Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armaid

Jaki zawód lepiej wybrać:ginekolog czy stomatolog?

Polecane posty

waham sie pomiędzy stomatologiem a ginekologiem. wiem że ide na medycyne ale nie wiem co wybrać. słyszałam że szybciej sie kończy stomatologie niż ginekologie ale dokładnie nie wiem. zakuwanie na studiach bioli to akurat pestka bo biologia wchodzi łatwo podajcie plusy i minusy. bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minusem stomatologa jest skrzywienie kręgosłupa (wiercąc w zębach po np. 30 min musi się wyginać) plusem jest to że prywatnie można się ładnie utrzymać. Ginekolodzy raczej muszą pracować w państwówce i sobie dorabiać.(jak mniejsza miejscowość to tam mało kto dba o siebie...o zęby bardziej bo je widać na pierwszy rzut oka) Minusem Gina jest to, że nie wszyscy się tam myją, trzeba informować o poważnych chorobach np. rak (a stomatolog tylko powierci/wymieni i jest git) a jak postawisz w tym wypadku złą diagnozę to jesteś w czarnej d*pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus__91->To wyidealizowany obraz ginekologa...to tak jak powiedzieć o weterynarzu że "no to sobie cały dzień będziesz leczył śliczne małe kotki i pieski na katarek" Do gina też chodzą stare tłuste baby które się nie myją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .sasankaa.
jezus - i w c1pskach starych, grubych bab z grzybem i hemoroidami na wierzchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
To zależy w których dziurach wolisz grzebać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×