Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

Gość pytanie za 100 punktow
nie jestes partnerka, bo jestes od mezczyzny ZALEZNA. czy to tak trudno zrozumiec? gdyby nie on, to zdechlabys z glodu albo chodzila brudna, gdyby zabronil ci np korzystac z lazienki. to takie podstawowe przyklady, zeby trafic do twojej tepej, niewyksztalconej glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gosiu powiedz mi, w czym jego pierworodne dziecko z pierwszego (prawego) malzenstwa jest gorsze od tych, ktore niby ma miec z toba? bo tamto ojciec bedzie widywal raz w miesiacu a z waszymi bedzie mieszkal, wychowywal na co dzien jakie masz zdanie na ten temat? uwazasz, ze to w porzadku, ze najwieksza kare za twoj i jego kaprys ponosi dziecko? tylko sie dobrze zastanow, co odpowiedziec"- W niczym nie jest gorsze. Tamto dziecko nadal ma ojca. Chcielismy zabrac go na wakacje do Wloch, ale jego matka sie nie chciala zgodzic. Mam nadzieje, ze w przyszlosci zmieni podejscie do tego tematu i bedzie mozna to jakos w sposob cywilizowany rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och ty żmijko...
Marzysz o tym, by zostać jego żona, urodzić dziecko i przejąć w razie czego połowę majątku.. Na razie to tylko mrzonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie jest zaleznosc
jakakolwiek nie ma partnerstwa tak jak ktos napisał, swiadczysz usługi za utrzymanie i tyle, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100 punktow
w sumie, sprzedawac sie za 10 tysi miesiecznie...smutne jeszcze jakby to jakies miliony i jachty na Karaibach byly a to podrzedny lekarzyna z kiepska wyplata, i alimentami na karku;) no ale widac tylko na tyle bylo cie stac, juz tak myslac twoimi schematami i twoim systemem wartosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaka rodzina? tzn dla kogo ty jestes rodzina? jego, jego zony czy jego dziecka?" - On juz nie ma zony. Teraz bedzie mial druga rodzine ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska zastanow się...
Jak tamta kobieta ma dać 4 letniej szmacie dziecko pod opiekę? Zgłupiałaś do reszty? Zrób sobie swoje i zabierz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
partnerka to mozna byc: Tak, ale są rodziny, które ustalają sobie taki, a nie inny model- np. mama/tata zostaje z dzieckiem w domu, bo drugie lepiej zarabia. Są też faceci, którzy wolą, żeby kobieta nie pracowała- tylko przysłowiowo "leżała i pachniała", zajmowała się domem. Wszystko zależy od ustaleń- tylko potem nie należy robić wyrzutów drugiej stronie- np. że nie pracuje i jest pasożytem, albo odwrotnie- ze za mało czasu spędza w domu bo ciągle pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska zastanow się...
miało być: 4 letnie dziecko szmacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Napisałem "choćby"-nie czytasz ze zrozumieniem. Psiałem, ze jak się zdarzy drugi scenariusz to nie będziesz po prostu przygotowana-nie planujesz przyszłości na alternatywach. I nie czytasz ze zrozumieniem. Wszystkie argumenty zbijasz stwierdzeniem o nieczytaniu ze zrozumieniem a nie odpowiadasz na pytania. Dlatego ubolewam. Przepraszam jeśli użyłem mocnych słów ale naiwność to naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie miał albo nie bedzie
jakos sie nie pali żeby zrobic ci dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska zastanow się...
"On już nie ma żony" - Dzięki tobie :-p Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska zastanow się...
Gośka się podobno zabezpiecza.... Najpierw ślub, potem dziecko, żeby nie było, że złapała doktorka na ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie miał albo nie bedzie
o żesz kurna !! jaka szlachetna !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100 punktow
Ja tam uwazam, ze NAJLEPIEJ na tym wszystkim wyszla ta jego zona. Uwolnila sie od debila bez klasy. Fakt, ze rozbil dziecku rodzine i pewnie to ja tylko boli, ale bedac inteligentna, samodzielna, niezalezna kobieta na pewno stanie na nogi i stworzy jeszcze szczesliwy dom z kims tego wartym. A prawdziwa ofiara jest gosia - chociaz ona o tym jeszcze nie wie. Ale sie przekona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisałem, że wykluczamy kobiety z dziećmi. "- Dlaczego wykluczamy? Bo tobie tak wygodniej prowadzic rozmowe?:) "Ty dziecka nie masz."- Ale planuje i bede miec:) "Nie jestem naiwny i nic nie ustalaliśmy- Ty ustaliłaś." - Ok, masz racje. Ja ustalilam. "Wierzysz w swą inteligencję a więc jesteś bezrefleksyjna."- Inteligencja nie wyklucza bezrefleksyjnosci, wrecz przeciwnie. "z mojej inteligencji i doświadczenia wynika, że ludzie nie mają potrzeby kłamać w oczy najbliższym jeśli ich zachowanie nie jest patologiczne. "- Z kolei z mojego dosiwadczenia wynika, ze ludzie lubia sobie podkolorowac to i owo i tlumaczyc jakies rzeczy ze swojego zycia w taki a nie inny sposob. I na tym etapie nalezy zrobic analize czy te osoby mowia prawde. Zreszta nie mowimy tu o jakims jawnym, wielkim klamstwie. Co ma powiedziec kobieta ktora pracuje zawodowo i 2 etat w domu i jest jej z tym zle? Bedzie sama sobie i innym wmawiac, ze tak jest dobrze, ze sie realizuje, ze pracuje bo lubi, ze wszystko super ogarnia i ze jest szczesliwa. Nawiasem mowiac jak juz jestes takim milosnikiem "topicow na kafe", to jest tu wiele takich tematow o takich sprawach. Ze wszystko musze robic sama, ze facet nie pomaga, ze to i tamto. Oczywiscie w realu nie uslyszysz tego od swojej znajomej. Nie mowiac juz o tym, ze kobieta tobie jako facetowi nie przyzna sie otwarcie, ze by nie chciala pracowac wlasnie z obawy przed nagatywnymi osadami. No ale oczywiscie ty wiesz swoje, bo tak ci powiedzialy:) A skoro tak ci powiedzialy, to przeciez na pewno tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty dajesz d**y facetowi , sprzatasz i gotujesz mu zarcie, za dach nad głowa i utrzymanie"- To jest twoja wersja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby nie on, to zdechlabys z glodu "- Nie, poszlabym do jakiejs pracy. Jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100 punktow
To jest twoja wersja a jaka jest twoja? gotujesz mu? - tak dajesz dupy? - tak daje ci dach nad glowa? - tak no wiec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Nie poszłabyś bo nikt by Cię nie przyjął. A jakby przyjął-nie utrzymałabyś się z pensji, którą by Ci zaoferowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasiusia
goska napierdalasz caly czas a zupa sie wygotowala tobie dostaniesz wpierdol od kochasia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100 punktow
zdechlabys z glodu, zanim znalazlabys ta prace dziecko. i wlasnie w tym rzecz - wystarczy, zeby cie wywalil na zbity pysk w danym momencie (bo nic poza obietnicami was nie laczy) i nie masz pieniedzy, domu, - niczego. a jesc codziennie cos trzeba. poszlabys zebrac, zanim zlazlabys jakies zrodlo dochodu - nawet do burdelu nie przyjmuja juz teraz prosto z ulicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie, sprzedawac sie za 10 tysi miesiecznie...smutne"- Kto sie sprzedaje? My tworzymy normalny zwiazek. "jeszcze jakby to jakies miliony"- I wyszla z ciebie materialistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Mi się bliscy zwierzają z problemów i mówią kiedy im jest źle (część faktycznie narzeka na mężów, na pracę rzadko)Tobie widocznie Twoi kłamią skoro sama powiedziałaś, że opierasz na doświadczeniu swe spostrzeżenia. Ale skoro obracamy się w innych standardach to nie dojdziemy do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100 punktow
napisalam 'myslac wg twoich schematow i systemu wartosci' - weszlam w twoja role;) czytanie ze zrozumieniem sie klania, o ktorym tak trabisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Psiałem, ze jak się zdarzy drugi scenariusz to nie będziesz po prostu przygotowana" - Bede przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100 punktow
dziewczyna pochodzi z patologii, to jakich ma miec bliskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakos sie nie pali żeby zrobic ci dziecko- Najpierw slub, pozniej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×