Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

Gość ANIKA665
Amanda pozbieraj sie i od dzis zaczynamy razem ;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) moge sie dolaczyc? Napisze troche o sobie, Jakis czas temu zrobilam sobie glodowke, planowalam 10 dni, jednak zrobilam 7, w ogole nie odczuwalam poznije glodu i moglabym ja z powodzeniem ciagnac dalej, ale bylam kilka dni przed weselem i chcialam prawidlowo z niej wyjsc, zeby oszczedzic sobie niepotrzebnych problemow. i udalo sie! wciaz jestem pod wrazeniem :) bo schudlam w tym czasie przez te 7 dni 5 kg (64-59) i od tamtego momentu przyznaje, ze nie jestem na zadnej drastycznej diecie, jem nawet sporo i co gorsza na wieczor, a NIC nie przytylam :) wciaz utrzymuje 59 :) polecam Wam strone glodowka.pl - rewelacja. Glodowka to nie tylko odchudzanie, ale szereg dobrych rzeczy, ktore mozemy sobie zafundowac, a odchudzanie to tak naprawde efekt uboczny :) takze badzmy zdrowsze :) pierwsze 3 dni byly najciezsze, reszta spoko :) ja teraz planuje krotko, 4 dni, chce sie oczyscic, zwalczyc infekcje i lepiej sie poczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
Noemi.Mozil witam nowa kolezanke :) milo mi ze jest nas tu co raz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
temka_85 ja doi dzis zaczelam warzywno owocwoa diete planuje ok 10 dni potem gloduwka mam nadzije ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
ewelax glodowac sie to pewnie ze 20 dni ake watpie czy tyle wytrzymasz proponuje diete warzywno owocowa jak tu kolezanki juz przeszly jak schudniesz wieksza polowe zaczac gloduwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anika;) Jak się spotkamy za pół roku na jakimś forum dla anorektyczek, to będzie znaczyło, że głodówka rzeczywiście daje spektakularne efekty :) ;) One tam mają naprawdę szalone pomysły typu jedzenie waty, bo w żadnej tabeli kalorycznej waty nie ma, więc nie ma kalorii. Jak się zastanowić, to niejedzenie przez chwilę wydaje się przy tym megarozsądne:) a poważnie, trzymam kciuki za nas wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) Anika, ja dzisiaj postaram sie byc na samej glodowce, jutro moze zjem jakies warzywko-zobaczymy. sama nie wiem bo dziwnie pisza na necie, orientujesz sie czy podczas diety owo-warzy mozna jesc z torebki barszcz bialy/czerwony/zupe brokulowa itp?:) czesc wszysytkim nowym dziewczynom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
haj amanda ja dzis zaczelam najpierw spokojnie od warzywno owocowej na gloduwke jeszcze nie jestem gotowa ale mam nadzieje ze za 10 dni bede a co do zup w proszuku dokladnie to niewiem ale wydaje mi sie ze nie bo zupy w proszku zawieraja cukry a tego na tej diecie powinno sie calkowicie wystrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Noemi.Mozil mam nadzieje ze sie nie spodkamy na forum dla anorektyczek bo do takiego stanu mi bardzo daleko ;d;d; ja tylko chce wygladac dobrze dop mojego wzrostu bylam na diecie 1000 kcal tez jest super kazdemu polecam bo przynosi super efekty ale mi zalerzy na oduczeniu sie od nowego uzalezniniajakim sa slodycze (po rzuceniu palenia nowy nalug ) i przy tym starceniu na wadze a ta gloduwka jest lecznicza pomaga w wielu schorzeniach roznych niestrawnosciach itp poczytalam troche i wiem co robie :):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny:) Jak Wam idzie? Mi doszedł ból głowy, no ale może dzięki temu zacznę mniej palić. Ogólnie jestem ciągle śpiąca, ale myślę że po 3 dniu ten stan się zmieni. Nie jestem jakoś dramatycznie głodna, ale też nie mogę powiedzieć, żebym nie pomyślała dziś o wizycie w jakimś ciekawym resto. Jutro rano się zważę, zobaczymy czy mój organizm tak samo nie chce być w rozmiarze 42 jak ja:) Nie wiem, czy jakoś mi się smak zmieni, jak piszecie, że słodycze etc. Jestem wegetarianką od 11 lat, nie lubię słodkiego, więc nie wiem co by się miało zmienić. Może moja miłość do serków pleśniowych, oliwek, papryczek w occie i tego typu wynalazków:) Z drugiej strony myślę, że może zawiniłam też jackiem danielsem i żywcem w dość sporych ilościach:) No ok, tyle ode mnie. Trzymam kciuki za wielkie sukcesy i malutkie porażki. Pozdrawiam cieplutko A i mam pytanie- do niejedzących, nie dietujących- robicie jakieś ćwiczenia? Szczerze powiem, że nie mam najmniejszej ochoty teraz patrzeć na swój steper. Zwykle sobie na nim chodziłam, oglądając dr. House'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Amanda wes sie w garsc tak to nie ujedziemy ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Noemi.Mozil ogulnie rzecz biarac ja tancze zube w domu przed tv co drugi dzien wiecej niemam sily ani czasu no i rowerkem stacjonarmym jak ochota mnie najdzie ale zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ja sie trzymam puki co mam ochote sie zwarzyc ale troche sie boje ze jak nie bedzie dobrych efektuw to znuw jakas wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie waz sie, moja rada;) zwaz sie jutro wieczorem;) doszlam do wniosku ze jednak nie dam rady przerzucic sie, kiedys to bylo zupelnie co innego, odmowilam sobie i to wszystko a teraz, z chlopakiem jestem ponad 3 lata i mi dzisiaj mowi MASZ OKRES, ZJEDZ SOBIE CZEKOLADE, NIE ODMAWIAJ. postanowilam ze przez najblizsze 3 dni ograniczam kalorie do 500 a pozniej jednak da dietka lub glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, czy ktoś w temacie "głodówka 10 dni" oprócz mnie jest jeszcze na faktycznej głodówce? :) Przydałoby mi się jakieś małe wsparcie, te bóle głowy są coraz gorsze. Jutro dzień trzeci, podobno najgorszy;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Noemi.Mozil no jest tu jedna kolezanka ale na urlopiku z tego co sie orietuje niestety jeszcze nie doszlam do tego etapu gloduwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, no trudno. Ponarzekam sobie na bolącą główkę zatem do lustra. Raneczkiem się zważę i zamelduję o ewentualnym progresie. Może ktoś się dołączy:) Pchły na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Amanda rozumiem cie calkowiecie w czasie okresu czekolada musi byc hehe ale ja teraz jestem po wiec zdarze zrobic sobie gloduwke pierwszy dzien warzywno owocowej minol zasnac niemoge :(:(z glodu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Noemi.Mozil a optanko mam jak sie rpzygotowywalas do gloduwki>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, 89,7 dziś rano. Czyli 3,3 kg w 3 dni. Wątpię żeby tak to szybko szło w dalszym ciągu. Bóle głowy są nie do zniesienia. Spałam tylko 2 godziny dziś, z bólu obudziłam się w nocy,a w końcu zwymiotowałam. Także nie jestem dziś w najlepszym nastroju:) Co do przygotowań- lekko ograniczyłam jedzenie, w zasadzie przez kilka dni nie jadłam niczego z tłuszczem (serek, makaron etc) no i wiadomo-zero alkoholu, słodyczy i tak nie jem. Potem napakowałam się xenną i zaczęłam głodówkę. W związku z tym dzikim bólem nie jestem w stanie powiedzieć, czy mi słabo, czy chce mi się jeść, czy coś się dzieje, bo jestem absolutnie skoncentrowana na tym, że nie mogę mrugać. Mam nadzieję, że to jakoś przejdzie za chwilę, bo naprawdę jest masakra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
neomi mozil nie pocieszylas mnie co do tego bolu glowy to go nie znosze dam rade ale sprobowac trzeba co mam do starcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna debilka założyła durny temat- a stado krów to powiela.. nie oddzisiaj wiadomo ze głodówka nie odchudza-a tym bardziej nie spala tłuszczu!!!!1 tylko potem nie zakładajcie tematów "przytyłam 20 kg zmarnowałam sobie życie" żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz, Anika;) Nie ma za to innych jak na razie skutków (oprócz kilogramów). Mam jednak dużą nadwagę, no i odstawiłam niedawno leki, które mnie rozpuchły, więc pewnie duża utrata jest stąd. Wzięłam ibuprom niebieski i jest w miarę do zniesienia. Zaczął jednak działać dopiero po 1,5 h. Plus jest taki, że przy takim bólu głowy jeść się nie chce. Minus, że żyć też się nie chce:):) Coś za coś. Jedziemy do przodu z koksem. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas glodowki podobno nie mozna niczego zazywac doustnie, nawet tabletek na bol. ja dzisiaj tak jak mowilam - 500 kalorii, jutro-zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczekaa- wątpię, żebym od tych tabletek wybuchła:) Szczególnie, że to jednorazowa historia. Biorę jeszcze inne, z tym że długofalowo, nie mogę ich odstawić, ale wydaje mi się, że nic wielkiego nie powinno się stać:) 500 kalorii- a co jesz w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczeta, mam chwilke zeby napisac, podroz samoloten na glodowce jest masakryczna myslalam ze zemdleje ;) co do bolow glowy to ja zadnych nie mialam znaczy chyba raz w ciagu tych 9 dni glodowania rozbolala mnie glowa ale dalo sie przeczyc:) Noemi.Mozil jesli bierzesz leki to glodowka zdecydowanie nie jest wskazana dla ciebie, moze stad te bole glowy nie wolno zazywac zadnych lekow na pusty zolodek, mozesz sobie zrobic krzywde dziewczyno!!! polecilabym ci diete owocowo warzywna dr Dadrowskiej ja na niej w 10 dni schudlam 5 kg mysle ze to dobry wynik. Anika i Amanda trzymam za was kciuki ja to juz nawet nie odczuwam glodu wiec sie ciesze i chyba dam rade do konca ;) odezwe sie w niedziele jak wroce do IE :) TRZYMAJCIE SIE KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Flexi:) Pytałam lekarza, czy mogę brać te leki podczas głodówki, powiedział że nie ma przeciwwskazań, o ile nie będę mieć jakichś dramatów ze strony brzuszka typu kłucie, bóle itd:) Ogólnie on nie jest fanem głodówki, powiedział że dobrze byłoby brać jakieś suple witaminowe na to (oprócz witamin rozpuszczalnych w tłuszczach). Więc nie wiem jak do końca jest z tym przyjmowaniem doustnie czegokolwiek oprócz wody z cytryną. Ból głowy już prawie zniknął, ale był naprawdę koszmarny. Z drugiej strony mam często migreny na które nic nie pomaga, więc to niekoniecznie musi być efekt niejedzenia. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlam nalesniki z tzatzykami, sniadanio-obiado. jutro mysle zjesc jedynie spaghetti bez miesa mielonego- przystepna porcje. a Tobie jak idzie dieta owocowo-warzywna? co jadasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×