Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yogi Bear :)

powróżę

Polecane posty

Gość ghdhfgbcvbc
jestem chyba 11 osobą, ale mam nadzieje, że jeszcze mi odpowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 03 1989 Anna
czy coś się ruszy w moim życiu uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina87
12.01.1987 czy znajde w najblizszym czasie pracę i miłość swojego życia oraz czy wyjdę za mąż i będe miała dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Truskawkaaa020 niestety czeka was rozstanie, zresztą nie pytasz o to bez przyczyny.. partner jakiś taki "umiarkowany" jeżeli chodzi o planowanie przyszłości więc się nie dziw.. pisane są wam zupełnie inne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololol
Też się czuję pominięta ;) 06.01.1996 Czy związek z moim chłopakiem przetrwa. Czy będzie dalej razem. Czy to ten jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@A ja mam pytanie: wyczuwam MOHERA :classic_cool: nie znasz się, to bzdur nie wypisuj, słuchaj jedynie słusznej rozgłośni Radio Maryja Hard Rock Station :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esobela
07.05.90 czy spotkanie które mnie czeka we wrześniu zakończy się tak jak o tym marzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaaa020
A kiedy zajde w ciaze? Bo mi zalezy zeby to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie:
NIE WYZYWAJ MNIE OD MOHERÓW!!!!!!!!!! Mam powazne pytanie i nie wiem czy moge zaufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@polololol nikogo nie pomijam, stawianie kart, ich interpretacja i odpisywanie trochę trwa.. a teraz na temat: nie, nie przetrwa każdy z was będzie miał inny związek.. to, że teraz jest fantastycznie, to nie znaczy, że tak będzie zawsze.. sama za jakiś czas poczujesz potrzebę odpoczynku od niego i to wtedy nastąpi rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj byly facet zapomnial
jestes szarlatanem i zabawiasz sie na koszt innych ludzi. jednej dziewczynie napisales ze studia nie przyniosa zysku - a skad ty chcesz to wiedziec idioto??????? i dziewczynie zaledwie 16-letniej polololol powrozyles a nie wrozy sie niepelnoletnim osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Pani Tasmanowa tak, da Ci spokój, jednak łatwo nie będzie, ktoś go nakręca.. masz siłę żeby się mu przeciwstawić, musisz go nico zranić.. przypomnij sobie jego slaby punkt i uderz w niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valdek9999
Waldemar 30.05.1985 co z moim zyciem zawodowym? szykuja sie jakies zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@ufffffffffffffffffffffff a co ze sprawami rodzinnymi? jest szansa na pracę, ale to druga połowa 2014 roku, ale jeżeli masz możliwości to zastanów się czy nie warto pracować na własny rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pii
18.05.1980, co mysli o mnie osoba o której ciągle myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
odpowiedziałem na 12 pytań, jak znajdę czas, to odpowiem na kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bożena 28.06.1978 jeżeli można prosić o wróżbę mam do wyboru 2 oferty pracy, obie w biurze. jedna w ośrodku wychowawczym druga w spółce zoo, co wybrać zależy mi na trwałości zatrudnienia no i kasie :) a czy w którejś z tych prac miałabym styczność z księgowością? Pracować chcę jako początkująca w księgowości. Bożena 28.06.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdhfgbcvbc
Sylwia 20.11.92. Czy mój obecny chłopak to ten jedyny? Kiedy znajdę pracę? BYlam zaraz po ufffffffffffffffff , wiec czekam cierpliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeżeli miałaby to być odpłatna już wróżba to rezygnuję z pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@ghdhfgbcvbc miłość to fantastyczne doznanie, jednak trzeba się trochę pilnować, by nie popełnić życiowego błędu.. chłopak stanowi pewną przeszkodę, o czymś Ci nie powiedział.. razem nie będziecie, a rozstanie łatwe dla Ciebie nie będzie.. co do pracy, na razie nie widzę możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicholaska
Buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
czy w końcu podżwignę się finansowo,bo na razie to porażka od kilku lat.klątwe ktoś rzucił czy co?marzena 22.05.1974.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka cacanka
09.06.1986 kiedy urodzę pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
do blanka:zgłupiałaś ?po grzyba ci dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Nicholaska kieruj się przede wszystkim swoją intuicją, bo choc potrzeba zakochania ogromna, gdy samotność doskwiera, to można trafić na typa, który będzie Cie okłamywał i oszukiwał.. przypomnij sobie o kimś, kogo już znasz z dawnych czasów (tak, z dzieciństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdhfgbcvbc
Yogi Bear :) tak oto mogę stwierdzić, że Twoje wrózby sie nie spełniaja. Slub za 3 tyg , a do pracy idę od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furiatka559
Co on do mnie czuje? alicja 21.06.93 wiktor 27.09.92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@moj byly facet zapomnial weź tabletki, ewentualnie policz do dziesięciu :classic_cool: znam zasady i etykę wróżbiarstwa, szkoda, że tobie zależy jedynie na szybkim zarobku.. co do studiów, nie słyszałaś o bezrobotnych magistrach? gdzie ty żyjesz? co do dziewczyny 16 letniej, a co to była za wróżba? odpowiedziałem jej żeby się zabiła? to co napisałem pewnie ani ją ziębi ani parzy.. psychiatra się pytał o ciebie, kiedy znowu na wizytę przyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubeńka
yogi pomóz ,bo rady już nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@belzebubeńka jeżeli uważasz że to klątwa to poczytaj sobie o czarcim żebrze.. po wykąpaniu się w nim złe moce odchodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×