Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

olka fasolka ja jestem na diecie 1000kcal iod 19 lipca wiec naprawde duzo schdlam ale dokladam sobie c=wiczenia taniec zumba jazda rowerkiem czy tez skakanie na trampolinie wiec dodatkwow spalam nie wspomne ze uwielbiam jezdzic na rowerze i moge nawet caly dzuien jezdzic chociaz w irl ciezko sie jezdzi bo wieczne gurki u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essenessen
Hej poradzcie mi coś proszę. Nie jadłam chipsów od 5 lat a dzisiaj naszła mnie straszna ochota. Znacie jakieś dobre chipsy?? Bo wybór duży smakow, a ja sie nie znam... Jakie kupić, by zjeść a nie wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam i chodze na basen, do tego masuje sie codzinnie szczotka antycellulitowa, mam nadzieje ze mi sie uda tak jak Oli, i nie wiem jak ona wytrzymala zeby sie nie zwazyc ja to bym co godzine stawala na wadze i sprawdzala ile poszlo w dol ;) hehe taka troche niecierpliwa jestem , dobrze ze mamy lato i jest goraco i nie chce sie jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka fasolka moze wy w polsce macie lato ale my tak srednoi choiaz dzis jest pogoda nie moge powiedziec ja tez zaczynam z dziecmi chodzic na basen od przyszlego miesiaca basen ilownia wszystko w jednym mam nadzieje z\e schudne do wymarzonej wagi i ja utrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
essenessen ;dokladnie forum ci sie pomyslilo albo celowo to nap[isales ale na nas takie rzeczy nie dzialaja ;d;d;d trzymamy sie twardo swpich zasad nie najdzie nas ochota na chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak pisac o swoich postanowieniach i wspierac sie nawzajem ;) no w Pl duchota straszna az wytrzymac nie idzie a ile schudlas od tego 15 lipca? wiem ze pewnie juz wczesniej pisalals ale jakos przeoczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zazdroszcze wam pogody :) ja z 67 na 62.1 zjechalam narzie a rzeczywiscie fajnie jest pisac bo czlowiek wieksza motywacje ma ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essenessen
ale to nie wy będziecie jadły więc mogłybyście coś poradzić! jak sie odchudzacie to znaczy ze jakoś sie musiałyście zapuścić, więc ja sie pytam jakie chipsy lubiłyście bo chce se kupić...poradzćie coś plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eses; no jakos sie zapuscilysmy ale nikt nie powiedzial ze chipsami jadamy smaczniejsze zeczy jak nutella czekolada z orzechami a nie tam jaiies chipsy .ewentualnie najlepsze lays paprykowe z tych wszystkich smieci ale ja wogule nie przepadam za chpsami aoe nmoge ci dac pogadac z moimi dziecmi on i napewno wytlumaczyli by ci jakie teraz dobre ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta ;) juz dwudziesta a ja nadal sie niezle trzymam, chyba ta pogoda tak sprzyja mojej glodowce bo w ogole nie odczuwam ochoty na jedzenie ;) tak wiec moj drugi dzien prawie dobiegl konca, co do odczuc musze stwierdzic ze dzis zarotow glowy tak jak wczoraj nie mialam, czuje "przyjemne" burczenie w brzuszku, nawet fajnie,motywujace uczucie :) wszyscy domownicy zajadali sie dzis pysznymi lodami a mnie to wcale nie ruszylo, choc uwielbiam slodkosci i jestem okropnym lasuchem :)) a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis srednio bo napewno rpzekroczylam 1000 kcal az wole nie liczyc no ale taka pogoda i wlasnie te lody silniejsze odemnie :(:(co robic jutro spale na rowerku albo jak wole sie dzis nie warzyc zeby sie nie dolowac oczywiscie teraz jestem wsciekla na siebie ale co zrobic zawsze tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...ja chyba tez pochwalilam dzien przed zachoden sloncabo wlasnie przed chwilka pochlonelam 3 kiszone ogorki, nie moglam sie powstrzymac taka mnie ochota na nie naszla, i to jeszcze byly takie domowe nie kupne wiec trudnie bylo sie oprzec ;( zla jestem przeokropnie, mieczak ze mnie i tyle!!!! wstyd mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waqwerek
Witajcie dziewczyny! dołączam się do Was i od jutra przechodzę na 10 dniową głodówkę, planuję pić tylko wodę z cytryną i ewentualnie co 3 dni herbatę liść senesu, żeby dodatkowo ułatwić trochę organizmowi oczyszczanie. Poza tym planuję codziennie godzinkę ćwiczeń na całe ciało i stretching. O efektach będę na bieżąco informować ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olka fasolka ja sie zebralam w sobie i postanowilam to spalic wiec tanczylam zumbe przez godzine mam nadzieje ze spalilam oby okaze sie rano na wadze bo oczywiscue warzenie to prawie uzaleznien ie nie mam pojecia jak Ola flexi wytrzymala nie warzac sie ja musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wczoraj wieczorem mialam takie burczando w brzuchu ze az nie moglam od tego zasnac ;P kiedy w koncu zasnalam mialam strasznie dziwny sen, snilo mi sie ze jestem w szkolnej totlecie i mam ze soba waga i stawiam ja co chwilke w innym miejscu na podlodze i sprawdzam ile waze :) hehe rano jak wstalam milam bardzo dziwny posmak w ustach, poki co nic mnie nie boli czuje sie dobrze wiec jade dalej z tym koksem ;) brzuszek jest coraz bardziej plaski no i po takim snie odrazu weszlam na wage aby sprawdzic swoj progress w odchudzaniu :) wynik wynosi 67 kg czyli o kolejny kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktoznamikobietamijest
Dziewczyny czy przez 10 dni chudnac teoretycznie 7-10 kg bedzie widac roznice? czy raczej to tylko ubytek wody i zlogow ze "Srodka" Prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co tu wyczytalam, jedna z dziewczyn Flexi Lexi po 10 dniowej glodowce spadla o jeden rozmiar wiec raczej to widoczny spadek masy, jej udalo sie w tym czasie schudnac 8 kg chyba ;) ale ona juz wczesniej mialam 10 dniowa diete owocowo warzywna i tam schudla 5 kg wiec z tego co pisala lacznie zmniejszyla sie o dwa rozmiary :) a to napewno jest widoczne, i mysle ze ona wody pozbyla sie juz w tej owocowo warzywnej diecie a na glodowce spalila tluszczyk ;) Ola Flexi mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze pisze jakby w twoim imieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktoznamikobietamijest
dzieki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wstalam zwarzylam sie i sie wkurzylam przytylam pol kolo od woczraj a przeciez spalilam te lody ;/;/ ale to pewnie przyszedl czas na to ze organoizm zaczol sie bronic ;/;/ nie pocieszajace to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, moze probuj sie wazyc co drugi dzien ? dasz rade. nie mozesz sie zalamywac. moze wina jest tego ze jeszcze nie przetrwawilas wczorajszych posilkow i nie wyproznilas sie. jak ja bym chciala schudnac 8 kg ! Ola, jestes swietna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie nie myslec o tym ze tak mi przybylo a co do wazenia co drugi dzien to chyba nie dam rady to silniejsze odemnie musze sie wazyc co dzien ;d;d;d; ale trzymam sie jak wczoraj sie nie dalo to dzis to spale jestem dobrej mysli amanda ja tez bym chiala schudnac 8 kilo ;d;d; bylo by swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 3 dzien glodowania to jednym slowem mowiac KATASTROFA!!!!!!!!!!!! pojechalam na zakupy z chlopakiem z ktorym sie spotykam od jakiegos czasu :) i on zaprosil mnie na chinszczyzne, a ja zamiast mu powiedziec ze sie odchudzam i moze nastepnym razem , polecialam jak na skrzydlach i nazarlam sie tych pysznosci tak ze prawie peklam!!!1 strasznie mi wstyd i nie mam nic przeciwko jesli mnie dziewczyny zbesztacie w ramach nauczki i motywacji na przyszlosc ;) nie poddaje sie jednak i od jutro zaczynam od poczatku 7 dni glodowki ;) dodam ze poza ta chinszczyzna nic wiecej nie zjadlam i nie zjem, ale glodowka i tak anulowana no bo jakze inaczej i od jutra start na nowo ;) TYM RAZEM DAM RADE!!!! chyba ;P pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka fasolka pociesze cie ze zemna tez sie cos nie dobrego dzieje najadlanm sie dzis strasznie duzo czego niepowinnam robic zjadlam chyba z 1700 kcal i teraz jestem zla a to wszystko przez ta wage chyba powiem mezowi zeby wziaol mi ja gdzies po kluczem schowal i bede sie warzyc raz na tydzien ale tez sie nie poddaje od jutra zaczynam spowrotem diete na maksa musze sie wziasc bo jak ja taki grubas do polski polece tylko wstydu sobie narobie ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest u mnie najgorsze? czasami tak strasznie burczy mi w brzuchu i jestem okropnie glodna i wtedy potrafie sie powstrzymac i nie zjesc, a przychodza dni jak dzisiaj, wcale nie bylam glodna a doslownie rzucilam sie na to jedzenie jak jakas swinia!!!!!!!!!! w ogle tego nie czaje, nie potrafie sobie wytlumaczyc dlaczego tak sie dzieje :( ale ja tez nie bede sie juz wazyc codzinnie mysle ze jest gozej jak widzisz na biezaco efekty wtedy myslisz sobie: tak szybko chudne to jedno ciatko (czytaj: w efekcie konczy sie cala paczka ) nie zaszkodzi....mysle ze dlatego flexi sie nie wazyla ;) ja zwaze sie tylko jutro rano by wiedziec od jakies wagi znow startuje i bede 7 dni glodowac :) jade za 12 dni na wakacje i chce ladnie wygladac a nie jak ociekajacy tluszczem paczek ;( skad mam wziasc sile i determinacje???? jesli ktos ma jakies sposoby lub rady to bylabym wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka 30, jak duzo wypijasz plynow w ciagu dnia na glodowce? ( wody niegazowanej + herbatek ) ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×