Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Dlaczego kobiety w tych czasach maja az tylu partnerów sexualnych ?

Polecane posty

Gość Podsumowanie podsumowaniem
Mam 26 lat, od 19 r. życia, czyli - jak łatwo policzyć - od 7 lat tego samego faceta, póki co mój pierwszy i ostatni partner seksualny (ja dla niego jestem drugą partnerką, mój facet ma 31 lat, z poprzednią dziewczyną był 5 lat, ale zwiała do innego). Na razie zatem, że tak powiem przyzwoicie to wygląda, jeśli chodzi o statystyki. Ale skąd mam wiedzieć, co życie przyniesie...? Chciałoby się o kimś powiedzieć "ten jedyny", ale jak? Dziś pary rozstają się i po kilkunastu, i po kilkudziesięciu latach. Człowiekowi może odbić w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati5
a ja mam 22 lata, chciaam zawsze z jednym do końca, ale to nie jest tak, że zakochasz się raz i na zawsze. Cóz poradzę, że byłam z facetem parę lat i się popsuło, męczyć się nie będziemy. Mam teraz drugiego partnera i cieszę się, że spróbowałam czegoś innego, bo jakbym była wiecznie z tym pierwszym to pewnie by mnie ciekawość zjadła i przy jakiejś kłótni dosżłoby do zdrady. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie miec w tym wieku za sobą 20-50 partnerów seksualnych. Tak się zastanawiam czy to w ogólę wykonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zaczyna z kimś być, to podejmuje się zobowiązanie. To oznacza, że stajmy się po części odpowiedzialni za osobę z którą jesteśmy. Jeśli więc ta osoba okaże się psychopatą/(ką) to nie oznacza, że mamy powód by "wiać gdzie pieprz rośnie", ale ogarnięcie tej osoby to nasza odpowiedzialność. Podejmujemy swoją decyzję i trzymamy się jej nie zależnie od rezultatu, jeśli decydujemy się z kimś związać. Nawet jeśli okaże się zmutowanym potworem z dwoma głowami polującym na bezdomnych nocą, to decyzja została już podjęta - teraz ten krwiożerczy potwór to nasza odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia] lukasz
lukasz_neumann@tlen.pl--wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cymbał+idiota do kwadratu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paooolaa17
Mam braci, którzy kładli duży nacisk na szacunek do siebie, nie mogli słyszeć od kogoś złej opinii w stosunku do mnie i dzięki nim teraz wiem, co to znaczy być wartościową kobieta kiedy moje jeszcze młode koleżanki szmacą się na lewo i prawo. co do autora wydaje mi się, że masz za duże wymagania. Trudno będzie ci znaleźć wymarzoną dziewczynę. A o dziewice idealna trudno w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten autor______
"lukasz_neumann@tlen.pl wnosic to sobie mozesz meble do wlasnego domu badz jak wolisz do cudzego jestem swiadomy swojej sexualnosci i nie musze nikomu niczego udawaniac ! zreszta radze ci nie baw sie w sexuologa bo kiepsko ci to wychodzi !!!" ale Ty masz powazne problemy z sobą,ze swoją sexualnoscią i musisz coś z tym zacząc robic Lukasz bo bedziesz tyranem dla jakiejs dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizuj...Lukas
bo i ja i moje znajome,jestesmy wiernymi partnerkami wiec nie wszystkie dziewczyny/kobiety biją rekordy poza tym kazdy jest kowalem swojego zycia,i to czyjas sprawa jak sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrkr
ja mam 22 lata i stracilam dziewictwo jak mialam 19 lat z moim obecnym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Ja mam 25 (już niedługo) i 2 partnerów. Z jednym jestem do teraz i to już się raczej nie zmieni. W swoim otoczeniu też mam znajome, które miały po 10-15 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njie wszystkie ale czemu nie
potwierdzicie tego, że takie incydenty mają miejsce? Skoro jesteście porządne to nie macie się czego wstydzić pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranekKimono pomorze
bo kobiety to kurwy i szmaty, taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghjjk
3 partnerow w wieku 23 to malo? :D tez jestes dziwą i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu pisze wielu kacapów stara sie was przekonac ze bede tyranem dla swojej kobiety trzeba byc strasznym kacapem zeby tak napisac oczywiscie ze niszukam idealnej dziewicy no prosze Cie sam nie jestem idealem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaorleonsko
dziewice to najlepsze ruchawice pod sloncem @@!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam Tobie już
Dlaczego kobiety w tych czasach maja az tylu partnerów sexualnych ? Bo współczesna kobieta uznała równouprawnienie i tzw. wyzwolenie za miożliość do puszczania się bezkarnego. Zamiast przejąc cechy męskie takie jak zaradność życiowa, siła charakteru, honor itp kobiety zaczęły "zaliczać" tylko jak to natura kobieta jest zaliczana facet zalicza nigdy nie będzie na odwrót anie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
czy nie widzisz ze juz jest na odwrot? Opcje ktore byly tylko dla mezczyzn sa juz dawno nieaktualne,teraz mezczyzni zauwazyli ze takie postepowanie ktore dla nich bylo zarezerwowane,nie przynosi nikomu wiele dobrego. Jest to potrzebny proces,ktory moze czegos facetow nauczy.My nie widzimy tu problemu,mamy tez swoje potrzeby,tak jak wy ,dlaczego wam wolno,a nam nie?Czy tylko dlatego ze tak chcecie?Wasza presja,niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dzisiejsze kobiety to nie
kobiety to kurwy i tyle. bez żadnych zasad. dlatego dziś małżeństwo to rzadkość i królują luźne związki czy konkubinat. bo dzisiejsza kobieta się puszcza i jest z tego dumna a taka nie nadaje się na żonę czy stałą partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z kimś sie puszczają
nie same głwnie z męzczyznami,którzy na lewo i prawo głoszą jakie to mają zasady moralne taa jakby nie było chętnych to by sie nie puszczały proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem dlaczego niektórzy tak lubią zaglądać innym do łóżka.. Ja np nie wyobrażam sobie zachować dziewictwa do ślubu 9kota w worku brać?) ale nikogo nie wyzywam i szanuję cudze poglądy. W wieku 24 miałam nastu partnerów i partnerek. Nie były to związki, bo nigdy nikogo nie kochałam. Mam duże potzreby seksualne - zaburzone libido - i nie mam zamiaru na siłę z tym walczyć. co nie oznacza że idę do łóżka z pierwszym lepszym. Jestem niesamowicie wybredna i wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6067
W wieku 24 miałam nastu partnerów i partnerek. Nie były to związki, bo nigdy nikogo nie kochałam. dla Ciebie po prostu seks jest najważniejszy uczucie się nie liczy po co ono Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałam nigdy nikogo w kim mogłabym się zakochać - może mam za duże wymagania wobec potencjalnego stałego związku - trudno. ale nie obniżę ich tylkopo to żeby na siłę być w związku. tak jak to robi większość kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6067
Ciebie po prostu stały związek nie interesuje takie seks spotkania czy układy są dla Ciebie ok i najwyraźniej tego chcesz się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje, bo nikt nie spełnia wymagań, zawsze jest jakieś'ale". nie wime co by było gdybym spotkała kogoś kto by mi odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takbyś się nim nie
zainteresowała takim typem kobiety po prostu jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ludzi którzy po 5 zdaniach dochodzą do wniosku żę znają danąosobę najlepiej na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teoretka
pasujesz do babiarza, ktory sam mial wiele kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam że naście to wiele... Ale to kwestia indywidualna. myślę że nie ma na świecie takiego człowieka do którego ja pasuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8907567436
do teoretka pasujesz do babiarza, ktory sam mial wiele kobiet Dokładnie takiego faceta powinna szukać. Taka sama mentalność i sposób życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teoretka
pewnie ci sie podobaja faceci z klubow, z wlosami na zel, tacy podrywacze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×