Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

aa to nie masz co sie martwic :) jestem pewna, że bedziesz sie bardzo dobrze bawic :) ja niestety jade na wesele kuzynki mojego faceta - widziałam ją raz.... także jakiegoś super kontaktu nie mam, zreszta tam cała rodzina mało co znam, może zamieniłam z nimi 2 słowa także niezbyt mam ochote tam jechac, bo nawet nie bede miała z kim pogadac na luzie, jednak jak sie nikogo nie zna czuje sie takie skrempowanie... A co do wymiany fotek to jestem zaa :) z tym, że nie mam aktualnych zdjec, raczej takie z przed roku :) ale raczej sie duzo nie zmieniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy również :) Tak sie właśnie zastanawiam - skoro mam jechac do tej Bułgarii to chyba powinnam jak cuś chodzic w stroju 1 czesciowym albo tankini, prawda? żeby nie opalac brzuchola... tak przeglądam strony ze strojami a nic ciekawego nie widze, albo jestem zbyt wybredna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może pomyślimy gdzie zamieszczać nasze fotki tak abyśmy mogły sobie oglądać ale tylko my , co Wy na to ? będziemy sobie potem ogladały brzuszki :) jakies wspólne konto z hasłem przez nas znanym - dajcie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno czesciowe też są super ja strasznie nie lubie kupować kostiumów...wrrr żaden mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie fajny pomysł :) tylko musiałybyśmy założyc chyba jakieś swoje prywatne forum na hasło, albo wspólnego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo to żeście mi dały lekturę do poczytania, ale doczytałam :) U mnie w rodzinie już wszyscy wiedzą że jestem w ciąży, znajomi też się dowiadują, moja mama twierdzi że nie ma czego ukrywać i zaraz wszystkim wygadała że będzie znowu babcią :). Najlepsze jest to że moja przyjaciółka zaszła w tym samym czasie jak ja więc będziemy dwie jeździły wózkami z naszymi pociechami. Ona ma termin wyliczony już przez lekarza na 3 kwietnia ja z moich obliczeń mam na 1 kwietnia. 8 września idziemy na wesele do mojej koleżanki, nawet się cieszę ale mam dodatkową funkcję światkowej i trochę się tym stresuję, że ja w ciąży i jeszcze świadkowa, muszę poszukać jakieś sukienki i tak zwlekam z tym bo może mi się trochę przytyć i nie zmieszczę się w sukienkę. A w 2 ciąży to wszystko szybciej idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na meila wysłalam Ci nasze zdj:) no wspolny email fajna sprawa:) mniejsza być no ja też we wrześniu mam te wesela i zwlekam tyle z sukienka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc - ale fajnie Ci sie trafiło z kolezanka :) tez zawsze chciałam miec przy sobie kogos z kim mogłabym spedzac czas wspolnie w ciazy, porównywac wszystko, a pozniej chodzic wspolnie na spacerki :) ale cóz.. moja kumpela sama mowi, ze chciałaby byc tez w ciazy, ale niestety faceta ma za granica, wiec musi troszke poczekac :) Asiu - Jesli chodzi o maila to może załuż Nasz wspólny :) każda z Nas niech napisze maila w stopce i każdej wysłałabyś z tego maila hasło :) żeby nie trafiło w niepowołane rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu ja przez tą ciaze to same byki robie :P mózg mi nie pracuje :P mialo byc - załóż! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wspólny e-mail super pomysł ale ja też nie wiem jak się taki zakłada :):):) co do zdjęć postaram się w domu coś wyszukać, teraz jestem w pracy i nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te majątki to niech sobie wezmą i w buty wsadzą to wyższe będą:) jazda bez trzymanki zacznie się jak się dzieci urodzą... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam południowo, w UK pada (co za niespodzianka prawda?) ŁŁŁoooo rany u mnie juz sie nieprzespane nocki zaczely tzn teraz musze wstawac w nocy i sikac co raz, potem sie to troche uspokoi, ale zacznie znowu w okolicach 25 tyg, po 30 tyg z kolei sie nie spi bo dziecko potrafi tak sie wiercic ze spac sie nie da. No wiec moje drogie dokladajac do tego fakt ze moja corka dalej lubi wstac w nocy i przylezc do nas ( a ma 3 lata i 2 miesiace)+ ciaza to nie spie juz porzadnie od 4 lat, a tu teraz powtorka z rozrywki:-D Lenkas no zmieni sie wszystko. Powiem ci ze mnie tez to przeraza, kilka razy nawet przemknelo mi przez mysl ze po cholera ja sie znowu w to pcham, mloda odchowana, fajny dzieciak, poza tym ze lubi przylezc do nas ok 5 rano to problemow z nia nie ma. Ale mimo wszystko dzieciak to radosc niesamowita Julitek nie rozumiem dlaczego mialabys rezygnowac z biegania? jesli do tej pory robilas to regularnie, ciaza nie jest zagrozona, lekarz nie widzi przeciwskazan to 15 min dziennie co jakis czas, powolutku nie zaszkodzi. Za granica maja wlasnie takie kryteria. Powiem ci wiecej, mam kolezanke w Stanach, ma 4 letnia corke i zaszla niedawno w ciaze. kolezanka miala olbrzymia nadwage (ze 130kg lekko wazyla). Zaczela biegac, poszla na diete. Schudla do 90, zaszla w ciaze. Biega dalej a jest w 17 tyg, problemow nie ma a przytyla raptem kilogram! Jest przeszczesliwa, aktywna i swietnie sie czuje. Co do bratowej, to wiem ze jest ci przykro, szczegolnie teraz kiedy emocje sa takie. Ale mysle ze bratowa specjalnie stara sie wykorzystac fakt ze jestes teraz slabsza emocjonalnie i chce ci dopiec. Nie zwracaj uwagi i ciesz sie malenstwem. Wiem, ciezko ale w koncu jestes mama, masz dbac tylko o siebie i dziecko, o swoja mala rodzine a to co mysla inni miec gleboko w powazaniu... Dzielna z mielna przede wszystkim podstawa to: odstawic palenie, picie jesli pijesz/palisz. jesli bierzesz leki powiadomic lekarza i upewnic sie czy mozesz brac je nadal. Brac kwas foliowy. Zobaczyc lekarza ginekologa ok 8 -10 tyg ciazy. Jesli nie ma przeciwskazan zalisac sie na zajecia najlepiej areobik, joga dla ciezarnych. Ja mam policystyczne jajniki, w zwiazku z tym, w teorii mama male szanse na ciaze, bo bardzo rzadko mam owulacje. Jak pisalam wczesniej moja pierwsza ciaza to wpadka:-D a druga efekt staran i udalo sie w 6 cyklu (z tym ze ja potrafilam miec okres co np 2 tygodnie). Co do coca-coli to moja maz duzo trul mi na ten temat w 1 ciazy (moj maz ze wzgledu na wyksztalcenie troche sie na tym zna wiec niekiedy jego teksty na ten temat podchodzily pod 'zboczenie zawodowe'). Lepiej unikac, aczkolwiek faktemj jest ze rozgazowana cola to swietna pomoc w mdlosciach i wymiotach (ale rozgazowana!). Pamietam jak cala ciaze udalo mi sie unikac coli (tzn na poczatku ppilam troche fanty na mdlosci) ale pod sam koniec jakos w 37 tyg mialam taka chcice, poszlam na spacer z kolezanka (taka sciema) wparowalam do sklepu kupilam puszke i mmmmm....taka dobra byla:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze rok temu jak mieszkała moja przyjaciółka koło mnie to też snułyśmy plany o tym, że tak by było super razem spacerować z wózkami, ale teraz się wyprowadziła, zresztą u niej widoków na dzidzię nie ma, mimo, że by też bardzo chciała, moje szwagierki urodziły w tym roku, zresztą w ogóle ani z rodziny ani znajome nie będą w tym samym czasie w ciąży co ja ...szkoda będę z Wami wirtualnie na spacery wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idac dalej, Julitko sukienka super! kupuj i baw sie dobrze Co do wymiany zdjec, moze utworzymy swojego wlasnego bloda zablokowanego haslem ktore znac bedziemy tylko my? Ja tak mam z czerwcorkami 2009 dziewczyny do tej pory wrzycaja swoje zdjecia. Poszczegolny post nalezy do danej dziewczyny. Inna opcja wspolna skrzynka e mail. Nie wiem moge sprobowac nam zalozyc np na gmailu, jak juz bede miec adres to go tutaj podam, wtedy kazda z was bedzie musiala wyslac maila na tego maila z info o sobie (jakies sposob na identyfikacje trzeba wymyslec) i wtedy ja odesle e mail z haslem do wspolnej skrzynki. Chociaz szczerze mowiac wolalabym aby ktos inny sie tym zajal bo ja mam juz za duzo kompa (pracuje z kompa, studiuje z kompa masakra...) Boska lepiej zaslon brzuszek, niekoniecznie od razu kupuj nowy stroj, zawsze mozesz narzucic koszulke na bikini albo tunike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×