Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

może faktycznie przenoszę :) a Ty Celka byłaś już na urlopie? dziewczyny mam bardzo istotne pytanie, od kiedy trzeba zacząć smarować się specyfikami przeciw rozstępom? kiedy to dziadostwo ma szansę się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś, jeżeli chodzi o specyfiki przeciw rozstępom, to juz powinnyśmy, chodzi o to, aby przyzwyczaic skórę do pracy.W momencie kiedy brzuszek zacznie rosnąć, moze byc za pozno, bo skora juz bedzie napięta i sucha, co grozi przy mocnym masarzu-naruszeniem jej włókien. Ja wiem ze juz powinnam zaczac zapobiegac, ale leń jest silniejszy. Powinnyśmy codziennie siadac np przed tv i masowac brzucha jakimis oleistymi substancjami. Moze umówimy sie wspolnie np od poniedzialku :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenkas, pol lipca spedzilam na urlopie, nad jeziorem. Z tym, ze ciagle padalo i bylo chlodno. Zero opalenie się. Za to koncowka urlopu okazała się owocna i... jestem tu z wami!:-D Co do pielegnacji brzuszka: tez nie chce mi sie. Ale ja z tych wiekszych jestem i wlasnie brzuch mam najbardziej rozlazły. Ale taka moja uroda, bo nawet jak chudne to brzuch mam nieproporcjonalnie duzy. I tak jakos odechciewa się dbać, bo nigdy dobrze nie będzie. Juz sama oliwka jest polecana, a ja po kapieli uwielbiam się nią natłuszczać, więc na razie tyle będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka to rzeczywiscie mieliscie bardzo owocny urlop:-D Co do specifikow na rozstepy to zapomnialam siewczoraj pochwalic ze zakupilam sobie krem na brzuszek i biust palmersa dla ciezarnych. Jako ze byla oferta buy 1 get 2 half price to nie jest zle, mysle ze na miesiac starczy potem najwyzej bede przeplacac w PL (albo ktos mi przywiezie). Uzywalam tego specyfiku w ostatniej ciazy, w okresie dojrzewania zrobilo mei sie kilka rozstepow, ale w ciazy doslownie 2 malutkie na boczkach. Gorzej bylo po bo nagle w 7 tyg schudlam wszystko to co przytylam w ciazy (ok 20kg). I na bokach zrobily mi sie takie dosc duze rozstepy (ale tez ze 2 z prawej i 3 z lewej z czego jeden 3cm dlugi;-/). Wiec nie polecam dziewczyny szybkiego chudniecia (ani tycia!). O dziwo piersi, po ciazy jak i 9 miesiacach karmienia sa w niezlym stanie, zobaczymy co bedzie teraz. Zatem uwazam za otwarty nasz klub smarujacych sie brzuchow, ja bede uzywac raz dziennie tego palmersa a drugi raz no balsamu dla dzieci (a moze macie inna szugestie? mial ktos stycznosc z balsamami dla ciezarnychw rossmanie bo ostatnio widzialam ze maja tego duzo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno bardzo dobry jest krem na rozstepy z ziaji. Ja narazie mam zamiar stosowac oleju kokosowego, jest troszke lepszy niz oliwka, bo wchlania sie i nie zatłuszcza ubran, pozatym uwazam ze powinnysmy porzadnie smarowac uda i pupy masarzerkami. Własnie czytalam forum mam- majowek i najbardziej narzekaly na straszny celulit na udziochach. Moze warto wziąśc sie za siebie i dzialac powinnysmy codziennie poswiecic chociaz 15 min a efekty mogą byc rewelacyjne. Taki drobiazg a moze uratuje nasze ciala. Czy to nie wystarczająco mobilizujący argument? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka28 bardzo Ci dziękujemy. Również życzymy Wam wszystkiego co najlepsze :) P.S. straszny błąd zrobiłam :( wstydze sie;) masażerkami Ż Ż Ż miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Preparaty do smarowania dla kobiet w ciązy tj. balsamy, kremy na cellulit i rozstepy można stosowac od 4 miesiąca... Jak narazie najlepiej kremami dla dzieci czy oliwką :) Powiedzcie mi, czy odczuwacie ubierając spodnie, że brzuszek jest wiekszy czy nie? Bo ja dzis ubrałam spodnie xs, które i tak były na mnie ciutke duże (wisiały mi na tyłku) i w pozycji siedzacej musiałam odpinac guzik, bo mnie cisneły... hmm tak szybko? jak w takim tempie bede rosła :P to za miesiac bede musiała chodzic w ciazowych spodniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki widzę że nie próżnujecie miałam znowu co czytać. Jeżeli chodzi o znak zodiaku baran to ja na ten znak nie narzekam, moja siostra jej 2 dzieci i mój syn są spod tego znaku i są wspaniali bardzo uczuciowi, rodzinni i wogóle wszytstko oki. Moje drugie dziecko też się zapowiada że będzie baran i cieszę się. Co do kalendarza chińskiego pewnie że sprawdzałam, marzę o córce i z mężem staraliśmy się w te m-ce i przed owulacją żeby wyszła dziewczynka, czas pokaże czy nam się udało :):). W pierwszej ciąży stosowałam krem z vichy przeciw rozstępom i byłam bardzo zadowolona ani jednego rozstępu na brzuchu, za to na udzie z lewej strony trochę wyszło bo tam jakoś nie specjalnie smarowałam, teraz będę się smarowała od cycek do prawie kolan żeby nic nie wyszło. Moja siostra też smarowała sie jakimiś balsamami mimo to dostała bardzo dużo rozstępów, to zależy od skóry. U mnie zapowiada się słoneczny dzień, jutro planujemy jechać nad morze bo ma być piękna pogoda, muszę sobie kupić pas na brzuch żeby go nie opalać. Miłego dnia i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny N zaprosil mnie wczoraj do włoskiej restauracji na pyszne jedzonko i potem na dlugaśny spacer że w domu byliśmy po 24:P mam już trochę mniejszą złość naniego ale mam... u nas dzisiaj też będzie super pogoda więc wybiore się do koleżanek na plotki dawno tego nie robiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mniejszabyc - miłego pobytu nad morzem :) Też marze o dziewczynce ;) z kalendarza niby wychodzi dziewczynka :) ale czy to sie sprawdza? pozostaje wierzyc :) julitek - ciesze sie, że Twoj N zabrał Cie na romantic randke :) widac, zaczyna rozumiec, że robi źle wyjezdzając, ale myśle, że 2 miesiące szybko przelecą, a Ty bedziesz miała wiecej czasu aby poplotkowac z koleżankami i z nami :D A jak N wróci - oj jaka bedzie wtedy radośc i jakie przywitanie mrrr :) Asiu - ojeja pracusiasz w weekendy? akurat kiedy robi sie ładna pogoda... oj przykro mi, byle Ci te dni w pracy miło i szybko upłyneły :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze będzie to że jak wróci to już powinnam mieć małą piłeczke:) haha wczoraj jadłam w tej restauracji jak głupia wzieliśmy sobie pizze z tabasko N ledwo dawał rade a ja nic rozumiecie nic mnie nie ruszyło wrecz się zajadałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też swędzą i zaczynaja pobolewać... i te żyły się pojawiły dobra idę troszkę mieszkanko ogarnąć bo tesciow ma wpasć pewnie przywiezie mi nowe newsy od szfagierki :D może być ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to potem czekamy na relacje :D milego dnia! ja też sie zbieram - jeszcze leniuchuje w łóżku, ale pora wstac, wkońcu słoneczko za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- w którym tygodniu tak statystycznie widać już sterczący brzuch? wiem że u każdej kobiety jest inaczej, ale jakby tak uśrednić to jak długo można udawać że się brzucha nie ma? ja na razie nie chce nikomu mówić że jestem w ciąży, tylko mąż wie. pierwszą ciąże poroniłam i pamiętam że moment w któym trzeab poinformować wszystkich o tym co się stało to prawdziwy dramat.. nie ma słó aby opisać jak strasznie się wtedy człowiek czuje. chce potrzymać w tajenicy fakt że jestem w ciąży jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, że gdzies od 4 miesiaca zaczyna lekko widac, choc powiem Ci, że obserwuje siebie teraz i moge obiektywnie powiedziec, że już mam troche wiekszy niz mialam... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się wydaje że taki jakby pełniejsze mam brzuch, zwłaszcza na dole... a biust... oj, ta część ciała to powiększyła mi się baardzo, jesli w dalszym ciagu tak będą mi się piersi powiększały to się załamię. ja i bez ciąży mam naprawdę duży biust, już nie chcę większego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie lekko powiekszyły piersi, ale nie tak dramatycznie, jeszcze w swoje dotychczasowe biustonosze sie mieszcze :) jedynie jeden mi nie pasuje :) A jeśli chodzi o brzuszek to mam nadzieje, że tak szybko nie bedzie rósł, bo chciałabym do końca września - poki to jesio jest ciepło, móc chodzic w swoich ciuszkach, bo na te kilka dni ciepłych nie opłaca mi sie kupowac wiekszych ciuszków... a po spodniach widze, że bedzie ciezko - juz mnie cisną w brzuchu, takze musze niekiedy odpinac guziki... choc czytalam na innym forum, że to raczej wzdecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze znowu cierpie na bezsennosci masakra. Co 2 godz chce mi sie siku, jak wstane to juz potem nie moge zasnac gggrrrrr Dzielna z mielna ja tez mam stosunkowo duzy biust do swojej figury (70 DD/65E) i normalnie wpadam w panike juz do jakiego stanu dojde;-/ Jesli chodzi o brzuszki i ich ujawnianie sie to tak jak juz pisalam u mnie widac bylo ciaze w 27 tyg dopiero, wczesniej bylam plaska do ok 18 tyg potem jakos sie tak zapelnilam lekko. Co wiecej do ok 22 tyg bylam w stanie wciagnac brzuch:-D Statystycznie patrzac po naszych pacjentkach w dawnej pracy to ciaza zaczynala byc widoczna w okolicach 16 tyg-20 tyg (u szczuplych kobiet, taka pilka). U wiekszych wygladalo tak ze brzuszki byly bardziej 'nalane'. Teraz po sobie przewiduje ze mnie wywali jakos w 16 tyg bo zaczynam z 3kg wiecej niz ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że u mnie szybko będzie widać brzuch:( ja mam sporo nadwagi, z 10 kg, a u puszystych kobiet podobno ciążę szybciej widać, ktoś wyżej napisał że ma duży biust w rozmiarz dd- e.... ja mam f, cniektóre modele staników powinnam nawet nosić ff:( więc sobie wyobraźcie jak ja musze wygladac i jak bede wygladala za kilka miesiecy... słonica jak nic no i kolejna obserwacja- odkąd jestem w ciąży to przetłuszczają mi się włosy, nigdy nie słyszałam o takim objawie ale to musi być wina ciąży bo nie zmieniłam ani diety, ani szamponu a zdecydowanie zmieniła się kondycja moich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mino, iz naleze raczej do szczuplych, choc chuda nie jestem... ale nosze ubrania rozmiaru xs/s to sie obawiam, ze jednak duzo przytyje - mam do tego tendencje... a skoro juz mam lekko brzuchol to ciekawa jestem jak bede wygladac za miesiac, dwa ;p a co do wlosów - to fakt tez mi sie szybciej przetluczaja i mam lupiez ;/ i oczywiscie te niedoskonalosci na twarzy ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie na temat malowania paznokci w naszym stanie? ja czytałam rózne opinie i juz sama nie wiem, ale jednak maluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dopiero wróciłam do przytomnych , od rana miałam tak masakryczny, destrukcyjny ból głowy że dramat, aż wymiotowałam i pole widzenia mi sie zmniejszyło, normalnie patrząc w bok widzialam czarną przestrzeń. Juz myslałam, ze do szpitala pojade, ale zjadłam ibuprom a nawet dwa (wiem że to zabronione, ale musiałam sie ratowac bo na oczy nie widzialam) Zastanawiam sie czy to nie po tym Duphastonie. Wspomnę o tym lekarzowi. Mam straszną ochotę na spagetti, tylko szkoda,że sama musze sobie ugotować, no ale cóż,zaraz biore sie do pracy :) Boska , ja maluje pazurki, nawet teraz mam czarne i długie i bede malować do porodu :) A czemuż to nie wolno ich malować? nie słyszałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×