Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Olabia, duszo bratnia ;-) Też bałam się zagadać o tym z tych samych powodów, o których piszesz. Wiem, że wiele osób w ogóle nie przywiązuje do tego uwagi. Ja mam swoje spostrzeżenia i często dostrzagam zależność. Z kalkulatora wychodzi mi 13-15.04, więc na Byczka mała szansa... ech;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a może sie zasiedzą w brzuszkach:) Nie nastawiajmy się zle, moze to akurat nasze dzieci bedą pierwszymi baranami z którymi się dogadamy :)oby i tak musimy myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka, to wmówimy sobie i naszym maluchom,że mają bycze cechy, bo blisko im do tego znaku. Siła perswazji zrobi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wklejam małą zabawę:) to chinski kalendarz plci. Zasada 1 sprawdzacie lata nie skonczone tylko obecne czyli np ja rocznikiem mam 27 lat, ale skoncze dopiero 28 pazdziernika, wiec mam na ten moment 26 lat czyli sprawdzam miesiąc poczecia lipiec w wieku 26 lat. Druga wazna zasada, to fakt ze kalendarz chinski ma 28 dni i po tym dniu nastepuje juz nowy miesiąc, czyli jezeli ktoras pracowała nad potomstwem po 28 lipca to juz był sierpien. I tu również mam niespodziankę ponieważ pragnę synka, a wychodzi dziewuszka . Zobaczymy po usg w 5 miesiącu, ale będą jaja, jezeli nam sie sprawdzi :) http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=chi%C5%84ski%20kalendarz%20p%C5%82ci&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CEwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.plecdzieckaplanowanie.az.pl%2Fkalendarz_chinski_plec_dziecka.htm&ei=sFMuUNDyMsrTsgayz4HwDA&usg=AFQjCNFwodfC35KGtlvA0xFikSYopLBzFQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie odzywałam się przez kilka dni, bo bardzo źle się czułam. Dotknęły mnie wszystkie objawy jednocześnie... Chciałabym oficjalnie zaanonsować, że widziałam dzisiaj mojego niunia :) Byłam dziś na wizycie. Ciąża rozwija się prawidłowo, serduszko bije ;) Jest jeszcze malutki, ale już zdążyliśmy się poznać :) Pani doktor potwierdziła obliczenia mojej aplikacji- 7 tyg. 4 dni Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia, też tak myślę, że dziecku damy szansę i przyjdzie się dogadać:-) A Byk to dla mnie rewelacyjny znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa -- mamy serduszko! cieszę się i gratuluję.! Olabia - u mnie wychodzi córa;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to byk i oczywiście ma swoje akcje, ale jako człowiek do życia, przyjaciel, partner jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) A jak tam u Was, jak samopoczucie? Nadrobiłam ostatnie zaległości- straszenie dużo ciekawych tematów poruszyłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa ja aczej ok, chociaz dzis jak sobie sprzatałam, to nagle takie mdłości i zawroty ze szok. Ale ogólnie jest ok. Wolę jeszcze nie czuć się jak ciążówka bo jakoś sie nie użalam nad sobą:), a tylko jak sobie uświadomie że jestem błogosławiona to od razu jakos tak sie pieszczę nad sobą :) Nawet dziś wybieram sie na disco, ale raczej sobie posiedzieć. Dobrze, że sie nie pali teraz w lokalach. Mam zamiar normalnie funkcjonować do kiedy się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do astrologii to cvhyba roznie bywa. Moja ukochana babcia była spod znaku barana. Kobieta cudowna, ale stanowcza. Potrafila zjechac z gory na dol ale takze zmotywowac i wysluchac. Niesamowicie rodzinna (co tez sprawdza sie w przypadku mojego kuzyna i jego zony-oboje spod znaku barana). Z drugiej strony mam nadzieje ze bedzie u mnie jednak byk. Moj brat jest spod znaku byka, ja spod znaku panny. Tak samo moja mama panna i jej najlepsza przyjaciolka to byg. Dogadujemy sie swietnie, roznimy bardzo ale zawsze stoimy za soba murem. Dobrze ze zadna z was nie bedzie miala dziecka spod znaku blizniat, tak jak ja mam corke bo mowie wam to jest dopiero hardcore... Co do chinskiego klaendarza plci to mi sie sprawdzilo w 1 ciazy. Teraz nie wiem jak liczyc bo niby 26 lat bede miec 3 wrzesnia a poczelam malenstwo w lipcu/poiczatek sierpnia czy co? dalej liczyc 25? jak policze ze 25 to wychodzi ze dziewczynka, jak 26 to chlopak eeehhh.... Melwa!!!! gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem spod znaku blizniat, a z baranem ( kuzynka i chlopice ktorym sie zajmowalam to roznie bywalo:) Kuzynka jest stanowcza i mila jak jest po jej mysli, a chlopiec baran, to grzczny, madry, inteligentny, ale jak wpadal w szal to rzucal czym popadnie :) Byk natomiast, to moj tesc ( musze go ustawiac wiecznie, bo podskakuje :P) i moja byla przyjaciolka. Co am byc to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kalendarz nie sprawdził się a liczyłam na córcię - w 5 mieś na usg lekarz rozwiał moje wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko rozglądam się za jedzeniem. Tak więc czuję się świetnie:-D Wizytę mam za tydzień i pragnę usłyszeć jakiegoś optymistycznego pewniaka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia czyli jest szansa ze bede miala synka mimo iż w kalendarzu wyskakuje córa? fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza wg kalendarza powinnas liczyc ze poczelas dziecko w sierpniu w wieku jeszcze 25 lat, poniewaz dopiero we wrzesniu bedzie 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tak wlasnie myslalam, czyli wychodzi ze jednak chlopiec. W sumie to i tak sie okaze na usg bo tego nie mozna traktowac powaznie (chociaz pewnie cos w tym jest skoro w dawnych czasach sie tego trzymali i ma to jakies prawdopodobienstwo ziszczenia sie w rzeczywistosci). Ot taka pewnie czysta statystyka, na zasadzie wiekszosci... No ale wszystkie poki co wiemy ze na 50% bedzie chlopak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
hej dziewczyny, Fufa mnie tu zaprosiła, żeby było mi raźniej... dziś usg, 3 tc i właśnie mam brac luteine i duphoston, ponoć na wszelki wypadek, bo doktor mowi, ze pęcherzyk narazie nie ujawnił na usg struktur płodu, mam przyjść za 2 tyg, bardzo bym chciała, żeby było OK... może to za wcześnie, może coś będzie nie tak, ale coż, pozostaje czekac i brać co zapisał, witam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje - spokojnie , ja w poprzedniej ciazy miałam usg w 5 tyg i nie było eha zarodka - kazał przyjśc za 2 tyg w 7 było pięknie widać serduszko - głowa do góry tak jest często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
dzięki Asia, od razu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Mnie się nawet wydaje ze to chyba 4 tc skoro ostania miesiączke mialam 8 lipca, a cykle mam krótkie takie 25 dniowe, no ale cóz, nie znam sie na tym przeciez, a dokladnych dat współżycia nie pamietam hehe, ale skoro mówicie, e i w 7 dopiero zaczyna być widac... w sumie jednej kumpeli dopiero w 11 tc lekarz potwierdził na bank. mam nadz, ze jakby co to te hormony pomogą ech trzeba myslec pozytywnie a trudno się nie stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Dzięki za zaproszenie Fufa;) bedziemy na biezaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według tego kalendarza mam mieć córkę, ale jednak liczę na to, że się myli.... Chociaż jak to mówią, najważniejsze żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba zwariuje:) dziewczyny no ja pękne zupa kalafiorowa na przemian z nutella ale tak się najadłam że ledwo żyje;p a wieczorem ide z N na randke heheh zaprosił mnie smsem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziewczyny rozpisałyście :) ja też już wcześniej myślałam o znaku zodiaku, faceci barany masakra! co za charaktery ! znałam bardzo dobrze dwóch baranów, bardzo ciężki charakter! albo po prostu ja się ie dogaduje z baranami :D dziewczynę znałam jedną,lubiłyśmy się, ale nie znałyśmy się zbyt długo, zresztą była z końcówki marca, a to pewnie też coś innego niż kwiecień ! z kalendarza chińskiego wychodzi mi chłopiec, będzie dobrze boja ciągle nie wiem co chce, raz chłopca, raz dziewczynkę :) mel-wa! tak się cieszę i gratuluję! to musiało być wspaniałe zobaczyć, usłyszeć serduszko, pewnie bezcenne ! ja od wczoraj też jestem głodna ciągle, ale tylko loda zjadłam jak na razie z dziwnych rzeczy :D chybazwariuje, witaj! a może to za wcześnie i dlatego jeszcze nic nie widać? dziewczyny przekonuję się do wyjazdu nad morze, skoro nic mi nie dolega? jeszcze jutro najpóźniej zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenkas, z daty Twojej om masz wieksze szanse na nie-barana od wiekszosci z nas... Jasne, jedz. I pogoda ma byc lepsza. Sama rozwazylabym wyjazd, ale wypstrykałam się z urlopu: zostało mi kilka dni, a trzeba mieć coś w zanadrzu. A jak zostanie to będzie jak znalazł na wydłużenie czasu z maluszkim po macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×