Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yogi Bear :)

powróżę

Polecane posty

Gość Yogi Bear :)

jak w temacie, dla 10 osób wróżba gratis.. stawiam Tarota, dlatego potrzebuję daty urodzenia oraz pytania (im bardziej dokładne tym dokładniejsza odpowiedź - nie odpowiadam na pytania ogóle oraz o numery losowania lotto).. jak nie wierzysz we wróżby, nie zadawaj pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytający dżorż
1 pażdziernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08-04-1975 Anna Czy mam szanse na nowa pracę ?? Czy pozostać w zakładzie w którym pracuje obecnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytający dżorż
zapomniałem dodać pytanie - sfera miłosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy powinnam szukac nowej pracy?? Czy dobrze zrobie zmieniając ja ?? Bardziej o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Belnea karty pokazały, że chciałabyś dokonać zmiany, swoistego rozliczenia się z obecnym pracodawcą, jednak na Twoim miejscu nie czyniłbym tego, pamiętaj o rodzinie, która może na tym ucierpieć.. przynajmniej na razie musisz dźwigać ten ciężar, ale postaraj się udać na wypoczynek (ale taki na serio poza miejscem zamieszkania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneuleczkaaaaa.......aa....
26.04.1984 kiedy poznam miłość życia, kogoś z kim się zestarzeje? i najlepiej jeszcze gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RURA W DISCO
tarota :O małego se postaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj byly facet zapomnial
kasia 25.06.1975 kiedy znajde milosc mojego zycia??? KIEDY ZNAJDE PRACE?? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Pytający dżorż trudno odpowiedzieć na pytanie, jeżeli nie zostało podane.. jednak zadałem kartom ogólne pytanie (bez konkretnego rozkładu) i widać, że jesteś po przejściach (nie znam wieku dlatego może to być rozstanie lub coś innego).. obecnie powinieneś/aś się skupić na pracy i podnoszeniu kwalifikacji, a związek i to burzliwy w niedalekiej przyszłości jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Aneuleczkaaaaa.......aa.... i tu się zdziwisz, bo karty pokazały, że poszukiwania już się zaczęły (niekoniecznie z Twojej strony).. musisz skupić się na osobie związaną zawodowo z jakimś urzędem, stanowiącym prawo.. jest ewidentnie pisane, że ten człowiek zostanie Twoim mężem.. to kwestia najbliższych miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna1234444
Czy mezowi (Adam ur.16.08.77) uda sie sprzedac nieruchomosc w najblizszym czasie i wyjsc z długów? Czy powinnam rozpoczac w tym roku studia pielgniarskie czy bdz to dla mnie oplacalne? Kiedy poprawi sie nasza syt. finansowa? Daria ur.15.10.87 Bardzo prosze o wrozbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@moj byly facet zapomnial jesteśmy w podobnym wieku więc Cię rozumiem i nie miej mi za złe co napiszę.. masz problem z uwolnieniem się od dawnej miłości, była tak silna, że nie pozwala Ci logicznie (śmiech, w końcu uczucia niewiele mają z logiką) szukać kogoś innego.. obecnie żyjesz w świecie marzeń i musisz wiedzieć, że los nie będzie dla Ciebie łaskawy.. pogódź się z samotnością, zaakceptuj ją, tak jak ja to zrobiłem.. w sprawie pracy widzę starania, które we wrześniu przekują się na pewną propozycję i oczekiwanie w październiku (ktoś Ci cos obieca i będzie zwlekał).. ale praca na przełomie listopada i grudnia jest pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj byly facet zapomnial
wielkie dzieki ale nie mam zamiaru sie godzic z samotnoscia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@małaczarna1234444 nie sztuką jest sprzedać, ale na tym zarobić, bo karty pokazują, że ze sprzedażą problemów nie będzie, ale to nie będzie dobra decyzja (z długów nie wyjdzie).. co do studiów, to nie jestem pewien, gdyż karty pokazały, że zysku z tego nie będzie, ale dla własnej satysfakcji jak najbardziej.. karty pokazują, że musisz to przedyskutować z mężem, to on musi podjąć za Ciebie decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaaaaaaaa
12.02.1991 Kiedy znajde prawdziwą milość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeeeeeaaaaa
martyna 31.12.1992 co w miłości w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaaa020
29.02.1992 czy ten obecny partner to ten z ktorym spedze reszte zycia i kiedy uda mi sie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@kocicaaaaaaaa spokojnie, będzie dobrze, z przełożenia karta Słońca więc i miłość i dzieci :) ale miłość zacznie się wdzierać w Twoje życie w drugim kwartale 2013 roku i będzie to tak świetny związek, że hej.. co prawda czwarty kwartał 2013 to będzie jakiś dziwny okres w tym związku ale po roku bedziecie się z tego smiać i świętować wspólną radość (no chyba ślub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie:
Naprawdę tak dobrze wróżysz, tj masz 100% sprawdzalność ze piszesz komuś: bierz te prace a nie inna, albo ze ktos bedzie juz zawsze sam??? To odpowiedzialnosc, takkie slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololol
06.01.1996 Czy związek z moim chłopakiem przetrwa. Czy będzie dalej razem. Czy to ten jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj byly facet zapomnial
ja uwazam ze jestes szarlatanem. Bo nie zgadza sie nawet to co napisales, ze mialam tak silna milosc ze nie potrafie poznac kogos innego i takie blablabla zupelne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@seeeeeeeeaaaaa w najbliższym czasie bez zmian, będą (powinny być) inne priorytety w Twoim życiu.. ale końcówka 2014 roku to czas, kiedy zaczną spełniać się Twoje marzenia (również te związane ze związkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufffffffffffffffffffffff
a ja chciałabym wiedzieć kiedy znajdę pracę? 29.01.1976r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdhfgbcvbc
Sylwia 20.11.92. Czy mój obecny chłopak to ten jedyny? Kiedy znajdę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
nie jestem szrlatanem :classic_cool: nie wiem nawet kto to taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaaa020
A ja? Ominales/as mnie? 29.02.92 chodzi o obecnego partnera i kiedy zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicholaska
17.03.1987 Czy mam w tym roku szansę szczęśliwie się zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×