, boska---> z tymi uwierającymi spodniami to ja też troszkę tak mam,ale to z powodu moich zaparć, ostatnio byłam w kibelku w poniedziałek, masakra :( julitek---> super że się randka udała i się pogodziliście :) mniejszabyc---> od jutra obie jedziemy nad morze, dokąd jedziesz i na ile? dzielna z mielna---> współczuje przykrości z pierwszą ciąża, oby teraz było inaczej, przez trzy miesiące nie widać a jak miną trzy miesiące to ryzyko poronienia chyba już jest niewielkie! dziewczyny, głowa do góry, chyba akurat powiększanie się biustu w ciąży jest najfajniejszą sprawą! zwłaszcza dla naszych mężczyzn ;) ja paznokcie maluję i będę malować, chyba nie należy dać się zwariować ! olabia-> współczuje z tym bólem głowy!podobno to też objaw, ale aż taki silny ! karcia! witaj :0 celka spodnie założysz po ciaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia, kasza nie uwierzyłabym, że w taki sposób zaszłyście w ciąże! nieźle, widać te dzieciaki są Wam pisane ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia22
tez mialam podejrzenie policystycznych jajników.. u mnie sprawa bardziej skomplikowana, od owego sexu dopiero jestem z chłopakiem ( on jest ze szwajcarii) a na poczatku czerwca dokładnie 8, jak jeszcze nic nie wskazywalo ze z nim bede uprawiałam sex z kolega ( w zabezpieczeniu i na pewno nie pekło) okres dostalam 14 czerwca. ale na usg wychodzi ze to maxymalnie 7 tydz. ale wg okresu wychodzi 9 ... i teraz jestem głupia... wiem to jest niemądre i nieodpowiedzialne ale jednak nie wiem co mam myslec.. dodam, że mam bardzo rozregulowany cykl. w kwietniu bralam duphason na uregulowanie cyklu, biorąc tabletki dostalam miesiaczke po 26dniach cyklu, ale juz nastepna z 3 tyg opoznieniem w dodatku trwala 2 tyg i bardzo malo lecialo.. nie wiem co mam myslec.. mam z tego powodu doła, a nie powinnam się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
lenkaś - a to co masz w stopce tak mialas na usg? nie bylo mowy o pecherzykach i zarodkach, tylko rozrzedzenie macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja wizyta ok , uslyszalam bijace seduszko:) mam wydruk na usg , 6 tydzien wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
Cześć ja byłam w czwartek u lekarza tj. 5 tc, lekarz powiedział ze dopiero pęcherzyk ciążowy, brak akcji serca, mam przyjsć za 2 tyg, mam nadzieję że będzie już ok. Nie mam mdłości tylko strasznie bolą mnie piersi. Trzymajcie sie mamuśki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia22
hej Ola :) ja jeszcze u siebie serduszka nie uslyszalam, ale bije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja dzisiaj byłam z N na jakimś westynie tak się tam objadłam:P jeżeli chodzi o zachodzenie w ciąze to wierze w to że zawsze można zajść chyba na to reguły już nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
kiwoszka - super. Ola 81- 5 tc ale liczysz to od zaplodnienia, czy od dnia miesiaczki? bo mnie to od dnia ostatniej miesiaczki strasznie myli , jak do zaplodnienia spokojnie z 2 tyg pozniej dochodzi. Ja w kazdym razie jestem ok miesiac od zaplodnienia i w pt mialam usg, moze czytalas, powiedzial, ze pecherzyk, ale bez struktur plodu jeszcze i okreslil jakos koniec 3 tyg, ale wlasnie od owulacji liczac. Ale biore luteine i dupaston na podtrzymanie i mam przyjsc za 2 tyg ( bo pecherzyk "troche sie lekarzowi nie podobal, majac niewyrazna strukture, moze to wczesnie, ale lepiej dac te hormony") no i teraz bede nerwowa az do nastepnej wizyty ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
liczę od dnia om bo tak oblicza sie wiek ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
No mnie lekarz napisal na opisie usg - trzon macicicy o prawidlowej strukturze z GS o śr. 0,56 mm co odpowiada 3 hbd. z pęchęrzykiem żółtkowym. Struktur płodu nie uwidoczniono. Czyli opisal ze 3 tc, a OM mialam 08.07, a usg 17.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje ,- ile trwaja Twoje cykle? Przedwczoraj lekarz ocenil dopiero 3 tydz?!? Ale 3ci skonczony? Ja absolutnie nie zamierzam byc madrzejsza od lekarza, ale za kilka dni mam pierwszą wizytę i liczę na jaki konkret. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
no taki mam opis, aczkolwiek mnie by wyglądalo, ze czwarty, cykle mam krótkie ok 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia22
ja nie wiem jak to u mnie, bo cykle mam bardzo nieregularne... moja miesiaczka trwala 2 tyg, zaczela się 14 czerwca, ale mój dzidzius ma 7 tyg wiec nie wiem jak to wszystko jest możliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to zgłupiałam. Om miałam niemal identycznie, jak Ty i po mojemu, licząc od om wychodzi mi koniec 6tc - przy cyklach 27-29;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
moze cos zawalil:( a Ty juz mialas usg, masz widoczny plód czy tylko pecherzyk? mnie wyszedl pecherzyk 56 mm 17,08 na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×