Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

ewa: A Ty zarabiasz? Nawet jeśli nie - to masz jakiś dochód? I pomyśl na co go przeznaczasz. Bo zakładam, ze nie masz świnki skarbonki na pieluchy dla przyszłego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa90 powiedz mi ,a jakie masz ku temu prawo żeby mu zabraniać czegokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona plachta na byka :) zdradz co to za firma? co to za zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a takie kobiety przynajmniej maja jakies cele maja po co zyc"- Ja tez mam cele i mam po co zyc. Tylko ze moim celem nie jest praca po 10 godzin plus 2 etat w domu. Oto roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ale sie ten temat rozwinął. ewa90 kto ci dał prawo do zarządzania cudzymi pieniędzmi? chce kolejna "zabawke" to sobie kupi. widocznie on jeszcze nie mysli tak powaznie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ze caly czas gada ze nie ma kasy ze na karcie kredytowej ciagnie ale na krosa to by kredyt brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale mieszkanie to mieszkanie a to to jest kolejna zabawka i tych zabawek juz ma duzo " oczywiscie wg ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa90: mnie się wydaje, ze powinniście wspólnie jakoś poplanować to wszystko- bo też nie o to chodzi, żebyś w nieskończoność zaciskała zęby jak czegoś innego chcesz od życia. Nie wiem- dowiedz się, jakie ma zamiary, czy wiąże z Wami przyszłość, jeśli tak- jak to widzi. Wiesz łatwo się wpakować w dom, dzieci, a potem zostać z takim głupim uczuciem niespełnienia i tego, że coś tam przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brak pieniedzy, to zadna wymowka i praca tez."- To nie wymowka. To zycie. Zyjesz w jakims komiksowym balajlandzie:) "Wiesz, istnieje cos takiego jak stypendium socjalne, czyli jesli nie masz owych wlasnych pieniedzy to dostajesz na akademik i wyzywienie, wystarczy przedstawic zaswiadczenie o niskich dochodach."- A to nie wiedzialam o tym. Ale i tak pewnie przyznawane po znajomosci. "jest teraz inzynierem geodeta i ma bardzo dobra prace. "- Gratuluje i zycze powodzenia. "no ale on sie nad soba nie uzalal. "- Ja tez sie nad soba nie uzalam. Przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wczoraj powiedzial ze kredyty splaci do 2014 roku i wtedy bedziemy planowac wszystko tak na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Właśnie nie rozmawiamy o poglądach Gosiu a już na pewno nie osób, których nie znamy i nigdy z nimi nie rozmawialiśmy. Więc nie mów co moje znajome mają w głowach. Rozmawiamy o faktach.Z tym kto jaką ma pracę się zgadzam ale fakt jest taki, że akurat większość moich znajomych ma dobre prace dlatego właśnie dlatego, że dla nich to samorealizacja. A te co pracują na produkcji? Też raczej twierdzą, że chcą lepszą pracę a nie że nie chcą pracować. Rozumiesz różnicę? Chcą pracować na siebie jak tylko mogą. Z tego w niosek, że postawa polegająca na spełnianiu się polegającym na siedzeniu w domu (zwłaszcza gdy nie chowa się dzieci-Ty nie chowasz) to mniejszość. I nie zaczynaj o tym, co kto ma w głowie. Nie mierz innych swoją miarą. Kwestie myśli osobistych, których ani ja a ni Ty n ie znamy , odstawiamy na bok, bo nie można zweryfikować tego. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wczoraj powiedzial ze kredyty splaci do 2014 roku i wtedy bedziemy planowac wszystko tak na powaznie" no widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nawet chcial zrezygnowac z naszych wakacji zeby kupic tego krosa nawet zaproponowal zebym sama pojechala. a jak kiedys powiedzialam o zareczynach to powiedzial ze szkoda mu pieniedzy na takie badziewie jak pierscionelk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowa gośki...
Dio innej kochanki: " Ja zrobiłam pierwszy krok i początek, potem samo się potoczyło. W późniejszym etapie pomogłam mu jeszcze podjąć właściwą decyzję o odjeściu od żony :-)" ten uśmiech na końcu mnie rozwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbudowałaś sobie już plan B, na wypadek jeżeli by wam nie wyszło/zostawiłby cię."- Tak, rozsadni, odpowiedzialni ludzie, a zwlaszcza tacy, ktorzy planuja dzieci, dosyc czesto tak robia. "Ktoś kto kocha, nie bierze takiej możliwości pod uwagę"- Jesli ma 18 lat to pewnie nie. Jesli jest naiwny to pewnie rowniez nie. Jesli jest glupi to takze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona plachta na byka :)
Regres O tak, zaraz ci nazwe napisze :) Dobra firma ale nie w Polsce :) Jak juz pisalam nie mieszkam w Polsce. Nie ma zreszta znaczenia ktora to firma dokladnie jest. W wielu zawodach mozna takie zarobki z czasem osiagnac. Polecam finanse, bankowosc, prawo, consulting, IT :) W globalnych firmach consultingowych mozna z czasem zostac partnerem a wtedy zarabia sie miliony. I to nie zlotych :) Zalezy co sie lubi. Trzeba tez lubic troche ryzyka, nie kazdy chce byc niezaleznym konsultantem i zyc ze stresem czy znajdzie nastepny projekt. Dzisiaj nie pracuje :) Obijam sie a potem ide sobie na lunch z kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa90 no to masz dowód że mam racje i że ci kituje. Boże ale wy naiwne jestescie. Kobiecie która by kochał w zyciu by czegoś takiego nie powiedział. ba! odkładał by na pierścionek i nie myślał o zabawkach. Powód jest jeden nie kocha cie a jest z toba dla jakiegos powodu. bardzo możliwe, że z wygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biedoki maja wylacznosc na prawdziwa milosc? "- Tak, wg osob tu piszacych tylko tacy ludzie naprawde sie kochaja. W innym przypadku milosc jest niemozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowa gośki...
Do innej kochanki: "Bądź jak najwięcej w jego życiu, pisz, dzwoń" Na początku spokojnie. Po jakimś czasie możesz się z nim umówić. Jeden, drugi raz. Poźniej zaproś do siebie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowa gośki...
I dalej: " Co do jego żony musisz postępować spokojnie i metodycznie. Stopniowo odsuwając ją od niego. Wykorzystuj wszystkie spięcia między nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatkę. Jak będzie miał dość to zacznij rozmawiać o wspólnej przyszłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mnie przepraszal to powiedzial ze to ze zlosci bylo i tak naprawde nie mysli. a pierscionek chce mi dac tak zebym sie tego niespodziewala i byla zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nastepny przykład ze gosia to jedno wielkie chodzące zaprzeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa90 typowy tekst kolesia ktory chce zeby baba przestała mu jęczeć zeby mógł odwlekać w nieskończoność. Niespodzianka... taaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uważasz dzielenie wspólnych obowiązków i tworzenie rodziny za WYKORZYSTYWANIE??? Co ma powiedzieć taki facet?"- Uwazam sytuacje, w ktorej kobieta pracuje zawodowo, a dodatkowo zajmuje sie domem za wykorzystywanie. "Radzę ci idź szybko na kurs gotowania, sprzątania, prasowania, bo chłopak się jeszcze rozmyśli"- Potrafie robic wszystkie te rzeczy, a na kurs gotowania ide w ramach rozwijania pasji, zeby osoby takie jak ty nie czepialy sie, ze nie mam zainteresowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowa gośki...
"Syna odwedza średnio raz w m-cu. Do nas nie przychodzi, bo poki co matka sie nie zgadza, ale to się wkrótce zmieni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×