Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czuły_Krzysiu

Jak nauczyć dziewczynę bycia perfekcyjną panią domu?

Polecane posty

Gość by the w
..a może podzielcie się obowiązkami, aby wszyscy wszystkiego nie robili. A swojej kobiecie podsuń te "zadania", które w miarę Jej idą... może z czasem będzie Jej szło lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie przesadzajcie- facet cięgi zbiera jakby prosił ją co najmniej o pracę na przodku w kopalni. Kurde już nic nie można powiedzieć, nic nie może przeszkadzać? Przecież nie ma gromady dzieci i 12- godzinnej pracy to co, takim wysiłkiem jest głupie odkurzenie dywanu jak cały dzień siedzi przed tv? Jeśli facet potrafiłby tylko narzekać to ok, ale jeśli sam zapierdziela żeby OBOJE mięli czysto w domu to chyba jej korona z głowy by nie spadła?! Bo chyba nie jest jego życiowym spełnieniem odkurzanie i pranie, a jednak to robi prawda?! I to nie tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Jak powyżej. Nie umie to niech się nauczy. Dlatego pytam się jak ją nauczyć. Ja też mogę powiedzieć, że nie zostałem stworzony ani do pracy ani do sprzątania i założyć nogę na nogę i oglądać TV. Aktualnie jest tak, że ja sprzątam mieszkanie a ona ogląda TV chociaż mogła by w czasie kiedy ja myję łazienkę ścierać kurze ale jak pomyślę jaki tego będzie efekt to już sam wolę to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×