Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość warmianka z...
Żyć to pewnie żyją:D czasu może brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkopiije
jestem wreszcie , miałam wirusa w kompie i był u naprawiacza bo ja jestem antyinformatyczna:( wirus mnie wystraszył bo wyskoczył napis z polską flagą i orzełkiem z napisem że komp zablokowany , jakieś paragrafy i zapłać 500 zł cholera za co? nic nie ściągałam , oglądnęłam film i szukałam drugiej części , tak szukałam że toto wyskoczyło podarłam wieczór ok 22 do zarządcy naszego internetu i on mnie uspokoił że to wiru, bo już się za kratkami widziałam heheheheh no a w piątek małżonek zaliczył kolonoskopię w ramach badań przesiewowych :) ja zapisałam się na pażdziernik :) oj lecę , biorę bicicletta i jadę do kościoła , bo sobie tak pomykam przeważnie na 18.00 :) no to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Piwko, Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona:D Gangrena a Ty? Nokh chyba gdzieś pofrunęła... Piwko, wspomniałaś o kolonoskopii. Ponoć niezbyt przyjemne badanie. Jak Twój M je zniósł? Miał znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Jestem cały czas siedzę i szukam ofert,znalazłam dwie na 26 września do Turcji. Byłam w zeszłym roku ale było cholernie gorąco i leżałam na plaży a teraz mam zamiar pozwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkopiije
nokhsaewka oj zazdroszczę Ci że tak sobie możesz polukać wybrać i jechać :) warmianko mąż nie miał żadnego znieczulenia , powiedział że gastroskopia dla niego jest o wiele gorsza bo nudzi :) przed mężem wszedł pan na badanie , jego żona zapewniała że to nic nie boli ( bo kilka koleżanek miało robione kolono) po kilku minutach ten pan zaczął krzyczeć , my w strachu , mąż mówił że jakby nie to przygotowanie, głodzenie to by zwiał z pod drzwi:) jak wszedł do gabinetu ja zaciskałam palce i czekałam kiedy zacznie krzyczeć , a on wychodzi i śmieje się:) powiada że chyba tamten pan trzymał gazy i to mu brzuch rozpierało , mężowi lekarz kazał się rozluźnić , no to jak się rozluźnił to na maksa hihihih i go nie bolało ja będę miała na krótkim uśpieniu, bo te kobiety co miały operację ginekologiczną to mają zrosty na jelitach i wtedy może boleć , tak mi powiedzieli dzisiaj nie mogę dospać , wołam Sonię na spacer a ona ani mru mru :) pilnuje aż pan się obudzi bo on ma drugą zmianę jak ja jestem sama to mi franca dospać nie da i woła na dwór hehehhe miłego dnia wszystkim paniom ( są tu może panowie? to im też :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi się kolejność liter pomyrdała w nicku i haśle , no ślepota , okulary by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrena 1234
Witam Was, Dziewczyny! Żyć, żyję, ale zalatana jestem jak diabli. O urlopie już dawno zapomniałam (mimo, że to było zaledwie miesiąc temu!). Mam sporo wyjazdów służbowych, a i moja przyjaciółka wyszła niedawno ze szpitala, więc i jej muszę trochę pomóc, bo uziemiona w domu siedzi A jak już się obrobię, to nie mam sił do komputera zasiąść. Nokh - teraz Turcja to sama przyjemność, temperatury znośne (tam najgorętszy jest sierpień). Ja byłam 3 razy w Turcji, w tym raz własnym samochodem. Objeździłam sporo i naprawdę jest co oglądać. Ja dodatkowo lubię kuchnię turecką i piwko Efez (mniam....). Piwko - mój pies ma tak samo - gad jeden! Jak jestem sama w domu, to potrafi mnie po 6 rano podnieść, bo na spacer ciągnie, ale jak PANEK śpi, to i o 9 nie prosi! Piwko, to Twoje świętokrzyskie jest piękne, naprawdę! Mimo, że przez pierwsze 3 dni lało jak z cebra i zimno jak w listopadzie było, to i tak nazwiedzałam się i odpoczęłam. Dziewczyny, postaram się wejść na topik dziś wieczorem - pogadamy na żywo. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Gangrena na żywo to o której? dziś mam wieczór zjebany,ech te dzieci,a osobisty nie lepszy. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Odpiszcie bo mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Idę spać,nikt mnie nie pocieszył dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, szkoda, że nie zdążyłam... Może chociaż tak zaocznie coś Ci pomoże moja obecność. Zobaczysz, jutro będzie lepiej:) Sama staram się tak myśleć gdy mam podły nastrój. Z reguły pomaga. Śpij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Ech jeszcze nie śpię a już od pięciu godzin jestem sama. Nie bedę się rozpisywaś ale te dzieciaki co mają ,lub dużo dostają to są wredne na skale światową. Tak mnie wkurwiają że za żywota wydam żeby im mniej zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Widzę, że musiały dobrze Cię zdenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
warmianko nie śpisz? mamy lecieć na wczasy a on mnie tak wkurza że nic mi się nie chce, a wszystko przez dzieci. Ale ja nie mam opcji be ,muszę jechać bo on już chce jechać. Niby dobry chłop a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, kepiej choć trochę? Ja od takich problemów jestem daleko. Ale samej też nie jest za dobrze...Także jalby nie patrzył dupa z tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrena 1234
Dziewczyny, dotarłam do domu późno, głodna i zmęczona jak diabli. Też nie mam najlepszego nastroju, bo Ciebie Nokh to tylko dzieci i M wk....wia, a mnie wk-wia prawie wszystko. Ludzie mnie denerwują na maxa, mam wrażenie, że potrafią lub nie chcą słuchać, zrozumieć. Jakaś ogólna agresja w społeczeństwie się zalęgła. Czasem zastanawiam się, czy to może ze mną coś nie tak, bo niemożliwe, żeby wszyscy dookoła byli rąbnięci... Może dziś dam radę dotrzeć o normalnej porze, to się zagadamy. Głowy do góry, cycki do przodu i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrena 1234
Miało być: NIE potrafią, oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Jutro wyjeżdżam ,dziś szybkie pranie ,prasowanie i załatwianie spraw przyziemnych a jakich? jak pisałam na początku gotuję na zmianę z bratem. To nie jest proste gotowanie ,przez tydzień muszę się nagimnastykować w dobrym jedzeniu którego my nie jemy [ ja kocham zupy] oni nie. Mięso w stanie nie przetworzonym odpada ,mój tata ma 92 lata. Tata kocha pierogi, kluski z serem,łazanki ,kasze gryczaną i jeczmienną mniej makaron z sosem ale bez mięsa. Uwielbia surówki ale tradycyjne...........kapustę ,mizerię, buraczek ale nienawidzi te modne greckie .He a bratowa cały czas mu daje ,on mi mówi że nie lubi, a jej nie nie powiem . On bardzo wybredza a ma w czym ,koty i psy głodne w okolicy nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi30
czyli macie razem 100 lat !!!!!!!!!!!!!to duzo czy mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Gdzie lecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, skoro się spóżniłam, poprawka:D Gdzie byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Pozdrowienia przesyłam z Turcji, zawsze jedziemy z laptopem ale często w pokojach nie ma połaczenia i trzeba wyjść do lobby a nie zawsze się chce . Pogoda śliczna ,Turcy nie atakują chrześcijan oby tak dalej do czwartku. Co z wami ? nikt nie pisze na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Ale niespodzianka:) Nokh, jak to nikt nie pisze...a ja? Cały czas na posterunku:D Mam nadzieję, że jeszcze ktoś dołączy. Fajnie, że jesteś zadowolona, po powrocie poopowiadasz co ciekawego widziałaś. Miłego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka.....
nokhsaewka ja tez wyjezdzam do Turcji, moze sie spotkamy ??? podobno pogoda ma byc jeszcze ok. 1,5 tygodnia, jade na 1 tydzien wiec chyba sie jeszcze na dobra pogode zalapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
Witajcie,u mnie powoli sie wszystko normuje,cora juz w Anglii,jak sie okazuje jest tam praca,ale fizyczna w magazynach ,6 funtow, za godzine,w dodatku ciezka,ziec popracowal w jednej pare dni,teraz w kolejnej w innej miejscowosci,mieli chleb,chcieli ciasto...tu czul sie jak obywatel drugiej kategorii a tam ?...mam nadzieje ze jakos sobie to wszystko uloza... ja oostatnio zabiegana bylam na maxa,brat meza w szpitalu,krwotoki z zoladka,schudl okropnie,teraz czeka na wynik z wycinka....co chwile ktos choruje,umiera..brrr a moje cisnienie nie daje sie zbic lekami,wczoraj znowu dostalam jakies nowe medykamenty,zobaczymy czy zadzialaja,co jeden lek ma wiecej objawow ubocznych....ale coz poradzic,woz albo przewoz,mysle nawet by odstawic te wszystkie tabsy i przejsc na ziola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Turcji??? Kraj przedni i jak historia mówi mimo że łupnia pod Wiedniem dostali to do naszych ziomków przez lata zaboru dobre słowo o nas mieli. Kości należy powygrzewać jakiego nurka w bajorze morzem zwanym zrobić bo to i wiadomo ze w chałupce na dyńkę do wanny skakać nawet z baterii, no nie uchodzi. A 50-tka? Wiek zacny i tyle. Ja jak 50-tkę skończyłem to? To zacząłem się zastanawiać jak żabką do tyłu pływać. No i? I cholera próbuję no!!! Tak że urlopu życzę udanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gażka dobrze że powoli ci się układa , choroba szwagra nic przyjemnego u nas młodzi ludzie umierają , jak na cmentarz pójdę to 45 do 65 a rząd czas do emerytury wydłuża , kto to doczeka? witaj Zdzichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak no!!! Piwkopije no!!! Biorą z naszej półki i nie patrzą żonaty nie żonaty biorą!!! Znaczy się? Musi i tam na górze konkretny "bajzel" mają!!! No jakże to tak no!!! A może??? No własnie .......... może ten brodaty co tam z kluczami przy tej bramie niebieskiej stoi jakiś układ z ZUS-em ma??? Teraz wszędzie takie numery!!! Co jak co ! listopada człowiek smarka wytrze, w zadumę popadnie świeczkę zapali i pod nosem burknie no coś mało nas , mało!!! Ekipa dla których to wino patykiem pisane szczytem marzeń na imprezie było coraz mniejsza!!! To fakt. Ale "psia mać" łepetynę do góry, do góry!!! W doła nie wpadać, wiekiem się nie przejmować bo? Dopóki facet oczu przy sikaniu nie mruży, na cieniu podczas załatwiania takiej potrzeby do faceta podobny to? ...W raczki klaskać i uśmiech na "ryja" rzucać!!!No oczywiście no!!! Melancholia jak dopadnie to jakiego garnuszka sobie gorzałki strzelić. Nawet samogonu a co??? Nawet z murzynem!!! Jak dlaczego? Jak światło wyłączą to jaka radość jak kumpla nie widać a pogadać jest z kim. po za tym oni nie inne. Jak Boga kocham, no!!! Po dobrej imprezie tak jak my mają czerwone oczy i biały jęzor!!!Czyli jest cacy. Ale zaraz, zaraz!!! No jak widzę to i tu kobietek co nie co jest wiec moje Panie. Nie myśleć o wieku tylko.............a kalendarze do wora, gałgany co to uwagę facetów zwracają na siebie. Oko i pazury pomalować i w miasto, a co. I jęzorka jakiemuś przystojniakowi pokazać uśmiech rzucić i pławić się z rozkoszą z miny takiego jegomościa. I głowa do góry do góry!!!Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Zdzichu, optymista z Ciebie do kwadratu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×