Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość chory biedny zdzicho
Niech no dzisiaj sobie do wanny z baterii na dyńkę skoczę tylko na korek uważać i żabką w tą i z powrotem w wannie popływam. Może mu mi minie":(Tylko nie w płetwach to pływanie, nie w płetwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory biedny zdzicho
swędzą mnie ręce, to oznacza ze wiem, kto jest podszywaczem, durny ze mnie bęcwał:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko w co oni wierzą ? nie mam pojęcia ,ona mówi że miłość ma w sercu,ale nie wiem do kogo.Wróciłam z zakupów,kiecka kupiona + spódnica,wydałam majątek .Ale takie ciuchy klasyczne,pasują na święta ,sylwestra i inne okazje.Bo mała czarna nigdy nie wychodzi z mody.Od jutra mam dużo pracy,no jak każda z nas.Trzeba zakasać rękawy i do roboty.Natea ! maż męża o parę lat starszego ,to i o młodą żonę zazdrosny.Ja to jestem od swojego o dwa lata starsza,to o staruchę nie będzie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Koniec świata do tej pory nie nastał to już chyba nie nastanie choć jeszcze trochę do północy zostało to kto wie...:D U mnie mróz, że ho ho. Coś dzisiaj nie szła mi robota. Muszę jutro wstać wcześniej, zrobić to co dziś nie zrobiłam a potem do siostry. Wiecie, z tego okresu świątecznego najbardziej lubię Nowy Rok. Zawsze jest to dla mnie dzień pełen wiary, że idą dla mnie lepsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff,wykończona jestem:) warminka ja też wierzę że ten Nowy Rok będzie lepszy.. Zdzichu...jeżeli mam być szczera to nie zależy mi na łóżkowych ekscesach,jak widzę męża tak pochylonego cały dzień nad tym laptopem to i ochota mija:))))) bez tego też da się żyć:) Ksenia Ty chociaż gdzieś potańczyć idziesz,mojego męża i wołem by nie ruszył,jeszcze w tym czasie wojo by mu wyginęło hihi dobranoc państwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak króciutko!!! Dzień dobry. I teraz tak? No ja wiem ze zamieszanie totalne, gary brzęczą, zlewozmywak na obrotach, wodomierz „szajby dostaje. Wiktuałów masa cała, Końca świata nie było czyli??? Młyn totalny przedświąteczny nastał. No to??? Na spokojnie tam w tych swoich królestwach kuchniami zwanymi uśmiech na twarzy mieć i brzydkich słów jak coś nie wyjdzie nie używać jakby co zwalić na bolszewików żydów masonów czy innych tam rowerzystów. Miłego dzionka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Odrobiłam wczorajsze zaległości i przysiadłam na ciut. Zaraz wybywam choć na tą zimnicę nie uśmiecha mi się. Dobrze, że niedaleko. Również miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! ale nie za bardzo dobry,jestem już zmęczona .Od rana sprzątanie,gotowanie ,właściwie dziś odwaliłam kawał roboty ,wyluzowałam kaczkę i nadziałam,jutro upiekę,ugotowałam rosół na obiad ,a z reszty zrobiłam barszczPrzygotowałam warzywka do ryby po grecku,zrobiłam śledzie,zrobiony karp w galarecie.Posprzątałam u taty,choinkę ubrałam,jest wszystko ok i pięknie.Jestem zmęczona i zła,moje rodzeństwo ma w dupie ojca na co dzień.Ja sprzątam,do lekarza a oni raz na jakiś czas go odwiedzają .I dziś się dowiedziałam że wszyscy wybywają na święta na narty.No taka moda,ja też jeżdżę,ale jak można przyjechać do ojca narzekać na brak kasy,i go w d....e zostawić.Warmianko !u ciebie cholernie zimno,przejrzałam mapę .Warmia-mazury ,na mazurach byłam,warmia jest mi obca ,a kiedyś tam pojadę,bo ciekawe okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dziś namachałam. Nie lubię robić z kimś w kuchni. Sama to tak. Dobrze, że co miałyśmy zrobić to zrobione. U mnie zimno jak diabli, ale tak bardzo się nie odczuwa bo nie ma wiatru. Ksenia, tu są piękne tereny na letni wypoczynek. Jeziora, lasy... Jak ktoś lubi ciszę i spokój to wymarzone miejsce. Idę spać bo padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! już wszystko zrobione,leżę w łóżku i odpoczywam.Jutro muszę skoczyć do miasta ,dokupić dwa prezenty dla nieoczekiwanych gości.Dziś popadał śnieg i tak świątecznie się zrobiło ,a teraz leje deszcz ,jest na plusie i do jutra nie będzie białego puchu. A tak jakoś nie czuję że jutro będzie wigilia i święta i tylko choinka mi o tym przypomina.Zdzichu dziś miałam sen,miałeś na imie Zdzichu,wysoki,czarne włosy i wąsy.Poznaliśmy się na wczasach i się w tobie zakochałam ,całowaliśmy się ,ale przyszedł czas rozłąki i to strasznie przeżywałam.Nie lubię facetów z wąsami ,a tobie pasował.Nie raz sny są przyjemne.A może mam braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Życzę Wam wszystkim , z całego serca - spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego, Nowego Roku - spełnienia wszystkich Waszych,do tej pory nie spełnionych marzeń. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj szczęście i radość w sercach waszych w ten Wigilijny Wieczór ,kiedy oplatkiem łamać się będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim..........Spokoju, zadumy miłej dla serduszka, uśmiechu szczerego, i ciepełka rodzinnego. Marzeń spełnienia, i zdróweczka tak kochanego nam wszystkim. Życzę Wam pogody ducha i radości wokół Was. Wszystkiego naj, naj, naj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mus powiedzieć!!! Więc? Dzień dobry po świętach o!!! Wczoraj nikogo nie było czyli??? Leżenie było do góry kołami na hamakach z przejedzenia albo co innego??? Wstawać raz dwa albo dwa raz!!!Nieważne jakoś tak. I na obroty wchodzić a nie leżakować jak przedszkolaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! i dobry wieczór,Zdzichu od rana już wypoczęty a my kobiety musimy ogarnąć dom,zrobić porządek ze świątecznym jedzeniem.Ja w tym roku dużo nie gotowałam a i to zostało.Uszka,pierogi to co roku znikają błyskawicznie,ile bym nie zrobiła. Teraz trzeba odpocząć przed sylwestrami.Pochwalcie się prezentami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, No i po świętach,jestem przejedzona,śpiąca i bardzo rozleniwiona:) Warminka prezenty?od męża nic,od dzieciaków góralskie papcie i zestawy z apteki na wzmocnienie:) ja bardziej lubię dawać jak dostawać.Najmilej wspominam rozmowy z teściową,to czysta skarbnica wiedzy z drugiej wojny światowej,straciła na niej trzech braci i siostrę,siostra zginęła od strzału i zmarła na teściowej rękach,w dniu swoich 18 urodzin,teściowa miała wtedy 14 lat.W drugi dzień świąt zabrałam mamę męża i pojechaliśmy w to miejsce,popłakała się,pomodliła i powiedziała że zrobiliśmy jej najlepszy prezent.No i taka ironia losu,kiedyś rodziny trzymały się w kupie,kochały,chciały być razem a wojna im to pokrzyżowała.Teraz mogliby być ze sobą a nie utrzymują kontaktów,naprawdę smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natea fajnie że masz dobry kontakt z teściową,co w tych czasach jest mało modny.W tamtych czasach ludzie przeżyli koszmar dzieciństwa,młodości.Ja trzy lata temu pojechałam na wschód ,tam z kąt pochodzili moi rodzice. Mój tata mając 17 lat został sierotą .No ale twój mąż się nie popisał,nie ważna kasa,jaki prezent ale coś!! Twoje dzieci bez pomysłu[nie obrażaj się] kapcie? jak nie mieli pomysłu mogli dać czekoladę.Zdzichu!Warmianko! co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u kuzynki. Wracam po Nowym Roku. A w związku z nim- oby się spełniło wszystko czego sobie życzycie. I bawcie się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego roku:) Wczoraj prawie do 24 instalowałam system na swoim laptopie,syn mi tam coś namieszał,pościągał jakieś programy,całe szczęście że się na tym znam:) o 1 w nocy już poszłam spać... Zdzichu piosenka super,tak...pokazać na co Nas stać...tylko jak to mówią... można wejść z deszczu pod rynnę:))))) ale...kto nie ryzykuje ten nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. I co taka cisza, no co taka cisza??? No chyba nikt jeszcze na hamaku do góry kołami nie leży zerkając czy baldachim jest czy go nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Wg. nowej ustawy praca do 68 lat, to jeszcze Wam zostało do wypoczynku 18 lat pracy, a z laptopami możecie sobie siedzieć po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! jak po sylwestrach? jakie macie postanowienia w tym roku? i tak ogólnie dajcie znać co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam, witam!!! Postanowienia jakie no!!! A żadnych postanowień od postanowień to?..........To żyła na czole może wyskoczyć i tyle. Ktoś pomyśli że człowiek skupiony na czymś ważnym albo jaki z niego myśliciel!!! trzeba pchać przed siebie ten wózek życiem zwanym i aby nie po jakiś wertepach. Sylwester??? A pilotażowy był. Z pilotem od TV w łapach a kto ma media tego władza jest, o!!! Sama północ w łazience co by mój pieso na jakiś zawał nie zszedł bo jakiś on skubaniec mocno wrażliwy na strzały. Nie to co znany Szarik z pancernych co to wojnę w żelaznej budzie na gąsienicach przeżył. Ot i wszystko. Tak że co by nie mówić pies mi mordę lizał o! Chyba się do jakiś Animalsów zapisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie dużo nauki,a tak ogólne mam wszystkiego dość:( córka w tej Anglii,okazało się że zięć był bez pracy dwa tygodnie,jak ktoś z agencji zadzwoni to idzie,nie mają szans na nic,myślą o powrocie do kraju,ale do czego?wszystko porozdawali,powiedziałam córce że mogliby być u Nas dopóki sobie wszystkiego nie poukładają,brak słów na to wszystko:( Ksenia a Ty co tak ucichłaś?pewnie teraz się wstydzisz po tym wpisie o śnie erotycznym ze Zdzichem w roli głównej,on tego chyba nawet nie czytał,;) Warminka a co tam u Ciebie? Zdzichu jakiś smutny ten początek roku,może dlatego wszyscy milczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja już myślałam że topik padł .Natea ,ja do wstydliwych nie należę ,a takie sny są przyjemne,myślałam że to ty się obraziłaś ? na mój wpis o prezentach świątecznych.No fakt masz wielkie zmartwienie.A gdzie oni wcześniej mieszkali ,u ciebie? czy mieli mieszkanie i sprzedali? Nie wiem jakie masz duże mieszkanie? bo jak małe ,to może nie być ciekawie.Może niech lepiej wynajmą ,a wy w miarę możliwości coś im pomożecie.Dzieciaczki do przedszkola a oni do pracy.Bo jak mają się męczyć tam,to niech lepiej wracają.My się odmładzamy i chcemy kupić motor ,jakiegoś harleya ,na stare lata będę miała wiatr we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×