Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość nokhsaewka
Witajcie! Dziś u mnie sypie,zrobiło się biało i ślisko.Moją zabawę muszę przerwać,jeżdżę autem od 30 lat a jak jest ślisko to się po prostu boję.Jak ktoś kupuje to chce szybko dostać przesyłkę a na pocztę muszę dojechać.Na męża nie mam co liczyć ,to moja zabawa ,a on nie będzie stał na poczcie w kolejce. Warmianko fajnie że jesteś! ty kobitko myśl pozytywnie,głowa do góry,a co z tą pracą? Gażka u mnie też nie było mikołaja i nikogo nie obdarowałam ,muszę się zebrać i pomyśleć o prezentach na święta.Fajne pierdoły można kupić w Tchibo i tam robię zakupy. Masz rację takiego chłopa jak Zdzichu to ze świecą szukać i to się nie znajdzie.W sobotę wyjeżdżamy z dzieciakami na narty do Czech ,nie mam większej ochoty ale nie mogę się wyłamać ,ja z nich to najgorzej jeżdżę ,trochę boję się szybkości,oni śmigaja a ja z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę listy do Mikołaja pisać by mogły!!! Mikołaj to święty jest jegomość i??? Celibat go obowiązuje!!! A duże dziewczynki do niego pisać nie mogą bo potem taki skubaniec (znaczy Mikołaj) do dzieci się spóźnia i prezenty myli!!! Zdziwiona jaka ze facet pierogi lepi??? Co w tym dziwnego??? A jak je zjada ślicznie i w jakich ilościach!!! I jak już brzuchala napakuje jaka to radość na twarzy!!! Pichcić kocham i tyle!!! Wady czy mam??? No pewno!!! Kto nie ma??? Nokhsa się boi jak ślisko, no wiesz co??? A taki Eskimos jak do Eskimoski śmiga to co??? Ślisko nie ma??? A dodatkowo perspektywa dokazywania na lodowym hamaku to co??? Miód??? Aaaaaaaaaaaa widzisz, widzisz!!! No tak mnie ze świecą nie szukać bo??? Jakbym zobaczył że ze świeca mnie ktoś szuka to raz dwa bym pomyślał że mnie do miłośników Radia Maryja chcą zapisać albo??? Jaka inkwizycja mnie dopadła!!! Na narty do Czech!!! Znaczy na boazerii będziesz śmigać i zamieszanie na górze czynić!!! No to będzie się działo, no będzie!!! Właśnie!!! Warmianka głowa do góry, do góry Robaczku!!! Gażka!!! Powiedz tym swoim nawiedzonym że brodatego spotkałaś z wielkim worem co propozycję Ci złożył molestowania o północy zgodę dostał to i prezentów dla dzieciaczków dał. A konto te prezenty. Oczywiście i tym sposobem raz dwa albo jeszcze szybciej właśnie się u nich pojawiłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
gażka napisz jak było! Co ta nawiedzona gadała i czy wnuki cieszyły się z prezentów.Zdzichu a ty jesteś dziadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Nokhsa??? Czy ja dziadkiem??? No jak na razie to nie chociaż chłopaki w wieku takim gdy tato pieluchy tetrowe już trzepał w pralce marki Frania!!! Co jak co jeden się z kobietką urody słusznej prowadza i na bank dokazuje ale co i jak to na razie cisza!!! A co gdy dziadkiem zostanę??? Jak co Powiedziałem sobie że z potomkiem na rolkach będę śmigał. No nauczyć się w każdym razie będzie mus!!! Takie kółka na nogach mieć i z muchą w zębach od prędkości zawrotnej śmigać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazka
Dobry dzień:) A więc tak,wczoraj zadzwoniła do mnie córka,tak się złożyło że była sama w domu,mówiła że bardzo tęskni,nie stać ich na wynajęcie mieszkania bo zięć pracuje dorywczo,zarabia 800 funciaków,to tyle że ledwo na opłaty by starczyło,czekają na benefity,więc mają ten raj na który liczyli.Pokazała nam się na skype,wnuk jak mnie zobaczył to tak piszczał z radości,wołał bacia i bacia,jak gadaliśmy z godzinkę to cały czas był z nosem przy monitorze z uśmiechnietą buzią,musiałam się wstrzymywać żeby się nie rozpłakać.Córa taka smutna,ani razu nie zobaczyłam na jej twarzy uśmiechu,a była to kiedyś taka wesoła dziewczyna,świąt oni nie obchodzą,o choince może zapomnieć,no cóż takie życie. Wizyta u syna odbyła się bardzo spokojnie,dzieciaczkom prezenty się podobały,synowa była bardzo miła.Chyba doszło tam do jakiejś awantury, teściowa się żaliła że ktoś na nią naskoczył,nie wnikałam juz kto,dobrze że trzymam się z boku,nie wtrącam się,nie narzucam,ciągle wierzę że czas to najlepsze lekarstwo. Zdzichu moje wnuczki mają pół roczku,ta starsza wcześniej miała tą wysypkę na buzi i nóżkach,teraz już na całym ciele,widać że to dziecko bardzo cierpi,mówiłam im o tym srebrze,synowa twierdzi że dzieciaczki są za małe,naprawdę przykry widok,młodszej też już się zaczyna na policzku.Widać że synowa dba o maleńkie,po tylu lekarzach chodzi,na rehabilitację,nieba by im przychyliła,zupełne przeciwieństwo jej brata który o medykach ma jak najgorszą opinię. Zdzichu..fajny dziadek będzie z Ciebie:) Śniegu nam tyle nasypało,nokhsaewka ja też się boję jeździć w taką pogodę,ale czasami jestem zmuszona... Jakaś padnięta dzisiaj jestem,ciśnienie 110/85,bez ziółek,bez tabsów,muszę tylko dbać o to żeby woda mi się nie zatrzymywała w organizmie,do lekarza się nawet nie wybieram,piję ostatnio tran norweski,polecam wszystkim Miłego dnia kochani,no i piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Gażka to smutne że córa jest tak daleko i nie najlepiej im się wiedzie,a pamiętam z opisu że w Polsce miał dobrą pracę ,no ale co chcieli to mają.Ta twoja swatowa taka wyciszona ,na pewno się wtrącała i dostała oper.Na cholerę ona tak długo siedzi z młodymi ,nie ma swojego domu,jakiegoś zajęcia.Moja swatowa to koleżanka ze szkoły,razem chodziłyśmy na zabawy a nasze dzieciaki już od podstawówki są razem.Ja z nią spotykam się na ulicy,czesć,cześć i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
wiem dziwna jestem taka tesciowa-dziwaczka, ale co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroburyczlek
no a my wysłaliśmy wraz z dzieciakami każdego roku z wielu stron te listy - tzn. w Inernecie, ale tego roku skorzystaliśmy z mężem ze strony www.imikolaj.pl i zafundowaliśmy naszym dzieciakom super niespodziankę, nigdzie indziej tego nie widziałam. To tak: wysłaliśmy z dzieciakami listy syn umie pisać, ale córa jest młodsza, ma 3 latka, więc nie za bardzo u niej z pisaniem hehe, ale za nią z moim mężem i synem wpisywaliśmy, a ona coś brzdąkała co mamy wtrącić do listu załączyliśmy zdjęcia dzieciaków i było też pole, by napisać kilka słów o nich. Zapłaciliśmy tylko kilkanaście złotych, a otrzymaliśmy super list zwrotny w formie wideo od samego Świętego Mikołaja. Mówił do dzieciaków po imieniu, wplecione były zdjęcia dzieciaków, które załączyliśmy na ich stronę i w ogóle Mikołaj stał się dla nich w końcu bardzo rzeczywisty, mogłabym rzecz, że namacalny niemal hehe ... a Jula aż się posikała ze szczęścia w pieluszkę hehe polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Witajcie wyjeżdżam ,zimno i na noc ,jak mi się nie chce pa do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, bawcie się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, ze swatową popraw relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Jestem a was nie ma pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Jak poprawisz relacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Relacje poprawiają się zawsze w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh to Ty bo już przez te podszywy nie jarzę. Dwa ostatnie wpisy to nie ja. Fajnie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry?? Podszywy, podszywy?? Zaczernić i po podszywach no jaki problem pytam?? To tak trudno?? No to na przemyślenie daję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
nie umiemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
umiemy, umiemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Witajcie!wczoraj to nie ja,nie miałam siły i byłam zmarznięta.Zajechaliśmy na noc a tam czekały na nas knedliki z sosem i spora ekipa ludzi w wieku ok 30 lat ,którzy nas miło przygarneli na imprezę.Była muzyka i tańce do rana.Na drugi dzień ,do niczego się nie nadawałam ale jak wszyscy szli na narty to nie miałam wyjścia.Co parę metrów robiłam przerwę,z trudem ale dałam radę. Po drodze zakupy i wieczorem byliśmy w domu.Warmianko ! ty się zaczerniłaś? czy jakiś podszyw?. Kiedy lepicie uszka na święta? ja chyba będę robić w tym tygodniu,zamrożę i będzie mniej roboty przed swiętami.Co dobrego będziecie gotować ?może dacie jakieś pomysły?. Ja już wszystkie prezenty kupiłam na allegro,teraz czekam na przesyłki,zostaną mi tylko zakupy świąteczne.Jutro kupię mięso ,wrzucę do zalewy i parę dni przed świętami uwędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Zdzichu w połowie drogi zorientowałam się że nie zabrałam leków na nadciśnienie,wczoraj wieczorem zmierzyłam i miałam 190/85 cholernie wysokie,bez tabletek ani rusz.Do końca życia bedę brała? to się nie unormuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
To ja nokh ,ktoś się zaczernił i już nie mogę nic napisać.Pod Warmiankę też chyba się zaczernił.Te ostatnie wpisy na czarno ,to oczywiście nie moje.Zdzichu pomóż,jak się zaczernia?Musiałam sobie nowe wymyśleć ale myślę że ta osoba dobrze się bawi i zaraz mnie zaczerni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko Gazka została orange:D Nokh, z tego co wiem, tabletki na nadciśnienie trzeba przyjmować regularnie i już do końca. Ciekawe jak u mnie z tym jest. Dosyć dawno temu mierzyłam, bylo ksiązkowe. Na młodość jednak nie idzie, przy okazji sprawdzę. Odnosnie tańców to chyba nie takie wielkie przestępstwo;) a gdyby nawet to kara i tak za wysoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazka
Witajcie, Tak ten czas szybko leci,piekłam dzisiaj pierniczki,tak pachnie...jeszcze je muszę ozdobić,jutro to zrobię,znajoma przyniosła firanę do skrócenia,w końcu muszę się za to wziąść:) dzień jest za krótki. Dziewczyny piekłyście kiedyś chleb?ja często to robię,przeważnie na zakwasie i z mąki żytniej 2000, w piątek wieczorem wypróbowałam z mąki żytniej 720 na drożdżach,dodałam płatków i otrąb owsianych,niestety nie wyrósł tak jak na zakwasie,był dobry ale czegoś mu brakowało... nokhsaewka,to się wybawiłaś:),a jak Ci idzie na allegro? lubię zimę,jak śnieg skrzypi pod nogami,ulepić kulkę i w kogoś celnąć,jak tak robię to mąż się denerwuje,mówi że za stara jestem na wygłupy,a ja bym nawet na pupie sobie pozjeżdżała z jakiejś wysokiej górki:))) święta,święta...kiedyś człowiek się cieszył z zapachu pomarańczy,jak dostał skarpety pod choinkę własnoręcznie robione prze babcię to też mu się buzia uśmiechała,miło wspominam tamte czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
GAZKA MASZ PODSZYWA ZACZERNIŁ CIĘ,WARMIANKĘ TEŻ I MNIE NOKH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×