Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Dlaczego kobiety w tych czasach maja az tylu partnerów sexualnych ?

Polecane posty

Gość whistle baby
A czemu nie skoro mężczyźni mogą? A tak pozatym co w tym takiego złego? Ważniejsze jakim człowiekiem jesteś, czy jesteś dobry dla innych. Dziewica może być równie dobrze złą, zepsutą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
no tak, wiele rzeczy moze sie wydarzyc niezaleznie od okolicznosci, np zamiasr wigilijnego stołu i swiatecznej tradycji, niektore pary wola seks grupowy z innymi dewiantami, wiec to ty decydujesz w duzej mierze o swoim zyciu, no chyba ze jestes bardzo biedny i pochodzisz z patologicznej rodziny, to wchodzac w doroslosc nie masz wiekszego pola wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewny siebie a co pokazuje ze kobiety sa slabe bo boja sie tej pewnosci siebie mam wiele znajomosci z kobietami za soba i to ich przeraza jak diabla woda swiecona !! no coz jesli przyjdzie mi zyc samemu to trudno nie bede plakal z tego powodu w zyciu mozna byc albo wojonikiem albo leniwcem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
zazwyczaj dziewice nie sa złe do szpiku kosci, rzaczej unikaja bliskich kontaktow, najgorsze to sa kurwy z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
Szuman do Wokulskiego) "- Stary romantyku!... stary romantyku!... - mówił. - Chwytasz się za głowę, bo w twojej chorej wyobraźni ciągle jeszcze pokutuje chimera idealnej miłości, kobiety z anielską duszą... Takich jest ledwie jedna na dziesięć, więc masz dziewięć przeciw jednemu, że na taką nie trafisz. A chcesz poznać normę?..: więc rozejrzyj się w stosunkach ludzkich. Albo mężczyzna jak kogut uwija się między kilkunastoma kurami, albo kobieta, jak wilczyca w lutym, wabi za sobą całą zgraję ogłupiałych wilków czy psów... I powiadam ci, że nie ma nic bardziej upadlającego jak ściganie się w takiej gromadzie, jak zależność od wilczycy... W tym stosunku traci się majątek, zdrowie, serce, energię, a w końcu i rozum... Hańba temu, kto nie potrafi wydobyć się z podobnego błota!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie utozsamiam dziewictwa z dobrem bo to musi isc w parze tylko z taka osoba moge byc kogos kto docenic swietosci tego zycia i rozumie ze jest cos wiecej niz zycie materialne i materia ze jest jakas duchowosc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
to sa madre slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murczasty oczywiscie ze sie nie uganiam z jakas tam wilczyca czy jeszczy z kims tam jak to opisuje prus w lalce :D no ale wez myslalem ze jak na te czasy to ludzie sa madrzejsi a tu widze ze sie glupota szerzy jak zaraza to prawda ze dzuma wracaa z podwujna moca !!! ja naszczescie nie jestem zadzumiony w ogole czuje sie jakbym byl albo z innej planety galaktyki albo z innych czasów !! moze moje geny sie odzywaja ale czuje ze plynie we mnie inna krew !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whistle baby
a kto jest zepsuty do szpiku kości? nikt tak naprawde nie jest. I "latwa" dziewczyna moze miec dobre serce tak jak i dziewica byc zimna, wredna suka. Mam przygody na jedna noc za soba, a jestem normalna dziewczyną. Żadnym pustakiem, cóż nie jestem może dumna z tego ale nie żałuję. Najgorsze jak dla mnie to związać się z kimś bo tak trzeba po to by nie zostać nazwaną dzi*ką, bez miłości. Nie każdy ma szczęście bo ja nie mam, ale nie zamierzam rezygnować z tej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywisice w moim umysle duszy zawsze rozgrywala sie bitwa czy miec jedna czy moze brac jedna i nastepna trzecia 4 i 5 = ale uwazam ze zdrozwy rozsadek nakazuje nie rozdrabniac sie na 2 3 4 kobiety uwazam ze prawdziwy facet to skala i nie da sie rozkruszyc przez tlumy kobiet dlatego wciaz szukam tej jedynej !! zal mi kobiet co trafiaja na dupków ale po czesci sa same sobie winne !! bo mysla ta czescia ciala co nie trzeba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
dobra koniec piprzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz ze nie masz szczescia i ze masz przygody na 1 noc za soba ja uwazam ze kazdy czlowiek ma swoje zycie we wlasnych rekach twoja sprawa i nie obrazaj ludzi co potrafia kierowac swoim zyciem calym zyciem !! i nie dopuszcza przygodnego sexu !!! to w ogole zero odpowiedzialnosc a skoro nie masz w sobie odowpiedzialnosci jak chcesz zeby w twoim zyciu zwitala milosc bo nie bedziesz odpwiedzalana za drugiego czlowieka wybacz dla mnie jestes .... najlepiej to przemilcze nie chce cie tez urazic !!! to przykre poprostu ! ludzei wysmiewaja sie z mojej skladni fakt popelniam bledy ale waszym najwiekszym bledem jest zwyczajne kurwienie sie i tyle i wasze argumenty wam nie pomoga wasze teksty !! stoicie tu jak stado baranow do zarzniecia jak bydlo !! nawet gorzej tylko dlatego ze nie potrafcie uszanowac swietosci w zyciu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz ze nie masz szczescia i ze masz przygody na 1 noc za soba ja uwazam ze kazdy czlowiek ma swoje zycie we wlasnych rekach twoja sprawa i nie obrazaj ludzi co potrafia kierowac swoim zyciem calym zyciem !! i nie dopuszcza przygodnego sexu !!! to w ogole zero odpowiedzialnosc a skoro nie masz w sobie odowpiedzialnosci jak chcesz zeby w twoim zyciu zwitala milosc bo nie bedziesz odpwiedzalana za drugiego czlowieka wybacz dla mnie jestes .... najlepiej to przemilcze nie chce cie tez urazic !!! to przykre poprostu ! ludzei wysmiewaja sie z mojej skladni fakt popelniam bledy ale waszym najwiekszym bledem jest zwyczajne kurwienie sie i tyle i wasze argumenty wam nie pomoga wasze teksty !! stoicie tu jak stado baranow do zarzniecia jak bydlo !! nawet gorzej tylko dlatego ze nie potrafcie uszanowac swietosci w zyciu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Do lukasz_neumann@tlen.pl: wnosze, ze masz watpliwosci co do wlasnych zdolnosci i mozliwosci seksualnych i chcesz uniknac porownania z innymi osobnikami, stad chec bycia tym jedynym? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whistle baby
Masz prawo do takiego zdania, i nie obchodzi mnie to kim dla Ciebie jestem ale jedno Ci powiem, jak przestaniesz innych oceniać i przeżywać to jak żyja, bedzie Ci łatwiej gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnosic to sobie mozesz meble do wlasnego domu badz jak wolisz do cudzego jestem swiadomy swojej sexualnosci i nie musze nikomu niczego udawaniac ! zreszta radze ci nie baw sie w sexuologa bo kiepsko ci to wychodzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda ;)
ja mam 22 lata ..i od 4 lat jednoego jedynego partnera. I jestem z tego dumna. Nie sztuka jest isc z kazdym do łózka, troche szacunku do własnego ciała i osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie jestem przedmiotem zeby ktos mnie porównywal to chyba normalne !!! ze sie szanuje jesli ktos tego nie zrozumie droga wolna niech sie daje porównywac i np wiesz moja byla lepiej robila loda a maryska miala wieksze cyce itp wez zastanow sie zanim zaczniesz cos pisac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wnosze, ze masz watpliwosci co do wlasnych zdolnosci i mozliwosci seksualnych i chcesz uniknac porownania z innymi osobnikami, stad chec bycia tym jedynym? ;p" z pewnością wśród 50 facetów którzy zerznęli wspomnianą w pierwszym wątku pannę znajdzie się jakiś lepszy. ale nie sądzę żeby to był zasadniczy powód. po prostu mało który facet chciałby spędzić życie i mieć dzieci z panną która ma przebieg jak dwudziestoletni mercedes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whistle baby
jasne że nie sztuka, powiem więcej nie ma nic łatwiejszego ( dla kobiety). A znaleść miłość jest strasznie trudno i szczerze Ci gratuluej że Ci się udało. Mnóstwo jest związków a ile z miłosci?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w twoim zyciu wystepuje prówynywanie i brak szacunku do czlowieka i traktujesz siebie przedmiotowo to siwadczy o wychowaniu i kulturze !! trzeba byc strasznym kacapem zeby tak napisac w ogole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywanie ludzi hmm chyba w twoim zyciu i swiecie porównywanie to norma bo brak w nim szacunku do innego czlowieka brak ci kultury z drugiej strony trzeba byc strasznym Kacapem zeby porównywac ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywanie ludzi hmm chyba w twoim zyciu i swiecie porównywanie to norma bo brak w nim szacunku do innego czlowieka brak ci kultury z drugiej strony trzeba byc strasznym Kacapem zeby porównywac ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywanie ludzi hmm chyba w twoim zyciu i swiecie porównywanie to norma bo brak w nim szacunku do innego czlowieka brak ci kultury z drugiej strony trzeba byc strasznym Kacapem/Kacapka córa koryntu córa sodomy zeby porównywac ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz NEUman
porównywanie ludzi hmm chyba w twoim zyciu i swiecie porównywanie to norma bo brak w nim szacunku do innego czlowieka brak ci kultury z drugiej strony trzeba byc strasznym Kacapem zeby porównywac ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEUMANN
porównywanie ludzi hmm chyba w twoim zyciu i swiecie porównywanie to norma bo brak w nim szacunku do innego czlowieka brak ci kultury z drugiej strony trzeba byc strasznym Kacapem zeby porównywac ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo starsza :)
Kobiety w dzisiejszych czasach maja tylu partnerów, bo mamy czasy brania i dostawania. Wciąż chcemy więcej. Lepszego seksu również. Tylko początkowa zwierzęca namietnosć nie wymaga umiejetności. Osobiście miałam 10partnerów, z czego do 30roku zycia mialam jednego. I to był największy błąd. Trzymanie wianuszka dla tego jedynek, czasem potwornie nieudolnego jest głupotą. Seks nie sprawia wówczas przyjemnoci. Tych 10 partnerów pokazało mi, ze seks moze byc rózny, rózne są anatomiczne dopasowania i rózne z tym doznania. Dzis jestem w stałym związku i nie planuje nic zmieniac. mam wspanialy seks, a wiem to wlasnie dlatego ze spałam z 9-oma innymi. Nie mozna mowić, że sie lubi tylko ptasie mleczko, jesli nie spróbowalo sie innych słodyczy. Oczywiście nie nalezy przesadzac... Zdrowy rozsadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×