Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina7821

zazdrosc maluszka o mame

Polecane posty

Gość ewelina7821

Witam, zgłaszam sie z pytaniem do doświadczonych mam. Jestem mama 17 miesiecznej córeczki, niestety pojawil sie problem jest strasznie zazdrosna... o swojego tatusia! Gdy tylko sie zaczyna do mnie przytulac ona krzyczy płacze dopóki sie ode mnie nie odsunie. A wiadomo ze kazde malzenstwo lubi troszeczkę czułosci;) Moze ktoras z was miala taki problem< z gory dziekuje zaa dobre rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
oj nie pomoge - ale mój też ma taki etap 21 m-cy i tylko mama mama i mama - wysikać się nieda bo zaraz ryk i mama - ale tate też za ręke ciagnie że ma iść z nami jak gdzieś idziemy a on chce zostać ale jak go nie ma to go nie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci nie pomoge
ale moja siostra miala taka sama sytuacje... czasami to bylo smieszne. bo chodzilismy i specjalnie dotykalismy mojej siostry jednym palcem a maluch sie denerwowal i bronil SWOJEJ mamy... dzieciak ma 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7821
Do łazienki tez sama nie chodze hehe.. ale to juz mniejszy problem, da sie to przezyc, tylko ten tata mnie boli bo ja bardzo lubie sie przytulac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiidjksdjkd
Moja córka jest z kolei zazdrosna i tatę i jak tylko mąż się do mnie przytuli albo mnie pocałuje to mała wchodzi między nas i pokazuje mi że tatuś jest tylko jej i że nie będzie się dzielić :D. Kiedyś się z tego śmialiśmy ale od jakiegoś czasu (córka ma 17 miesięcy) pokazujemy że nic na tym nie traci kiedy mama z tatą się przytulają i albo bierzemy ją do nas i razem się przytulamy i głaszczemy córkę po główce (nadal pokazuje że woli kiedy ja jestem dalej) albo ignorujemy jej złość i nadal się przytulamy . Od jakichś dwóch tygodni potrafi już zaakceptować że tata nadal kocha ją mocno, nawet kiedy przed chwilą był przy mnie . Myślę że warto pokazywać dziecku że rodzice to całość bo ważne jest to by dziecko uczyło się akceptacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7821
Dziekuje ci bardzo za podpowiedz napewno wypróbuje twoja metode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×