Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Gość na marków nocnych wchodzcie
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt albo juz teski ze sama lebce bez niego do polski odpoczac ;d;d;d chce moje potrzeby zapelnic na zaske hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''chce moje potrzeby zapełnić... '' jest noc, więc nie poruszaj mojej wyobrazni takimi słowami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - teraz juz wszystko jest jasne.. :p Pamiętaj, że to temat 17-latki, więc sie nie rozpędzaj moja droga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie szperam w allegro, poszukuję ładnych czarno białych obrazów na płótnie, najlpiej panoramy nowego jorku(ah ta spolszczona nazwa^^). Ogólnie to od jutra zmieniam pokój więc chcę by był nie do poznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochany ja wiem ze 17nastolatki- 17nastki juz moga ale sama w niedalekiej przeszlosci napisala cytuje ty chybe nie wiesz co teraz robia nastolatki czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagunia acha no to ladnie przynajmniej masz co ro bic a my tu sobie z kolega naszym rodzynkiem rozmawiamy ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - hehehehe taki był cytat, pamiętam :D Gagunia - mi sie podobają te obrazy NY czarno- białe i często taxi lub inne auto w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ukrywam ze tez mi sie podobaja wogule czano biale nie tylko nowego yorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by to powiedziec jak bylo hmmmm ......................................... ........................................ ...................................... po za tym to bylo dziwnie odzywyczailam sie zmeczylo mnie to (starosc nie radosc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniaaak - a u mnie jakoś tak dziwnie, susze mam. Może nad ranem zacznie coś kropić ? + z okolic granicy czeskiej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z ''zielonych wysp'' wiec przyzwyczajeni do deszczu :) Nick to tylko podkreślenie swoich korzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, no chyba, że tak :) Padam z nóg, przysypiam już na krześle, więc mam nadzieję że jakoś dopełznę do łóżka w których czeka na mnie pies z kotem ( luby/mąż/chłopak - wszystko by brzmiało lepiej niż te zwierzaki !). Jednakże podoba mi się ten temat i dodaje do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jutro ma byc pieknny dzien moz euda sie troszke poopalac przed robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×