Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Dlaczego kobiety w tych czasach maja az tylu partnerów sexualnych ?

Polecane posty

Zbyt mało partnerów seksualnych? mam 23 lata i miałam tylko 3 partnerów seksualnych. jestem normalna, zdrowa, całkiem ładna, chętnych na seks nie brakowało, ale nie ruch*łam się z pierwszym lepszym. jak słucham moich koleżanek, nawet młodszych, to okazuje się że one miały 15-50 (!) partnerów seksualnych.... co się dzieje z tymi ludzmi?! a może ze mną coś nie tak?! czy to jedyny sposób zeby sie dowartosciowac skoro tak to nie chce takiej i chodz jestem fajnym przystojnym facetem to wole byc sam niz byc z taka bo znam swoja wartosc i godnosc posiadam mysle glowa a nie fiutem a kobiety to chyba tylko jednym mysla !! http://www.samosia.pl/pokaz/2306922/Zbyt_malo_partnerow_seksualnych/8 PRZERAZAJACE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego dziś luźne związki
są w modzie bo nie warto się żenić z dzisiejszymi kobietami tymi młodymi oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas masarka zeby zaczynac sex wieku 16 lat i do 23 roku miec juz za soba 3 facetów w lozku :) ludzie czy wy jestescie normalni czy waszym jedynym zajeciem jest sex noz qurwa zeby jeszcze z tego dzieci byly !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego dziś luźne związki
akurat 3 to i tak dziś bardzo mało w tym wieku dziś to 20 latki mają czasem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18_25
ja zamierzam z jednym jedynym do konca zycia!! Sa takie kobiety! Uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
ten 1 partner zawsze by chciał mieć jednocześnie wiele kobiet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanzq
Ja mam 21 i miałam jednego :) Mam nadzieję, ze ten drugi będzie już na stałę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
Głupi idealiści, którzy czekają na dziewice, a guzik z tego mają. Poznają z czasem jakąś używaną, przechodzoną szmatkę po przejściach, tracą z nią cnotę i zostają jej mężem. Ani nie spróbują w życiu wielu kobiet, ani nie spróbują dziewicy, ani nawet porządnej kobiety. Nieudacznicy, których jedyną partnerką będzie jakaś szmata co swoje już przeszła i nawet na nich nie zasługuje, ale ich sprawa. Jak chcą się tak poniżyć, pozbawić dumy, honoru i godności to są żałośni. Szmaciarze, którzy mimo, że sami są porządni obdarzają miłością szmatę, co rozkładała nogi przed byle kim. Większość prawiczków po 20-stce to faceci, którzy będą skazani na jedną partnerkę w życiu, która natomiast daleka będzie od dziewicy orleańskiej. Czekanie nie popłaca. Taka żona dla takiego faceta to coś w rodzaju poniżenia, cierpienia, kary od losu. Żal mi takich, co łapią się pierwszej lepszej latawicy w desperacji i ofiarowują jej miłość i biorą z nią ślub. Widać mają niskie poczucie wartości, nie szanują samych siebie, godzą się na byle co. Powodzenia prawiczkowi, przyszli mężowie przechodzonych szmat i byłych prostytutek. Może jutro się do was szczęście uśmiechnie, poznacie swoją pierwszą i jedyną kobietę, miłość swojego życia - największą szmatę i cichodajkę. A@@@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_900
15-50 partnerów to obrzydliwe. Kiedy taka kobieta zdążyła ich poznać i wskoczyć im do łóżka? Pewnie nie wie jak niektórzy z nich mają na imię, a ich liczbę podaje w przybliżeniu bo już sama straciła rachubę. Jak można tak się nie szanować? Co to za przyjemność dać się dotykać komuś obcemu i pozwolić, żeby intymna czynność, która powinna łączyć kochające się osoby stała się czymś zwyczajnym, jak wyjście do sklepu po bułki??? Ja mam 22 lata i miałam 2 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
to sa kobiety w stylu tancerek do klipu Niecika 4 osiemnastki :D puste cipy nastawione na połykanie spermy, a tepe chuje jeszcze sie nimi podniecaja, to jest dopiero ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Weź już chłopie przestań, bo jak Cię czytam to mnie głowa zaczyna boleć. Gdybyś był prawiczkiem to jeszcze bym jakoś rozumiała to gderanie, ale w swojej sytuacji nie powinieneś mieć żadnej dziewczyny, a co dopiero dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18_25
łukasz - podkarpacie się kłania :) Agnes_900 zgadzam sie co do słowa:P ja traktuje pocałunek powaznie a co dopiero sex, przeciez to cos powaznego, cos co powinno zostac w naszych głowach na zawszze a nie po nocy uleciec w cien! nie rozumiem tych kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
germanistka86 jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3345235
Ja miałam ok. 40 partnerów w wieku 25 lat. Wtedy też poznałam swojego męża i jestem mu wierna do dziś (a mam 34 lata). Moja koleżanka, która przyszego męża poznała pod koniec szkoły średniej i on był jej pierwszym facetem, zdradziła go nie raz (jak sama mówi, z ciekawości, jak to jest z innymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18_25
Twoja kolezanka wyznaje jakies inne wartosci zyciowe, ale to nie znaczy ze kazda tak chce! to jest chore! Ciekawośc to tak jakby skoczyc z dachu dla ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3345235
Nie twierdzę, że każda taka jest. Podkreślam tylko, że dziewictwo nie gwarantuje wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
wds a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18_25
No tak, ale tego nie gwarantuje nic, jak tylko charakter człowieka i jego kregosłup moralny! a jezeli zna sie zone/męza to nie powinno sie o to obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
haha 40 kolesi przeleciałas? dobra jestes :D, widac co cenilas wczesniej, znam przypadek ze laska kurwila sie jak złoto i tak kolo 27, 28 lat uspokoila sie i wziela sobie jakiegos frajera, jej libido opadlo, co nie zmienia faktu ze kazdy kto ja zna smieje sie jej za plecami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta121
Tylko ile czasu trzeba zeby go poznać tak na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
ani dziewica nie gwarantuje wiernosci, brzydka tez nie musi byc wierna, to ze brzydla nie oznacza ze jest madrzejsza od tej pieknej, pelno prawd zyciowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18_25
czy to wazne ile czau? Jeżeli poznasz jakiegos bedziesz mu ufac bezgranicznie i kochac go do utraty tchu to bedziesz wiedziec zze to ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
dlaczego zalosne? bo prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta18_25 czyli jak dobrze cie zrozumialem na podkarpaciu mam szukac takiej kobiety dzieki za informacje poszukam kogos kto ma jeszcze tradycyjne konwecjonalne podejscie do sprawy moze trud sie oplaci bo wielkopolska dosc daleko no ale dla chcacego nie ma nic trudnego !! a do wielu z was wolalbym zebyscie sie nie wypowiadaly troszke kultury a nie zachowania rodem z PO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdevgedg
a dlaczego w tych czasach mnostwo panow rucha cop popadnie i maja setki partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehahha
a ja majac 33 lata mialam 3 partnerow wiec autorko to niestety swiadczy o tym z eejstes bardzo latwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×