Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lacitonytajm

ile dni trwa wasz okres ?

Polecane posty

Gość gość
no nie wiem, chyba 5-7 dni :) i mam nieregularny bardzo ;/ raz mam na koniec miesiąca, a raz w samym środku miesiąca xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś się orientuje od czego długość zależy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 42853636754754642542
A powiedzcie mi,co tak naprawde znaczy nieregularny okres? Bo ktos napisal, ze ma nieregularny - 23, 27, 30 dni czy jakos tak. To jest dla was nieregularny? Bo chyba takie wahania sa normalne ... Zawsze myslalam, ze nieregularny to taki, ze czasem jest, potem np 2 miesiace nie ma ... zaczelam sie teraz martwic o swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba koło 5 dni, powiem szczerze ze jak u Ciebie jest coś nie tak to natychmiast trzeba iść do ginekologa by zbadał i określił przyczynę, ja chodzę do bardzo fajnej fachowej ginekolog w Nowym Targu pani Beaty Chołys- Duszyńskiej no i ona fajnie podchodzi do tematu całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruszka

U mnie okres średnio trwa 5 dni, ale każdy dzień jest bolesny, ból nie znika wraz z trwaniem okresu, dlatego praktycznie przez cały okres jadę na silnych tabletkach rozkurczowych, jak ból jest nie do wytrzymania to wtedy biorę wolne w pracy bo tylko leżę. Niedawno kupiłam tabletki, które jako jedyne do tej pory naprawdę pomagają to tabletki vemonis femi, maja działanie rozkurczowe i przeciw bólowe, ból po tabletkach szybko mija, mogę się podnieść z łózka i normlanie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te tabletki vemonis to trzeba mieć na nie receptę? Pytam bo sama mam bardzo bolesne miesiączki i czasami nie potrafię sobie z nimi poradzić, znam siebie i wiem, że tylko tabletki mogą mi pomóc dlatego o nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres trwa około 5-6 dni, zawsze umieram przez pierwsze 2, bez tabletki nawet się nie ruszam z domu, jak zbliża mi się okres to od rauz biegnę do apteki po tabletki vemonis, bo one mi ostatnio ratują życie, działają rozkurczowo i szybko a dla mnie to podstawa, no i cena jest bardzo dobra bo opakowanie 6 tabletek koszuje kilka złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też około 5 dni, ale ja mam straszne bóle brzucha zaróno przed jak i wtrakcie trwania okresu, więc koniec końcó mój ból trwa w każdym miesiącu około 10 dni, dlatego zawsze muszę mieć przy sobie tabletki rozkurczowe i przeciwbólowe, ostatnio kupuję tabletki vemonis femi, kosztują kilka złotych a są naprawdę rewelacyjne, szybko pomagają okiełznać bóle menstruacyjne, pomagają mi bardzo dzięki nim mogę spokojnie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze 5 dni.Normalny,pod koniec ledwo co...Współczuję innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo bolesne miesiączki, brałam zawsze różne leki, ale niewiele pomagały i po prostu  niemal co miesiąc zwijam się z bólu. Na szczęście od jakiegoś czasu zaczęłam brać tabletki vemonis femi i te jako jedyne są na prawdę skuteczne. Bardzo dobrze działają, nie męczę się już. Są przeciwbólowe i też rozkurczowe, więc teraz wystarczy mi jedna tabletka by pozbyć się bóli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×