Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Dlaczego kobiety w tych czasach maja az tylu partnerów sexualnych ?

Polecane posty

Gość germanistka86
neumann jesteś głupszy niż myślałam. Pozostawię te twoje wypociny bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
i tak samo mezczyzni mysla o kobietach :D prawda jest taka ze czesc facetów rucha co popadnie, ale o dziwo kobiety sie nie opieraja dziwkarzom, wrecz przeciwnie :D bo doswiadczony i takiem tam pierdoly z myslenia kobiet, w sumie kogo ci dziwkarze zapychaja miedzy nogi? przeciez nie robia tego miedzy soba:D to wy chetnie rozkladacie nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
germanistka wibrator utuli twoja zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiele z waszych pytan czy postów nie jestem w stanie odpowiedziec przerazaja mnie wasze wypowiedzi brak argumentów wielu z was brakuje porostu logicznego myslenia i umiaru moge tylko pisac za siebie zawsze sie szanowalem i szanowac bede chodzby nie wiem co ! nawet nie chce tracic czasu na kobiete co ma takie podjescie do zycia ze sex to sport nie jestem zadnym frajerem !! umiem taka kobiete rozpoznac to bardzo proste jak dla mnie ! i nigdy bym sie z taka nie zwiazal ale z 2 strony zal mi takich widac ze kurestwo maja we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
Germanisstka dla mnie ma znacznie, prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wielu z was widac femistyczne wypowiedzi to straszne ze wiele z was nie nawidzi facetów a chce sie nimi stac to jakis paradox zderzenie horyzontów kto powiedzial ze prawdziwy facet zalicza co popadnie to jakis dziwkarz dziwkarz to dziwkarza nie mylic z prawdziwym mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
łukasz bedzie jeszcze dlugo samotny :D albo musisz pojsc na jakis kompromis np miedzy uroda a charakterem, choc brzydsze tez sie szlajają nawet czasami gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nic nie gwarantuje wiernosci procz szczera i prawdziwa milosc 2 ludzi i troska o 2 czlowieka szacunek itp itd :D milo mi ze wielu z was dalo odpowiedz ale bardzo mi przykro ze wielu z was zglosze do zbanowania waszego IP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu nie zalezy mi na jakiejs "super lasce" typu siwiec czy miss bo jak one sie wypowiadaja to dno szukam kogos przecietnego z wygladu wyksztalconego zadbanego ale itp no kogos z kim da sie pogadac normalnie bez nerwów l...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
hah rozumiem aluzje, ale ty nie zrozumiałes mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiixx
"neumann jesteś głupszy niż myślałam" Ale odkrycie. To jeden z największych idiotów na forum. Zobacz w jaki sposób on pisze. Jakby był upośledzony. Błędy, niepoprawna składnia, bezsensowne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiixx
Poza tym jaki debil: - podaje nazwisko publicznie - przed wykrzyknikiem robi spację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalamido
Bardzo zabawne.... a może pracować i zarabiać więcej niż jej facet? Dodam ze jestem dobrze po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
skad wiesz ze to jego nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracować to powinna, bo chyba nikt sobie niewyobraża żeby kobieta siedziała w domu na utrzymaniu męża ! Ale oczywiście kuchnia, sprzątanie, to tereny kobiece i tym powinna zajmować się po pracy ! Nie musi być jakaś miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego wielu z was mnie atakuje i to z taka agresja nie wiem skad ten glupi podszyw i zapewne wielu z was uzna ze to ja pisalem wyzej moze zle zrozumialem twoja aluzje ale wole byc dlugo sam niz trafic na 1 lepsza z duzym przebiegiem zdecydowanie wole nowe z salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
jestes niezle pierdolniety, a co nie bedzie ci stawal jak ona bedzie wiecej zarabiac? moze miec lepsza prace, lepsze zarobki to nie dramat, chyba ze sie boisz silnych kobiet, tobie potrzebna widocznie taka szara mysz, co bedzie na kazde twe skinienie, ale znajac zycie i tak tego nie docenisz, choc to dostaniesz, bo ci sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
jestes niezle pierdolniety, a co nie bedzie ci stawal jak ona bedzie wiecej zarabiac? moze miec lepsza prace, lepsze zarobki to nie dramat, chyba ze sie boisz silnych kobiet, tobie potrzebna widocznie taka szara mysz, co bedzie na kazde twe skinienie, ale znajac zycie i tak tego nie docenisz, choc to dostaniesz, bo ci sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
fajnie ze sie podszywacie pierdoleni hejterzy :d miedzy soba piszecie te dialogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz do mnie dlaczego uwazasz ze boje sie silnych kobiet skoro sam jestem silnym facetem :!!! nie rozumiem zupelnie skad te wnioski hmm skoro uwazasz ze nie zrozumialem twojej aluzji to moze mi wytlumacz chyba ze to jakis problem dla ciebie !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja powiem bardzo prosto jesli ktos jest intleginetny i nie jest slepy to wie czym sie rozni l od I i tyle ci powiem !! w odpowiedzi na twoj post powiem mysle ze kasa to nie problem bo ona nie laczy ludzi !! itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma silnych kobiet !! wasz sila jest bardzo zludna sadzicie ze jestescie silne bo zarabiacie wiecej albo macie lepsze stanowiska tak naprawde zdaje sie wam i macie za dobrze stad wam odbija gdybyscie mialy sie czym zajac na powaznie uwazam ze byloby lepiej na swiecie !! poprpstu zajmijcie sie tym co potraficie najlepiej i nie zapominajacie gdzie wasze miejsce bo widze ze wielu z wam uderzyl woda sodowa do glowy i wam odbija ostro od normy ! jestem w stanie docenic kazdego normalnego !!! nawet szara myszke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Męskość to pewność siebie niezależnie od okoliczności i wiara we własne możliwości." jasne. jak ja słyszę od kogoś że cokolwiek na świecie dzieje się "niezależnie od okoliczności" to wiem że mam do czynienia z jakimś skończonym idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta juz wiele kobiet wyje wyje !! z bolu czy to duszy czy ciala bo nie umiala docenic swietnosci w zyciu !!! i kto wam wtedy pomoze gdy zaczniecie wyc wasza kasa wasze wysokie stanowisko !! ?? pytam sie ?? kto ? silna kobieto po 5 rozbitych zwiazkach po 5 przygodach sexualnych na plazy w egipcie z murzynem badz innym prostakiem rodem z kurortu chenego zawsze z kazda i wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×