Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Co ''o'' :p Na mailu nic nie ma, żadnego buziaka na przywitanie, no ja nie wiem co z Tobą :D Zaraz uciekam do pracy, więc sie nie rozgaduje, dorastający chłopak będzie wieczorem... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlituj sie :D w lozku jeszcze leże :P jak sie pozbieram do kupy to pomyśle o mailu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory fleur ale to ze ty jestes starsza nie oznacza ze mozesz mnie nazywac dziewczynka bo nie wygladam na nia ani nie zachowujmoe sie jak dziecko widocznie nie masz pojecia jakie sa dzisiejsze 17 latki a ze to jest cytat to wiem.... zastanawia mnie tylko po co o intymnych sprawach rozpisywac w stopce to tyle pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uważasz ze moja stopka to "intymna sprawa" to jesteś dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo pomyśl logicznie ;) skoro to cytat z kogoś to jak może dotyczyć mojego zycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, ty jesteś dziewczynka, ja chłopak dorastający, więc jest fajnie :p Fleur, a ty siebie kim określasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaniak stay puscil mnie z sypialni nie mial wyjscia bo nawet am jeszcze nie poszlam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ty syliwa uciekasz jeszcze nie zdarzylam luknac co robiliscie bezemnie;d;d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - to wiele straciłaś, on pewnie już gotowy... Rozgrzany... Czeka na Ciebie lub... Śpi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi i to napewno do roboty na 8 wiec dzis juz o 20 e luzeczku grzecznie spi ;d;d;d ja to mam dobrze no nie niby jest ale w droge mi nie wchodzi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie robiłam ;) rozmawiam z kolega i nie rozdwoje sie żeby pisać tu i tu :) zresztą adam ma jakiś problem a ja nie mam czasu ani ochoty na dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ty masz dobrze a ja na druga zmiane na 12 wiec wiesz wyspac sie zdarze ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no widzisz my musimy ze wzgledu na dzieci ale jeszcze 10 dni o miesiac off to znaczy 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×