Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek667

jak schudnąć z brzucha jakieś ćwiczenia pomocy ;)

Polecane posty

jak schudnąć z brzucha :0 jakieś ćwiczenia pomocy ;) może wy coś stosowałyście , i pomogło coś na płaski brzuch . Z góry dziękuje :) wymiary : biust 85 cm pod biustem 75 cm talia 67 cm biodra 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njyttj
brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njyttj
brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njyttj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki to ćwiczenie MIĘŚNI brzucha. to zupełnie inna tkanka niż tłuszcz który ją przykrywa. Nie ma ćwiczeń na dane rejony ciała, generalnie aby spalać tłuszcz powinnaś robić trening aerobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki to ćwiczenie na MIĘŚNIE brzucha. To zupełnie inna tkanka niż tłuszcz który ją przykrywa. Nie ma ćwiczeń które spalają tłuszcz z określonych rejonów ciała, aby chudnąć powinnaś robić ćwiczenia aerobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdsas
a jaka dieta najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie? pytasz o jakąś konkretną dietę? nie ma takich, każda powinna być skrojona na miarę, nie ma gotowych uniwersalnych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietą nie da rady. Żeby rzeźbić brzuch musi być i dieta i ćwiczenia. Masz już i tak niezłe wymiary w biodrach i piersiach i ważysz w porządku, więc sama dieta dieta nic nie da. Jak wyrzeźbisz trochę mięśnie brzucha to talia będzie szczuplejsza. Ja ćwiczę a6w, mam 60,5 cm w pasie ale podobno dużo lepsze efekty daje ABSII. Niestety na figurę trzeba ciężko pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy że jak wyrzeźbi mięśnie brzucha to talia będzie szczuplejsza? wyrzeźbić to znaczy nic innego jak pokazać, w sensie zgubić warstwę tłuszczu która te mięśnie przykrywa. tego się nie zrobi ćwiczeniami na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak się wyćwiczy skośne to szczupleje się w talii ale jak to dokładnie wygląda i na czym polega nie wiem, ponieważ nie jestem znawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wyćwiczy skośne, to one zwiększą swoją objętość a to talię morze POSZERZYĆ a nie zwęzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też stosuje A6W ... teraz mam mniejsze wymiary ale sie jeszcze nie mieżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ja ćwiczę brzuch (a6w) i mam mniej w pasie. Może jakiś cud czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×