Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Tak blisko i taka różnica temperatury?? Mam nadzieje, że do 14 jutro będzie ciepło u mnie też, a opalanie mam już za sobą, w dwa dni jak rak sie spaliłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz nie bede sie chwalic ale do bladych tez nie naleze a po za tym tyle opalania przedemna ;d;d;d a ty adas papierochy palisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta temperatura to nie wiem jak to jest ja nie muwie ze zimno tu jest ale slonca niema calymi dniami leje ostatnio wogule to juz przesada az depresji dostalam ... z tad wyjazd do polski 4 dni temu bilety kupowalam ;d;d;d musze do slonca bo niue moge juz tu wyrobic z ta pogoda starsznie mi lata brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoczekanie fotki musisz wierzyc na slowo nie masz wyjscia a wiesz jak to z fotkami na kafe zaraz wszyscy by by tak opisali ze hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co w zeszlym roku bylam na teneryfie super taniej niz w poolsce bo 1200 e i wszystko inclusive jedzenie do bolu alkohol wszystko w cenie ale wiesz jednak w polse rodzina mama to tez ciagnie a co do pogody to sprawdzalam ma byc tydzien gorzej a;le od 15 sierpnia spowrotem upaly ;d;d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzis znuw ci nie pyklo ;d;d ja tam nie dala bym nikomu ja nawet wlasnemu mezowi bym nie dala jakieks mniej normalnej foty bo wiem jakcy faceci czasem potrafia byc ;d;d;d nie muwie tu o tobie ale ogulnie nie ufam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie, że wycieczki z wysp taniej wychodzą, a przeliczając na godziny pracy to jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie ja do polski to same bilety prawie 400 e ja tylko z dzieci 3 osoby w polsce jedzenie gdzies pojechac to wiadmo ze czlowiek bez samochudu zaplacic zeby kto pojechal jakies zakupy tu papierosy to jest taki koszt ze w glowie sie nie miesci a tym barziej ze ja jestem z bydgoszczy lece do poznania a mieszkac bede pomiedzy ;d;d;dale wszedzie pojhechcac bby sie chialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak sie bukuje 3 tygodnie przed odlotem to tyle kosztja ;/;/;/ ale co tam dzieci sie ta ciesza ze warto bylo kupic tym bardziej ze ja 2 lata w pl nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no j moge ci poowiedziec ile waze ale co to zmieni ja nie dlatego ze ze starym zadko tylko 2 lata temu rzucilam palenie nieszczesne no i zaczelo sie tycie i jeden nalug zastapilam drugim to znaczy slodyczami wazylam 67 kilo juz pry wzrioscie 161 od ajkiegos czasu jestem na diecie aktualnie waze 61 kg niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze, że jest sport, jeszcze będzie z Ciebie atrakcyjna mamuśka jak tak dalej :D młodzi sie będa rozglądać, albo już to robią .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jak zjade do celu ktury sobie postawilam to bede sie czuc dobrze ze soba a to najwazniejsze bo ogulnie kazdy muwi ze przesadzam itd ale jak tu nie przesadzac jak czlowiek sie czuje jak sumo ;/;/ wspomne ze zanim wyjechalam do ie nie wazylam nigdy wiecej niz 48 kg wiec to dalmnie szo termiczny ;/ ale co tam dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie bardziej sie ciesze z wyjscia z nalogu a kg zawsze mzona zrzucic pozywywne myslenie ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, sama waga nie wiele mów, każdy ma inna budowe, u jednych widać nadwage, u innych pasuje idelanie. Nie moge Cie na podstawie samych kg ocenić, jedynie charakter bo spoko jesteś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki ty tez jestes spoko :) jak juz schudne to mzoe kiedys ci pokaze jak jeszcze bedziesz na tym forum oczywoscie bez twarzy .zle sie czuje ale w sumie bardziej sie ciesze ze wyszlam z nalogu bo kg zawsze mozna zgubic ;d;d pozytywne nastawienie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - Pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu :) to za 2mc na kawe i chce widziec 55kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj stary wogule muwi ze mogla bym wazyc 100 kg i by mu nie rpzeszkadzalo (niby) a ja dio niego ze jak by rzucil to mugl by nawet 200 wazyc haha ale na serio chyba bym tego nie przezyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w polsce dam se spokuj z dieta ale jak wruce to dalej zamierzam doprowadzic to co zaczelam ;d;d;d;d a no faktycznie pierdoly i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×