Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość ghrrrhhrr
ja mam 23 lata mój facet 32 i siedzimy z laptopami. Ja na kafe i on chyba też :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera kiedy ten upał zelżeje, nienawidzę gorąca , chodzę jak mucha w mazi :( w niedzielę miał być gril , ale na ten upał zrobimy u mamy zlocik rodzinny , już się cieszę że wszystkich zobaczę ( no nie wszystkich , w zeszłym roku straciliśmy najmłodszą siostrę , miała 36 lat)parę dni temu minęła rocznica śmierci , tak się wyżaliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko piłam właśnie wtedy jak weszłam na topik nokhsaewki i tak mi wpadło żeby takiego nicka zaklikać lubie zimne prosto z lodówki , moje ulubione to Ginnes ,ale u nas nie dostępne , córka mi przywiozła , w miastach chyba można dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tego nie zauwazyłem aby taka ilość kobiet piła ten szlachetny trunek.Piwko Ty się delektujesz piwkiem.Natomiast ja piję cały dzień poruszając sie niezmiennie.Póżniej skutki bywają opłakane :D Chociaż głowa nie boli ale taki rozbity się czuje na drugi dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:08 [zgłoś do usunięcia] piwkopiję wiesz na dobrą sprawę każdy nick można przerobić , [nie dbam o to ] pomyśl sama.Wejdzie ktoś w Twoim zastepstwie i zacznie się nieprzyzwoicie zachowywać.Co mogę pomyśleć? Nie znam Cię więc odskoczę i więcej nie przyjde.Taka moja dygresja tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrena 123
Chyba nie kumam Waszej dyskusji... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
W czwartek była awaria i nie było mnie i mam gości re wizyta z Chin i pokazaliśmy im Zakopane oni zachwyceni ja mniej ,tysiące ludzi wszędzie kolejki a oni tylko dudki liczą ,drogo bardzo drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
gangrena,warmianka,piwkopije żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo żyję taki gorąc , wczoraj miałam rodzinnego zlota , więc sobotę spędziłam przy garach żeby w niedziele tylko pyk pyk na stół gotowe na półmiskach:) ale placka już nie upiekłam , kupiłam gotowe w cukierni dzisiaj jak to osoba bezrobotna ( pranie, sprzątanie , spacer z pieskiem) obiadek lekki ziemniaczki z zsiadłym mleczkiem mąż w pracy , ja mam chwilkę relaksu przed kompem nokhsaewka światowa z Ciebie kobieta , ja do mojego małego mieszkanka raczej gości z zagranicy nie zaproszę Włosi bąkali coś żeby przyjechali , ale dyplomatycznie wybrnęłam no chyba że w hotelu bym ich umieściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×