Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yogi Bear :)

powróżę

Polecane posty

Gość księżniczka Króla Artura
02 07 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka Króla Artura
02 07 1985 czy bede miała romans z kolegą z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Maja20latek ale masz nietypową datę uroczenia :) młoda jesteś i masz jeszcze czas na to by poznawać róznych facetów.. co prawda karty pokazują, że bardzo Ci zależy i jak najszybciej chciałabyś przeobrażenia tego związku na coś więcej.. nie chcę być złym prorokiem, ale karty nie dają wam szansy na to, że będziecie razem.. co prawda nie napisałaś ile lat ma partner, bo mi się wydaje, że on nie uważa Cię jako osobę na tyle dojrzałą, z którą można by się wiązać na dłuższy czas @kocicaaaaaaaa bardzo dużo pytań, a tak mało czasu ;) mężczyzna którego poznałaś wydaje się dosyć interesujący tym bardziej, że nie odkrywa się od razu i na poznanie go trzeba sporo czasu.. będzie przyciągał Twoją uwagę, ale nie w głowie mu w tym momencie wiązanie się na dłużej.. poza tym czeka Cię nowa znajomość.. to będzie osoba, którą poznacz podczas jakiejś uroczystości @6730004979845 tak @agus555 karty pokazują, że sprawa nabrała tempa i to co nie zależy od Ciebie, zostanie Ci dane, zatem według mnie sprawa jest wygrana.. ale jeżeli możesz, jeżeli masz dokąd, to bym na Twoim miejscu wyjechał.. po zakończeniu sprawy będą niełatwe dni, raz bedzie lepiej, raz gorzej.. to czy obecny partner Cię kocha, to ja nie wiem, ale to dlatego, że pewnie facet jest bardzo zamknięty i nawet karty tego nie pokazują.. ale pokazują, że jest Tobą zainteresowany @kotek712 na początku chciałem nie odpowiadac na Twoje pytanie, bo coś mi nie pasowało, ale ok :) karty pokazują, że czas na zamieszkanie jest teraźniejszy, to mogą być dni lub tygodnie (do 3 miesięcy).. ślub też jest właściwie w najbliższym czasie, albo coś kręcisz, bo mi wychodzi do końca roku @bozenkawa doczekałaś się, mam nadzieję, że było warto :) bez stawiania kart odpowiem, że jeżeli myślisz o byłym to nie wiem czy warto się pchać w kolejny związek, no ale zobaczymy co na to karty.. a czy tamten chłopak, nie ma rodziny? bo mi tutaj wychodzi, że spotkanie z nim wymagałoby podjęcia trudnej walki i że może ucierpieć ktoś, kto jest szczęśliwy.. nie wiem czy kocha, bo ktoś go kiedyś skrzywdził i ta trauma cały czas jest w jego głowie.. ale chce zmiany i chce budować z Tobą swój świat, więc jest wam pisane wspólne życie @księżniczka Króla Artura jest duża chęć po Twojej stronie i wcale nie wykluczam tego romansu, jednak pamiętaj, że skutki mogą być opłakane.. nie wiem czy obowiązuje u was etyka korporacji, czy możecie wchodzić w związki między sobą.. chodzi o to, żebyś przez to nie straciła czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie jeszcze uda
a ja? zostalam pomineta :( pytalam czy uda mi sie zajsc w tym roku w ciaze? jesli nie, to kiedy? czy sa jakies przeszkody? dzieki wielkie, jesli mi sie uda otrzymac odpowiedz :) aga 19.05.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaaa020
To ja poprosze kiedy zajde w ciaze i czy obecny partner to ten jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaaa020
Kiedy uda mi sie zajsc w ciaze i czy obecny narzeczony to ten jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia@@@
Hej Yogi! To proszę powróż dla mnie. 15 01 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@jedyna oryginalna czy miałaś w ostatnim czasie (do kilku miesięcy) jakieś wydatki związane ze zdrowiem? z kart wychodzi mi, że żyjesz jakimiś dziwnymi marzeniami, nie potrafisz solidnie stanąć na gruncie, a jedynym sposobem wyjścia z kłopotów jest znalezienie w sobie odwagi, inicjatywy i konsekwentnego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Asia@@@ zadaj pytanie, tak ogólnie jest ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia@@@
Ok. Chciałabym wiedzieć coś na temat finansów. Co karty mówią? Wrócę do pracy w tym roku? Albo czy korzystniej będzie wrócić w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@adziorek przede wszystkim musisz przestać tak bardzo tego chcieć, bo coś mi się wydaje, że blokujesz się psychicznie.. czasem wyjazd relaksujący (nie nastawiony na spłodzenie potomka) daje większe szanse niż emocjonalne spięcie i dążenie za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takie wydatki, ale nie było to moje zdrowie. syna i meza;) tak, toprawda zę zyję marzeniami, ale cóż poradzić jak w tym posranym kraju tylko to mi pozostaje:/ boję się zminić pracę, bo gdzie mi będą tolerowami zwolnienia kiedy dzieciak zachoruje, gdzie dostanę nagrodę 2 razy w roku, wczasy pod grusza i trzynastkę?? rozwiazaniem byłoby pójscie na studia, wtedy moze łatwiej znaleźć pracę, ale jeszcze trzeba mieć na nie kasę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Asia@@@ do czasu powrotu do pracy nie ma możliwości, żeby finanse się poprawiły.. obecnie występuje u Ciebie blokada, sama nie wiesz jaką decyzję podjąć.. jesteś w zawieszeniu.. im szybciej wrócisz do pracy tym lepiej dla Twoich finansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie jeszcze uda
hej, co sie dzieje? a ja? jesli nie chcesz mi odpowiedziec, to mi to napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@jedyna oryginalna no właśnie bardziej chodziło mi o wydatki na dziecko niestety teraz muszę uciekać, będę dopiero jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La la la
Yogi co czeka mnie w miłosci? 25.02.1992 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie jeszcze uda
czy ja sie jeszcze doczekam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia@@@
Dzięki. Prawda z ta blokadą. A misiu drogi jak możesz to co widzisz jeśli chodzi o moje małżeństwo? Przepraszam, że jeszcze o to pytam. Jak by to nie był problem to proszę zobacz co karty mówią. Poczekam grzecznie:) dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina87
mam jeszcze raz prośbę, czy możesz coś więcej napisać o ty mężczyźnie? czy to ten, z którym jestem w związku czy jeszcze ktoś inny? A i czy ta praca to będzie w najbliższej przyszłości? data ur: 12.01.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenkawa
Yogi dziekuje za wrozbe , no musze sie przyznac , ze trafiles . Tak moj byly chlopak ma rodzine i raczej jest mna nie zainteresowany , chodziaz w przeszlosci mielismy chwile zapomnienia . Obecny partner - racja chyba mnie nie kocha , bo czuje sie niekochana , ale jestesmy razem juz 12 lat i chyba tak zostanie , przynajmniej wrozba tak przepowiada . Jeszcze raz dziekuje i zycze wszystkiego najlepszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivoonkaa9403
24.03.1994 chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat mojego życia uczuciowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix15989
13.11.1989 chce dowiedziec sie o przyszlosc zarowno w sprawach zawodowych (poszukuje pracy) jak i czy pewien adorator traktuje mnie powaznie i czy w koncu bedziemy razem? z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz bo bardzo zalezy mi zeby miec jakies rozeznanie w sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12456f
31.07.1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmartitkaxx
powrusz mi czy łukasz 03.01.1988 jest w areszcie czy dostanie branzoletke prosze to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix15989
up hmm moze ktos jednak powrozy bo to dla mnie bardzon wazne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSHSHS
MARZENA 31,05,1991 CZY BĘDE MIAŁĄ DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×