Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

Gość gość
Człowieku, zastanów się, gdzie zgubiłeś zdolność logicznego myślenia? Jak niby "dzięki technikom pua każdą kobietę może zdobyć pierwszy lepszy frajer", skoro te techniki są obliczone na ILOŚĆ? Do podchodzenia do JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI KOBIET- więc jakie "wszystkie kobiety"?? To czysta statystyka- 10 kobiet frajerka spławi niezależnie od jego "dopracowanej bajery", jedenasta może się trafi jakaś desperatka, pijana, czy inna zakompleksiona, która poleci na kogoś niezależnie od tego, co jej powie a tylko dlatego, że jest szczęśliwa, że ktokolwiek do niej zagadał i to dla niej jak wygrana na loterii i to ma być ta wielka zdobycz tego wielkiego "uwodziciela"? hahahahahah jakim frajerem trzeba być, by płacić kupę szmalu za to, że jakiś cwaniaczek skłoni cię do masowego podchodzenia do kobiet i liczenia na sukces- sami na to nie jesteście w stanie wpaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podrywaja ale to sie zdarza glownie na dichu a nieraz spotykasz kogos w dzien i wtedy czesto brakuje odwagi zeby zagadac a te cale pua dziala troche motywujaco i zmienia podejscie dziewczyby powinny byc raczej wdzieczne bo to pozwala skojarzac fajne osoby do siebie nawet jezeli to mialaby byc tylko krotka podroz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mialem calkiem dobre kontakty z kobietami ale po 6 letnim zwiazku wypadlem z obiegu jakos ciezko bylo mi sie odnalezc w swiecie spotkan i randek z kobietami dostawalem czesto zlewki nie moglem zrozumiec dlaczego jestem dosyc przystojnym facetem trafilem na jakies materialy pua w necie duzo na you tubie sluchalem i sluchalem pozniej zaczely sie spotkania i musze. przyznac ze wczesniej podchodzilem z przymrozeniem oka do tego tematu a nawet traktowalem wszystko jak zwykle bzdury a teraz? w miesiac czasu umowilem sie z 4 kobietami zlozylo sie tak ze wszystkie sa po studiach pracuja na fajnych stanowiskach zastosowalem sie do rad ktore sa walkowane we wszystkich materialach i nie moge wyjsc z podziwu jak niebezpiecznym narzedziem sa te hmmtechniki? na kobiety wszystkie 4 sa mna oczarowane slysze od kazdej jednej komplementy ze swietnie sie ze mna rozmawia na randkach 4 godz mijaja jak jedna to sa ich odczucia zapraszaja mnie same na nastepne spotkania slysze ze jestem inny nietypowy po prostu k..a nie wierze jakies czary mary :D pisze podekscytowany bo wlasnie wrocilem z randki dziewczyna ktora zaprosilem 2 dni temu na pizze zadzwonila dzisiaj i zrewanzowala sie wypadem na kolacje wyladowalismy u niej nie chciala sie kochac wszystko skonczylo sie na pocalunkach i pieszczotach nie dojechalem do domu i dostalem 4 eski hehe szok normalnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
offerma jest pedałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www_lepszypua_pl
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony tematyce pua. www.lepszypua.pl , sensowniejsze materiały powinny ukazać się około marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×