Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiantkaa

Zapalenie zatok czołowych - jakieś leki? Pomóżcie cholera :/

Polecane posty

Gość gość
Inhalator Baby generuje nam aerozol bardzo fajnie, cicho, szybko, sam widzę u synka efekty takiego leczenia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innowacyjny jest mój SmartCardio producent połączył urządzenie z mankietem bez jakiś przewodów po drodze, pasuje mi taka konstrukcja bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sobie szybko poradzić z aerozolem w moim Alergia Stop, czy to ja biorę lek czy dzieci, to nie ma z tym problemu, a samych terapii można dużo przeprowadzić, nie jest to model tylko dla alergików, gdyby ktoś po nazwie w ten sposób wnioskował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na różnych lekach można inhalację robić w moim Baby, polecałabym ten wariant głównie przy małych dzieciach, jest atestowany i dopuszczony do użytku już od pierwszego miesiąca życia. Linki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę polecała urządzenie Baby marki Sanity. Świetne parametry, dużo leku podaje w ciągu minuty, cząstka jest na tyle mała żeby dotarła aż na dół dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Baby nie mamy rzadnych problemow dziala szybko bez jakiegos bolu czy dyskomfortu dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ciągle kozy w nosie i charchasz flegmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoanna
Pomoże Ci metoda Jerzego Zięby - książki, filmy na You Tube. W leki i lekarzy przestałam wierzyć już dawno; przeszłam kilka operacji, w szpitalach klinicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka wygodna inhalacja jest w naszym Baby. Długie przewody – czy to na aerozol czy kabel do prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto korzystasz z tego inhalatora? Nie psuje sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest zapalenie bakteryjne to tylko antybiotyk, zaden inhalator nie pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
Dnia 19.11.2018 o 13:35, Gość gość napisał:

Jak czesto korzystasz z tego inhalatora? Nie psuje sie wam?

Polecam  Baby korzystamy od paru miesięcy i wszystko działa zgodnie z instrukcją obsługi. Cicha i wygodna inhalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mega jestem zadowolona że kupiliśmy włoski Novama Familino Pro. Zakup zdecydowanie na lata, a nie na kilka inhalacji i do kosza. Gwarancja wieczysta, fajny poręczny kształt, mała waga i też cała objętość nie jest jakaś super rozbudowana, pracuje cicho mimo że to model pneumatyczno tłokowy z kompresorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Z tego co pamiętam to firma Sanity zawsze była ceniona jeśli chodzi o sprzęty medyczne więc możliwe, że te inhalatory od nich również są na poziomie. Warto zerknąć, co mają w sprzedaży, szczególnie, że dość mocno promują też model Baby specjalnie dla dzieci, więc może to będzie taka sensowna propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×